روشن سازی واژن در تهران + هزینه رفع تیرگی

روشن-سازی-واژن

رنگ طبیعی لابیاهای ماژور در افراد مختلف متفاوت و نسبت به رنگ بقیه بدن آنها تیره تر است. در طول زمان به دلایل مختلف رنگ لابیاها تیره می شود که یک امر کاملا طبیعی است و نشان دهنده بیماری نیست.
اما به دلیل تاثیر منفی که تیرگی واژن روی جذابیت جنسی زنان دارد، بسیاری از خانم ها مایل به سفید سازی واژن هستند. ما در این مقاله شما را با علل تیرگی ناحیه تناسلی و بهترین روش سفید کردن واژن در تهران آشنا می کنیم.

علت تیرگی واژن چیست؟

به گفته خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان، افزایش رنگدانه های پوست (ملانین) در ناحیه تناسلی علت تیرگی لابیاها می شود. افزایش سن یکی از رایجترین علل تجمع این رنگدانه ها در پوست است. سایر علل تیرگی واژن عبارتند از:

 • اختلالات هورمونی
 • هورمون های بلوغ در نوجوانان
 • مصرف بعضی داروهای خاص یا ابتلا به برخی بیماری ها
 • پوشیدن لباسهای زیر تنگ و نایلونی که باعث عدم تهویه هوا، ایجاد رطوبت یا تعریق واژن می شوند
 •  سایش مداوم لابیاها به دلیل پیاده روی مداوم و طولانی، چاقی، ورزشهایی که به واژن فشار می آورند، …
 • شیو کردن مکرر موهای زائد با تیغ یا ژیلت کهنه
 • عفونتهای پوستی یا قارچی واژن
 • مصرف صابونها، کرم ها، شامپوها و سایر محصولات بهداشتی واژینالی
 • استفاده مکرر از پودر تالک
 • کمبود بعضی ویتامین ها و مواد معدنی

بعضی از خانم ها هم به طور ژنتیکی و ارثی واژن خیلی تیره ای دارند. برای رفع تیرگی لابیاها می توانید روش های سفید شدن واژن را امتحان کنید.

سفید شدن واژن

منظور از سفید کردن واژن این است که رنگ لابیاها چند درجه روشن تر شده و نزدیک به رنگ پوست نواحی اطراف آن شود. برای روشن سازی واژن می توان از روشهای مختلفی استفاده کرد که هدف تمام آنها کاهش رنگدانه های ملانین در لابیاهای ماژور است. از تکنیک های روشن سازی واژن می توانید برای سفید کردن نواحی زیر استفاده کنید:

 • لابیا ماژور
 • کشاله ران
 • اطراف مقعد
 • خط بیکینی

همچنین این روشها برای روشن سازی زیر بغل، زانو، آرنج و سایر نقاط تیره بدن نیز مناسب هستند.

بهترین روشهای سفید کردن ناحیه تناسلی

روشهای سفید کردن ناحیه تناسلی با درمانهای خانگی یا روشهای سنتی دیگر موثر نیستند. امروزه روشهای مختلف پزشکی برای سفید کردن موثر لابیاها با ماندگاری طولانی وجود دارد که در زیر با آنها آشنا می شوید:

۱. روشهای دارویی یا مدیکیشن

استفاده از داروهای روشن سازی یکی از روشهای موثر رفع تیرگی واژن در خانم ها و دختران جوان است. این داروها حاوی سرم های خاصی هستند که به کاهش ملانین پوست کمک می کنند و علاوه بر واژن برای نواحی دیگر هم می توانید از آنها استفاده کنید.

جدیدترین سرم های روشن سازی روز دنیا را می توانید از کلینیک خانم دکتر ذاکرین تهیه کنید. این داروها به تنهایی می توانند به عنوان روش اصلی سفید سازی واژن باشند یا در کنار روشهای دیگر استفاده شوند.

تعداد جلسات: برای روشن سازی بیکینی با این روش باید بصورت هفتگی یا هر دو هفته یکبار از این داروها استفاده کنید.

شما هم می توانید جهت رفع تیرگی ناحیه تناسلی با جدیدترین متدهای روشن سازی به مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت قبلی با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

۲. سفید کردن واژن با لیزر

بهترین روش رفع تیرگی واژن، سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ است. پرتوهای این لیزر با تخریب ملانین پوست و کاهش رنگدانه های آن باعث سفید سازی واژن می شود. بلچینگ واژن با لیزر مونالیزا نیازی به روشهای مکمل ندارد و به تنهایی می تواند  ۷۰ تا ۸۰ درصد رنگ واژن را روشن تر کند.

تعداد جلسات: بستگی به شدت تیرگی واژن دارد. اما معمولا بین ۳ تا ۴ جلسه است.

مزایای روشن سازی واژن با لیزر

روشن سازی واژن با لیزر مونالیزا نه تنها یک روش سریع و قطعی برای سفید کردن لابیا است، بلکه با مزایای زیاد دیگری نیز همراه است. مثلا:

 • سفتی و جوانسازی واژن
 • بدون درد
 • ماندگاری بالا
 • بدون سوختگی یا عوارض دیگر

روشن سازی واژن با لیزر مونالیزا را می توانید در مطب متخصص زنان انجام دهید.

سفید کردن واژن با لیزر

۳. روشن سازی بیکینی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی واژن با تزریق گاز دی اکسید کربن زیر پوست ناحیه تناسلی انجام می شود. با تزریق گاز CO2 خونرسانی، اکسیژن رسانی و کلاژن سازی بافت لابیاها بیشتر می شود. کربوکسی تراپی یک روش مکمل است که در لیزر مونالیزا می تواند بهترین نتیجه را بدهد. در واقع کربوکسی تراپی به براق تر شدن ناحیه تناسلی تان کمک می کند.

مزایای کربوکسی تراپی برای روشن سازی واژن

طبق تجربه دکتر ذاکرین، زنانی که لیزر مونالیزا را همراه کربوکسی تراپی واژن انجام می دهند، از مزایای زیر برخوردار می شوند:

 • جوانسازی واژن
 • روشن سازی سریعتر و بیشتر واژن
 • نیاز به جلسات لیزر کمتر
 • طولانی تر شدن ماندگاری نتایج سفید کردن واژن

سفید کردن واژن با کربوکسی تراپی

۴. پلاسما پلکسر

پلاسما پلکسر دستگاهی است که برای از بین بردن چروک های ریز لابیاها، جوانسازی پوست و روشن تر شدن لابیاها به کار می رود. از این روش می توانید به عنوان یک روش مکمل در کنار روشهای اصلی روشن سازی مثل لیزر مونالیزا و مدیکیشن استفاده کنید و به تنهایی روشن سازی خیلی زیادی ندارد.

۵. لیزر ان دیاگ Nd:Yag

برخی از تیرگی های لابیاها مربوط به لکه هایی هستند که روی واژن ایجاد می شوند. با امواج لیزر ان دیاگ می توانید بدون ایجاد سوختگی لکه های قهوه ای و تیره پوست لابیاها را از بین ببرید. همچنین با استفاده از این لیزر می توانید ضایعات پوستی واژن را برطرف کنید و ظاهر لابیاها را بهبود دهید.

توجه توجه: از لیزر ان دیاگ می توانید به عنوان یک روش مکمل و نه یک روش اصلی برای سفید کردن ناحیه تناسلی بهره مند شوید.

چه روشی برای روشن سازی واژن و کشاله ران بهتر است؟

برای انتخاب بهترین گزینه برای روشن سازی واژن، پزشک به شدت تیرگی، ضخامت پوست، بافت پوست و مشکلات آن توجه می کند. معمولا بهترین روشی که نیاز به مکمل نداشته باشد، لیزر سفید کردن واژن است. ولی تجربه نشان می دهد که روشهای ترکیبی ماندگاری و نتیجه بهتری دارند.

به همین دلیل خانم دکتر ذاکرین، در صورت موافقت مراجعین از روشهای ترکیبی استفاده می کنند که رایجترین آنها ترکیبی از لیزر مونالیزا و کربوکسی تراپی و یا لیزر و پمادهای تجاری (داروهای روشن سازی مخصوص واژن) است.

هزینه روشن سازی واژن در تهران

هزینه روشن سازی واژن در تهران برای همه افراد یکسان نیست و در واقع به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

 • نوع تکنیک روشن سازی
 • تعداد جلسات
 • شدت تیرگی واژن
 • میزان جوابدهی بافت بیمار به روش روشن سازی
 • انجام کارهای زیبایی دیگر همزمان با سفیدسازی واژن مثل تنگ کردن واژن با لیزر، …
 • روشن کردن نواحی دیگر بدن مثل کشاله ران، مقعد، زیر بغل، آرنج، …

بعد از معاینه، پزشک می تواند روش و تعداد جلسات روشن سازی را مشخص و هزینه روشن سازی بیکینی را تعیین کند.

برای سفیدسازی واژن، کشاله ران و مقعد خود با لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی و روشهای جدید دیگر می توانید به مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه روشن سازی واژن و دریافت وقت ویزیت می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس حاصل فرمایید.

سوالات پر تکرار درباره سفید سازی واژن

در این بخش سوالاتی را که خانمها مرتب درباره روش های رفع تیرگی ناحیه تناسلی از خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان می پرسند، می خوانید:

تیرگی لبه های داخلی واژن با لیزر از بین می رود؟

در واقع تاثیر آن کم است. روش اصلی رفع تیرگی لبه های داخلی واژن، انجام عمل لابیاپلاستی است که پوسته های تیره واژن و چروکها را با آن برداشته می شود.

آیا لیزر روشن سازی واژن در دختران قابل انجام است؟

سفید کردن ناحیه تناسلی خارج از واژن و روی لبه های بیرونی آن انجام می شود و کاری به داخل واژن و پرده بکارت ندارد. بنابراین دختر خانمها می توانند لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی را انجام دهند.

اول باید لیزر موهای زائد را انجام دهم و بعد سفید کردن واژن را یا فرقی ندارد؟

بهتر است اول سفید کردن واژن و بعد لیزر موهای زائد بیکینی انجام شود. چون با روشن سازی پوست، لیزر موهای زائد بهتر می تواند فولیکولهای مو را از بین ببرد. بنابراین تعداد جلسات لیزر موهای زائد کمتر و نتیجه آن رضایت بخش تر است.

تاثیر جوش شیرین بر تیرگی واژن چقدر است؟

این روشها را توصیه نمی کنم چون استفاده از جوش شیرین، آبلیمو یا بقیه روشهای خانگی سفید کردن واژن را ماهها باید تکرار کنید تا کمی جواب دهد. به علاوه این مواد فلور طبیعی واژن را بهم زده و باعث ایجاد عفونتهای واژینالی می شوند.

می توانم سفید کردن واژن همزمان با لیزر موهای زائد را انجام دهم؟

خیر. باید بین جلسه سفید کردن واژن و لیزر موهای زائد حداقل دو هفته فاصله بیفتد تا پوست بیکینی آسیب نبیند و دچار سوختگی در اثر تابش مداوم لیزر نشود.

پماد زینک برای سفید شدن واژن چقدر تاثیر دارد؟

پماد زینک تاثیر خاصی ندارد و ماهها باید آنرا مرتب بزنید تا کمی روشن سازی کند. با قطع پماد، دوباره تیرگی ها بر می گردد. روشهایی مثل لیزر، کربوکسی، کرم مخصوص روشن سازی واژن و غیره سریعتر و موثرتر هستند.

تعداد جلسات روشن سازی بیکینی با لیزر مونالیزا چقدر است؟

تعداد جلسات روشن سازی واژن بستگی به شدت تیرگی و نوع پوست شخص دارد. اما معمولا ۳ تا ۴ جلسه لیزر مونالیزاتاچ در فواصل یک ماهه برای روشن سازی بیکینی خانمها کافی است.

اگر شما هم سوالی درباره روشها سفید کردن واژن یا روشن سازی واژن با لیزر مونالیزا دارید، در قسمت نظرات این مقاله می توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید.

۴.۷/۵ - (۵۱ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۱۲۲ دیدگاه ها
 • سلام خانم دکتر‌.میخواستم بدونم با لیزر مونالیزا میشه لابیا های کوچک رو هم روشن کرد؟یا حتما باید عمل لابیا انجام بشه و برداشته شه.من فقط میخوام لابیاهای کوچک روشن بشه

  • سلام بله میشه. روشن سازی واژن هم قابل انجام روی لابیاهای ماژور هست و هم روی لابیاهای مینور. البته باید معاینه انجام شه چرا که بعضی وقتها بهتره لابیاپلاستی انجام شه . هم از نظر هزینه و هم از نظر زیبایی تاثیر بیشتری داره.

  • سلام. برای دریافت هزینه ها لطفا با مطب تماس بگیرید. و اینکه انجام عملهای واژینوپلاستی و پرینورافی با هم انجام نمیشه. این عملها عملهای ترمیمی کف لگن هستند که باید ابتدا معاینه بشین و بعد در صورت صلاحدید یکی از اونها براتون انجام میشه.

 • سلام خسته نباشید من پوست ناحیه واژنم به دلیل انجام لیزر موهای زائد اون ناحیه سوخته و تیره شده.این لیزر برای من هم تاثیر داره و روشنش میکنه؟

  • سلام. بله عزیزم لیزر مونالیزا با استفاده از تحریک رنگدانه های پوست بدن شما (بصورت انتخابی) میتونه طی دو تا سه جلسه تیرگی پوست واژن رو از بین ببره و اون رو دو تا سه پرده روشن تر کنه.

 • سلام خانوم دکتر من بتازگی به ی کیلینیک جهت روشن سازی بیکینی و زیربغل مراجعه کردم اما وقتی دکتر منو ویزیت کردن گفتن لیزر برای شما جواب نمیده چون تیرگی زیاده و یه رنگ زرد هم داره نظر شما چیه اگه راهی هست بیام خدمتتون

  • سلام. عزیزم باید ابتدا معاینه کنم. اما تابحال چنین موردی پیش نیومده و در جاهایی که با تغییر رنگ پوست مواجه بودیم با استفاده از تزریق چربی به لبه های ماژور واژن، نتیجه مطلوبی گرفتیم.

 • سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم هزینه لیزر روشن سازی واژن چقدر هست و خود خانم دکتر انجام میدن یا زیر نظر ایشون هستش

 • سلام وقت بخیر بعضی از جاهای پوست من رنگ دیگه ای هستن، حالت لک های سفید، این مشکلی نیست؟ با انجام این کار رنگ پوست کامل یک دست میشه؟ ضرر نداره؟ هنوز ازدواج نکردم

  • سلام. متوجه نشدم. اگر منظورتون پیسی هست، نه لیزر جواب نمیده اما اگر لکه هایی هست که بدلیل عدم مراقبت از پوست ایجاد شدن بله با لیزر، میشه موجب ایجاد بافت جدید در پوست و اصلاح این لکه ها شد.

 • سلام و خسته نباشید میخوام بدونم با لیزر میشه چینو چروک لابیای مینور رواز بین برد ولابیا پلاستی انجام نشه؟ متشکرم

 • سلام خانم دکتر عزیز، کسانی که مبتلا به تبخال تناسلی نوع ۱ ی ۲ باشند نمی تونن از لیزر مونا لیزا تاچ استفاده کنند اگر جواب منفی هست پیشنهاد دیگه ای دارید؟ سپاسگزارم

  • سلام وقتی تبخال تظاهرات پوستی نداشته باشه یعنی از اخرین اثر پوستی تبخال حداقل دو هفته گذشته باشه، میشه از لیزر استفاده کرد.

 • سلام من هنوز ازدواج نکردم و از این که لابیا دارم و بخوام ازدواج کنم خجالت میکشم ایا ففقط راحش عمل هس یا با کرمی چیزی از بین نمیره؟؟

  • سلام به هیچ وجه. این لیزر خود درمانی بوده و در درمان عفونت های زنانه هم بسیار کاربردی است. همچنین برای لابیاپلاستی و روشن سازی واژن تنها در ناحیه بیرونی این لیزر مورد استفاده قرار میگرد و کاری با رحم و درون واژن ندارد.

 • سلام دکتر مهربان من از سن کم از بزرگی و عدم تقارن لابیا ماژور و اینکه رنگش تقریا سیاه هست رنج میبرم حتی کشاله های رانم هم خیلی تیره هستن بنظرتون با جراحی و لیزر قابل بهبود ظاهری هستن؟

  • سلام بله به راحتی با عمل میشه لابیاها را متقارن کرد و با لیزر هم میشه رنگ لابیا را روشن تر کرد.

  • سلام بسیار کمتر چون از بی حسی موضعی برای اینکار استفاده میشه. هیچ وقت برای لیزر موی زائد از داروی بی حس کننده استفاده نمیشه.

 • سلام.من میخواستم بپرسم شما لیزر موهای زائد آلت تناسلی بانوان رو هم انجام میدید ؟و اینکه اول باید لیزر موهای زائد انجام بشه بعد لیزر سفید کردن واژن؟ممنون

 • سلام و عرض ادب خانوم دکتر لابیای مینور رو نمیشه بزرگتر کرد؟! و اینکه لیزر برای روشن سازی عوارض نداره؟

  • سلام بله امکانش هست و لیزر روشن سازی خودش نوعی لیزر درمانی هست به همین دلیل عوارضی نداره و همچنین این لیزر برای روشن سازی در ناحیه بیرونی واژن استفاده میشه به همین دلیل اصلا به رحم و تخمدان ها نزدیک هم نمیشه

 • سلام خانم دکتر من می خوام مراجعه کنم اما یه سوالی دارم که جواب درستشو تا حالا نگرفتم ممنون میشم جواب بدین با توجه به شیوع زگیل و تبخال و اینکه طرف ممکنه بیمار باشه نشانه ای نداشته باشه و به دکتر نگه مریضه واقعا میترسم کسی قبل از من اومده بیماری داشته باشه بعد با توجه به اینکه از توالت فرنگی عمومی هم قابل انتقال هست و باید پد یکبار مصرف استفاده کرد که پاها با توالت تماس نداسته باشه پس چطور از دستگاه لیزر منتقل نمیشه؟

  • سلام عزیزم. متاسفانه بدلیل تحریمها و مشکلاتی که در واردات وجود داره در حال حاضر کرمهای روشن سازی که وارد بازار میشن کیفیت ندارند. در گذشته ما از دو مدل کرمهای ایتالیایی استفاده می کردیم که بسیار خوب پاسخگو بودند. برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی پیشنهاد میکنم سفیدسازی واژن با لیزر رو انجام بدین که تا ۷۰ درصد موجب روشن شدن ناحیه تناسلی میشه.

  • با استفاده از لیزر مونالیزا هر قسمتی از پوست رو میشه روشن کرد. اما این دستگاه در مطب متخصصین زنان هست و ما در مرکزمون برای آقایان انجام نمی دیم.

  • عزیزم برای سبک بودن پریود پیشنهاد میدم مقاله «علت کم شدن خون قاعدگی و درمان آن» را در همین سایت بخونی.

 • سلام خانم دکتر خسته نباشید.ممنون از مطالب مفیدتون. من علاوه بر اینکه از عدم تقارن لابیاهای کوچک رنج میبرم روی یک طرف یک نقطه تقریبا سیاه مثل یک خال مشاهده کردم. خواستم بدونم این طبیعیه؟؟

  • عزیزم برای رفع عدم تقارن لبه های مینور میتونید عمل لابیاپلاستی رو انجام بدین. و در مورد خال اینکه واژن هم مسثل بقیه نقاط بدن میتونه خال بزنه و مشکلی نیست… نگران نباشید.

 • سلام خانوم دکتر ببخشید چطور میشه تیرگی درون واژن رو از بین برد؟با واژینوپلاستی میشه این کارو کرد؟درمانی برای این مشکل وجود داره ک به پرده ی بکارت اسیب نزنه؟

  • منظورتون از تیرگی درون واژن چیه؟ بهتره با واتساپ ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ در تماس باشید و سوالتون رو اونجا بپرسید.

 • سلام.سوالم اینه که غیر از لیزر کرم و یا راهکار دیگه ای برای روشن کردن کشاله ران و ناحیه تناسلی هست؟

  • عزیزم بهترین روشها برای روشن سازی واژن روشهای مبتنی بر تکنولوژی و مدیکیشن هستند. ما الان در مرکزمون روهشای مختلفی رو انجام میدیم: از لیزر مونالیزا گرته تا کربوکسی و میکرونیدلینگ و… میتونید برای مشاوره به واتساپ ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ پیام بدین.

 • سلام و درود ب دکتری ک اینقدر شفاف توضیح میده و با دقت جواب ب سوالات.ی سوال دارم ک نمیدونم جز اینجا کجا باید میپرسیدم .تو ناحیه ی شرمگاهی از داخل بین لامبیاها پراز لکهای زیر پوستی شده ک انگار کک و مک صورته ولی ب زنگ قهوه ای تیره یا جیگری.دلیلش چیه؟بیماری خاصی دارم؟با روشن سازی از بین میره؟میشه کمکم کنید؟

  • سلام عزیزم. بهتره اول به یک متخصص پوست مراجعه کنید تا معاینه کنند و مطمئن شین بیماری ندارید.

 • سلام من ۱۸ سالمه ولی ازچند سال پیش واژنم رنگش سیاه بوده حتی لایه های کناری پرده بکارتم نیز سیاهن علتش چی میتونه باشه واینکه من غده فوق کلیویم ادرنال بالا داره ایا این علتش میتونه باشه؟

  • سلام. عزیزم نیازه مراجعه کنید مطب برای معاینه. اینطوری بدون معاینه و دیدن پرونده پزشکیتون نمیتونم نظر بدم.

 • سلام خانم دکتر عزیز . روزتون بخیر … آیا این بعد لیزر زمان پریود تغییر میکند ؟! چون بعضی از خانم ها بعد از لیزر دقدقه زیاد شدن زمان پریود دارند !!! آیا واقعا درست است ؟!

  • سلام. نه عزیزم به هم ربطی ندارند. لیزر روشن سازی واژن روی رنگددانه های پوستی تاثیر میگذااره. تغییرات پریودی ناشی از مشکلات و تغییرات شدید هورمونیه.

  • نه عزیزم. لیزر روشن سازی روی ناحیه بیرونی واژن و روی پوست لابیا ماژور (فاصله بین لابیا مینور و کشاله ران) انجام میشه و آسیبی به بکارت نمی رسونه. همین الان هم دختران زیادی برای روشن سازی واژن به مرکز ما مراجعه می کنند.

 • سلام خسته نباشید .ایا تیرگی داخلی واژن قسمت داخلی که معمولا صورتی رنگ برای منم صورتی رنگ بود ولی الان تیره و سیاه شده ایا مشکلی دارم باید به دکتر مراجعه کنم لطفا جواب بدید نگرانم.ممنون.

  • این مساله تیرگی لبه های داخلی واژن بدلیل بلوغ ایجاد میشه و البته مقداری هم ژنتیکی هست. خیالی از خانمها با عمل لابیاپلاستی این مشکل رو رفع می کنند.

  • بالای هفده سال بهتره انجام شه. باید بلوغ خانم کامل شه و بعد برای عملهای زیبایی واژینال اقدام کنید.

  • عزیزم روشهای خانگی خیلی موثر نیستند. اگر قصد سفیدسازی واژن و کشاله ران را دارید بهتره روشهای جدیدتر رو امتحان کنید.

  • سلام عزیزم. با روشهای روشن سازی میتونید تیرگی واژن رو برطرف کنید. اگر منظورتون از له شدگی واژن بدشکل شدن واژنه، باید بگم با روشن سازی تغییری نمیکنه. باید تزریق ژل به واژن و یا تزریق چربی به واژن روانجام بدید. این دو عمل برای حجیم کردن لابیاهای بیرونی و فرم دهی به اون موثره.

 • سلام خانم دکتر عزیز.میخواستم بدونم این لیزر برای قسمتهای دیگه بدن هم کاربرد داره یا نه.چون من پشتوبالای کمرم تیره شده آیا این لیزر رنگشوبحالت عادی میکنه یا نه

 • سلام خانم دکتر من ۲۱سالمه ومجرد هستم ولی رنگ واژانم خیلی تیره شده با درمان های خونگی رفع میشه؟؟کدوم درمان بهتره؟

  • سلام. درمانهای خانگی رو باید ماهها انجام بدید تا کمی روشن تر بشه واژن و با قطع درمان هم دوباره برمی گرده. اگه میخواید روشن سازی انجام بدید من لیزر مونالیزا رو بهتون پیشنهاد میدم. ظرف چند جلسه پوست واژن همرنگ نواحی اطرافش میشه و ماندگاره.

  • سلام. بله عمل لابیاپلاستی رو هم انجام میدم. میتونید روشن سازی و لابیاپلاستی رو هم همزمان انجام بدید.

 • سلام خانم دکتر وقت بخیر ببخشید من میخوام روشن سازی انجام بدم بنظرتون اول لیزر موهای زائدمو انجام بدم یا روشن سازیمو..؟!!!

 • سلام خانم دکتر میخاستم بدونم کسایی هم که پوستشون سبزس با لیزر وازنشون صورتی میشه؟ و اینکه لیزری واسه صورتی کردن سینه هاهم وجود داره؟

  • سلام. نه عزیزم با استفاده از روشهای روشن سازی میشه تیرگی ها رو درمان کرد و فولیکولهای تیره پوست رو از بین برد. با این کار پوست نواحی تیره حداکثر میتونه به رنگ نتواحی اطراف خودشون نزدیک شه و درصد موفقیت روشن سازی هم حدود هفتاد درصد هست.

 • سلام من سن زیادی ندارم و اینکه ازدواجم نکردم ولی پوست واژنم کمی تیره هستش و میخوام رفع شه ولی خب چون سن خیلی زیادی ندارم و فک نمیکنم لازم ب لیزر باشه میخواستم ببینم روش های دیگه هستش؟

 • بعضیا میگن لیزر واژن نازایی میاره و خطرناکه. ایا درسته؟ و سوال دیگه اینکه کاملا همرنگ بدن میشه یا فقط کمرنگ میشه؟

  • نه عزیزم. پرتوهای لیزر نفوذ زیادی نداره و فقط لایه بیرونی پوست رو هدف میگیره. اگر نازایی میاورد که اینهمه سال استفاده نمی کردیم. طی جلسات لیزر، تیرگی هی کمتر میشه تا همرنگ نواحی اطراف بشه. من با لیزر مونالیزا انجام میدم و مراجعینم راضی بودن.

  • سلام لطفا به مشاور زیبایی مطب در واتساپ (۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵) پیام بدید. ایشون هم مشاوره به شما میدن و هم به هر سوال و جزئیاتی که نیاز دارید بدونید پاسخ میدن.

  • سلام. بله مشکلی نداره اما ماهها باید از زینک استفاده کنید تا جواب بده. اگر دنبال سفیدتر شدن سریعتر واژن هستید، این کار رو طی چند جلسه با ترکیب لیزر مونالیزا و کربوکسی انجام میدیم.

 • سلام خانم دکتر من گوشت ناحیه تناسلی یکی از لبه هاش قهوه ای سیاه شده چجوری میتونم سیاهیشو از بین ببرم؟

  • سلام. عزیزم برای روشن سازی به لیزر مونالیزانیاز دارید. طبق تجربه م با این توضیحی که نوشتید با روش دیگه ای نمیشه تیرگی رو برطرف کرد.

 • خانوم دكتر من ١٦سالمه و كناره هاي واژنم تيرگي هايي ميبينم و خيلي خجالت زدم ميكنه با روش خونگي از بين ميرود؟!

  • سلام. اگه تیرگی زیاد باشه روشهای خانگی موثر نیستند و حتی بعضی از این روشها میتونه فلور واژن رو بهم بزنه و دچار عفونت بشید. برای کسایی که تیرگی واژنشون زیاده و میخوان زودتر روشن بشه ما روشهای روشن سازی با لیزر مونالیزا رو پیشنهاد می کنیم.

  • سلام. روشی برای روشن سازی لابیاهای مینور وجود نداره. کاری که میشه برای لابیامینورانجام داد لابیاپلاستیه که چون لابیاها رو برمیداریم مسلما دیگه از تیرگی شون هم ناراضی نخواهید بود

  • سلام. کرم مخصوص این کار باید باشه و خیلی مدت طولانی باید استفاده کنید. لیزر روشن سازی خیلی سریعتر و بهتر جواب میده.

 • سلام خانم دکتر،پیج شما خیلی خیلی بهم کمک میکنه تا بتونم بدن پیچیده زنان رو بیشتر بفهمم و با مشکلاتشون بیشتر آشنا بشم،اکثر وقتها مقالات شمارو میخونم،ممنون که هستین.

 • سلام، ببخشید میشه بعد از لیزر سفید کردن واژن از محلول روشن کننده پینک و یک لایه بردار استفاده کرد؟ اگر بله چقدر باید از زمان لیزر گذشته باشد؟

  • سلام. ما علاوه بر لیزر روشن سازی، برای اینکه دوام کار بیشتر بشه، پمادهای مخصوصی تجویز می کنیم. دفعات و زمان مصرفش رو بعد از لیزرتون توضیح میدیم که چه کار کنید.

 • سلام خسته نباشید خانم دکتر من ۱۷ سالمه واژنم خیلی رنگش تیره است و کشاله ران هم همینطور خواستم بدونم چ کنم

  • سلام. میتونید لیزر روشن سازی واژن و کشاله ران رو انجام بدین که سریعترین و موثرترین روش سفید کردن نواحی خصوصی بدنه.

 • ببخشید من مقعد هم کمی تیره‌س هزینه دقیق برای سفید سازی چقدره و کمی گوشت اضافه کنار واژنم هست برای بردارشتنش قیمتش چنده و ایا دردی داره؟

  • سلام. چون با بیحسی موضعی انجام میشه درد نداره. باید ببینم چند جلسه لیزر نیاز دارید و زائده گوشتی تون چیه و چقدره. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ تماس بگیرید.

  • سلام. عزیزم لیزر روشن سازی روی لبه های بیرونی واژن انجام میشه و هیچ ربطی به داخل واژن نداره که بخواد افتادگی ایجاد کنه. بله روش اصلی روشن سازی لابیاهای تیره، لیزر هست که طبق تجربه کاری خودم، اگر با کربوکسی تراپی همراه باشه، روشن سازی خیلی بیشتر و ماندگارتر میشه.

 • سلام خانم دکتر وقت بخیر من ۲۳سالمه بعد از سن بلوغ لابیای داخلیم کم کم شروع به بزرگ شدن کرد و الان نامتقارن هستش، درواقع لابیای داخلی سمت چپ از لابیای خارجی هم بیرون تره و موقع پوشیدن لباس زیر اذیت میشم ضمنا تیره هم شده، باید چیکار کنم؟ سوال دیگم داشتم من خیلی پر مو هستم وقتی شیو میکنم بیکینی و باسن رو تا چند روز ترشحات واژنم خیلی زیاد میشه و نفخ هم میگیرم آیا مشکل خاصی دارم؟

  • سلام. برای متقارن و کوچک کردن لابیاها و روشن سازی لابیا مینور، روشی به جز لابیاپلاستی نیست. در مورد شیو بیکینی تون باید بگم احتمالا ژیلت شما آلوده است و باعث عفونت واژینال میشه. یا از ژیلت های نو استفاده کنید و یا لیزر موهای زائد رو انجام بدین که نیازی به شیو نداشته باشید.

 • سلام، ببخشید اندام تناسلی من شکل ظاهری خوبی نداره و بعد از زایمان بدلیل بخیه های بد که برام زدن بدتر شده شما میتونید کمک کنید اندام تناسلی زیبا و روشن داشته باشم

  • سلام. بله میتونیم براتون پرینه پلاستی انجام بدیم و جای بخیه و اسکارها رو برداریم. روشن سازی واژن هم میتونید انجام بدید که هم برای واژن و کشاله رانه و هم برای مقعد. اگر به کار دیگه ای هم نیاز داشته باشید، باید معاینه کنم تا بتونم بگم.

 • سلام خانم دکتر وقتون بخیر آیا این روش رو میشه برای آقایان هم بکار برد ؟ موثر و جوابگو هست ؟ به غیر از ناحیه تناسلی از لیزر مونالیزا تاچ آیا بقیه قسمت های بدن رو هم میشه روشن تر کرد ..مثل گردن ، زیر بغل و.. ؟ اگر برای آقایان هست ممکنه معرفی کنید ک کدوم پزشک انجام میدند تا مراجعه کنم. به غیر از خانمها خیلی از آقایان هم به این مشکل برمیخورن که همه قسمت های بدنشون روشنه وفقط اون قسمت تیره تره بخاطر ترشح زیاد ملانین…میتونه کمک کننده باشه….بازم از مطالب خوبتون ممنونم

  • سلام. روشهای درمان تیرگی پوست به جنسیت مربوط نمیشه و آقایان هم می تونن انجام بدن. اینکه کدوم مراکز این کار رو انجام میدن اطلاعی ندارم. در مرکز ما روشن سازی فقط برای خانمها انجام میشه.

  • سلام. استفاده از لایه بردارها کاری به پرده بکارت نداره. بهتره برای روشن سازی بهتر و سریعتر از لیزر روشن سازی استفاده کنید. اما اگر مایل به این روش نیستید حتما از لایه بردارهای مخصوص واژن استفاده کنید چون پوست واژن با صورت کاملا متفاوته. یکی از بهترین انواع این لایه بردارها و سرمهای روشن سازی رو ما در مرکزمون ارائه میدیم که پاسخدهی خوبی داره.

  • سلام. بهترین مدل لیزر برای روشن سازی، لیزر مونالیزا هست که در همه دنیا برای وایتنینگ ناحیه تناسلی و کشاله رانها استفاده میشه.

  • وقتی لیزر می کنید، تراکم رنگدانه ها از بین میره و یه لایه برداری اتفاق میفته. بعد از پایان جلسات اگر نامراقبتی های قبلی مثل پوشیدن لباس زیر خیلی تنگ، شیو کردن و … رو انجام بدین دوباره تیرگی برمیگرده. بهتره برای حفظ نتیجه روشن سازی، هر ۱۸ ماه یک جلسه لیزر روشن سازی رو تکرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *