عمل زیبایی کلیتوریس در تهران (عمل هودکتومی) + هزینه

عمل-زیبایی-کلیتوریس

کلیتوریس حساس ترین ناحیه جنسی در زنان است که حدود ۱۲۰۰۰ عصب حسی از آن رد می شوند. تنها وظیفه کلیتوریس ایجاد برانگیختگی جنسی در زنان است. برای حفاظت از آن کلاهکی به نام هود کلیتوریس روی این بخش از واژن قرار می گیرد.
در بعضی از زنان، هود یا کلاهک خیلی بزرگ است و باید با عمل هودکتومی کوچک شود. ما در این مقاله قصد داریم به همه چیز درباره عمل جراحی زیبایی کلیتوریس در تهران بپردازیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

کلیتوریس چیست؟

کلیتوریس یا چوچوله در بالای لابیامینورها قرار دارد. اندازه آن حدود ۹ سانتی متر است و تا نزدیک دهانه واژن ادامه دارد. تنها بخشی از کلیتوریس را که می توانید ببینید، قسمتی است که در بالای لابیامینورها قرار گرفته و به اندازه یک نخود است.

این ناحیه با پوسته ای به نام هود یا کلاهک محافظت می شود. در بعضی از خانم ها سایز هود آنقدر بزرگ می شود که کاملا کلیتوریس را پنهان می کند.

آناتومی-واژن

اهمیت کلیتوریس و سایز آن

حدود ۷۰ درصد از خانمها بدون تحریک کلیتوریس نمی توانند به ارگاسم  برسند و دخول واژینالی برای رساندن آنها به ارگاسم کافی نیست. کلیتوریس با افزایش سن و حتی تا رسیدن به دوران یائسگی به رشد خود ادامه می دهد.

در زنان بالغ سایز کلیتوریس ۷ برابر سایز آن در دختر بچه ها است. ولی چون کلیتوریس با کلاهک پوشیده شده و کلاهک نیز در حال رشد است، نمی توانید این افزایش سایز را ببینید.

اهمیت سایز کلاهک کلیتوریس

کلاهک کلیتوریس یا هود بخش مهمی از ساختار واژن است که وظایف زیر را بر عهده دارد:

 • پوشاندن کلیتوریس (حساس ترین ناحیه جنسی)
 • محافظت از کلیتوریس در برابر اصطکاک با لباس
 • جلوگیری از درد، تحریک، عفونت و تورم کلیتوریس
 • مرطوب نگه داشتن کلیتوریس

اما به دلایل ژنتیکی یا اختلالات هورمونی ممکن است کلاهک بیش از حد بزرگ شود و کاملاً روی کلیتوریس را بپوشاند. این مسئله منجر به می شود.

عوارض بزرگی هود کلیتوریس

بزرگی اندازه هود کلیتوریس مشکلات زیر را ایجاد می کند:

 • کاهش زیبایی واژن (واژن ظاهری شبیه آلت مردانه پیدا می کند)
 • احساس درد و ناراحتی حین فعالیتهای روزانه، پوشیدن لباسهای تنگ و ورزش کردن
 • کاهش حس جنسی و ارگاسم در زنان

به همین دلیل است که بانوان برای رفع مشکلات بالا برای عمل هودکتومی و کاهش سایز کلاهک کلیتوریس اقدام می کنند.

عمل جراحی زیبایی کلیتوریس در تهران

به گفته خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زیبایی، جراحی هودکتومی یا جراحی زیبایی کلیتوریس نوعی عمل زیبایی است که در آن با لیزر یا تیغ جراحی قسمتهای اضافی کلاهک از روی کلیتوریس کنار زده می شوند تا این ناحیه بیشتر در دسترس قرار گیرد.

این جراحی معمولا با عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود. چون در اغلب موارد، بعد از عمل لابیا اگر هود کلیتوریس اصلاح نشود، حالت برجستگی ایجاد می کند. این برجستگی باعث تحریک و سوزش کلیتوریس شده و بیرون زدگی آن ظاهر واژن را خراب می کند.

نحوه انجام جراحی زیبایی کلیتوریس

عمل زیبایی کلیتوریس با ضدعفونی و بیحسی موضعی ناحیه تحت درمان شروع می شود. سپس جراح با لیزر واژن، آر اف و یا تیغ جراحی کمی هود را برش داده و لبه های برش خورده را به عقب برمی گرداند.

لبه های به عقب برگشته شده بخیه می شوند تا در طول دوره نقاهت بیفتند. چون بخیه ها جذبی هستند، نیازی به کشیدن ندارند و آب می شوند. در این جراحی، کلیتوریس و اعصاب جنسی کاملا دست نخورده باقی می مانند. عکس عمل هودکتومی را می توانید در شکل زیر ببینید:

عکس-عمل-هودکتومی

مدت زمان جراحی: حدود یک ساعت (عمل هودکتومی بعد از پایان عمل لابیاپلاستی انجام می شود)

بیشتر بخوانید: عمل همزمان لابیاپلاستی و هودکتومی

مزایا:

برای انجام عمل زیبایی کلیتوریس با لیزر در غرب تهران شما هم می توانید از تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

بهترین کاندید عمل زیبایی کلیتوریس

افراد زیر بهترین کاندید عمل کلیتورال هود ریداکشن در تهران هستند:

 • زنانی که می خواهند سریعتر به ارگاسم برسند.
 • افرادی که می خواهند چندین ارگاسم را در یک رابطه جنسی تجربه کنند.
 • کسانی که از ظاهر کلیتوریس خود راضی نیستند.
 • افرادی که به دلیل بزرگی بیش از حد کلاهک کلیتوریس موقع پوشیدن لباسهای تنگ اذیت می شوند.

همچنین زنانی که به سختی به ارگاسم می رسند، می توانند این جراحی را انجام دهند.

مراقبتهای بعد از عمل زیبایی کلیتوریس در تهران

برای گرفتن بهترین نتایج از عمل زیبایی کلیتوریس باید مراقبتهای زیر را به دقت انجام دهید:

 • داروهای مسکن و آنتی بیوتیکهای تجویز شده را به موقع مصرف کنید.
 • از کمپرس سرد به صورت غیر مستقیم برای کاهش درد، تورم و سوزش واژن استفاده کنید.
 • لباسهای گشاد و نخی تمیز بپوشید.
 • تا یک ماه بعد از عمل کارها یا ورزشهای سنگین انجام ندهید.
 • تا زمان بهبودی کامل زخم ها در وان حمام نخوابید و داخل استخر یا جکوزی نروید.
 • برای جلوگیری از یبوست و فشار به بخیه های کلیتوریس میوه، سبزیجات و آب فراوان بخورید.
 • ۴ تا ۶ هفته نباید رابطه جنسی واژینال داشته باشید یا از تامپون و اپلیکاتورهای داخل واژینالی استفاده کنید.
 • بهداشت را رعایت کرده و واژن را خشک و تمیز نگه دارید.
 • موقع دراز کشیدن زیر پاها بالش بگذارید.
 • بعد از عمل تا چند روز رانندگی نکنید.
 • برای جلوگیری از اصطکاک و فشار در ناحیه جراحی، تا زمان بهبودی هود از پوشیدن لباسهای چسبان خودداری کنید (بهتر است دامن بپوشید).

در صورت درد یا خونریزی شدید، باز شدن بخیه ها، تب یا ترشحات عفونی کلیتوریس سریعتر به بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران مراجعه کنید.

دوره نقاهت بعد از عمل هودکتومی

جراحی کلیتورال هود ریداکشن یک عمل سرپایی است و نیاز به بستری شدن ندارد. می توانید بعد از عمل به خانه برگردید ولی باید در دو روز اول استراحت مطلق داشته باشید.

دوره نقاهت بعد از این جراحی ۵ روز است و بعد از آن می توانید به کارهای عادی خود برگردید. اما مراقبتهای بعد از عمل زیبایی کلیتوریس را حتما تا زمان بهبودی کامل ادامه دهید.

نکته مهم: بهبودی زخم ها در زنانی که عمل هودکتومی با لیزر را انجام می دهند، سریعتر از کسانی که ای جراحی را با تیغ انجام می دهند.

جراحی-زیبایی-کلیتوریس

عوارض عمل هودکتومی که باید بدانید

سوزش، درد و تورم هود بعد از عمل جراحی زیبایی کلیتوریس عادی است و جای نگرانی ندارد. اما بعضی عوارض به دلیل عدم رعایت مراقبتهای بعد از عمل و یا اشتباهات جراحی رخ می دهند:

 • خونریزی به دلیل باز شدن بخیه ها
 • عفونت محل جراحی
 • زیاد یا کم برداشته شدن کلاهک و عوارض ناشی از آن
 • آسیب دیدگی کلیتوریس یا اعصاب حسی آن

با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران می توانید از عوارض ناشی از تسلط نداشتن جراح در عمل هودکتومی جلوگیری کنید.

تورم بعد از جراحی هودکتومی

تا ۶ هفته بعد از جراحی زیبایی کلیتوریس دچار تورم هستید. ورم هود به مرور کاهش پیدا می کند و بعد از ۶ ماه ورم به طور کامل می خوابد.

رابطه جنسی بعد از عمل زیبایی کلیتوریس

زنانی که عمل جراحی زیبایی کلیتوریس را انجام می دهند، به دلایل زیر رابطه جنسی و حس جنسی بیشتری را تجربه می کنند:

 • بهبود ظاهر ناحیه تناسلی و افزایش اعتماد به نفس زنان
 • تحریک بیشتر کلیتوریس موقع رابطه جنسی به دلیل کنار رفتن هود
 • این جراحی کاری به اعصاب کلیتوریس ندارد و فقط هود که یک پوسته است کمی عقب زده می شود.

عمل جراحی هودکتومی به هیچ عنوان باعث کاهش حس جنسی در زنان نمی شود و البته روی میل جنسی آنها نیز بی تاثیر است. چون میل جنسی به عوامل روحی و ذهنی شخص بستگی دارد.

ارگاسم بیشتر بعد از عمل جراحی هودکتومی

برخی از پزشکان معتقدند، نقطه G در داخل واژن که نقش مهمی در ارگاسم زنان با دخول دارد، در واقع بخش انتهایی کلیتوریس است که تا داخل واژن ادامه یافته است.

به همین دلیل برای ارگاسم بیشتر، می توانید با تزریق ژل به نقطه جی ارگاسم بیشتری را موقع دخول تجربه کنید.

هزینه عمل هودکتومی در غرب تهران

هزینه جراحی زیبایی کلیتوریس یا عمل هودکتومی در تهران به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

 • مراجعه به بهترین مرکز لابیاپلاستی در تهران
 • عمل هودکتومی با لیزر باشد یا جراحی
 • نوع و برند نخ های بخیه و سایر وسائل مصرفی
 • انجام همزمان عمل هودکتومی با عمل زیبایی واژن در تهران و یا سایر عملهای زیبایی زنانه

در ضمن، هزینه های این جراحی تحت پوشش بیمه ها و بیمه های تکمیلی نیست.

برای انجام عمل زیبایی کلیتوریس با لیزر در غرب تهران شما هم می توانید از تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زیبایی در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه های این جراحی با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

جمع بندی نهایی

عمل هودکتومی یک جراحی سرپایی با لیزر یا تیغ است که در آن پوسته ی روی کلیتوریس برداشته می شود. این جراحی با هدف نمایان شدن بیشترِ کلیتوریس از زیر هود، افزایش تحریک کلیتوریس و ارگاسم بیشتر در زنان انجام می شود.

با عمل جراحی زیبایی کلیتوریس در تهران می توانید بدون هیچ عارضه ای روابط جنسی بهتری را تجربه کنید. برای جلوگیری از عفونت و عوارض عمل هودکتومی حتما مراقبتهای بعد از عمل هودکتومی را به دقت انجام دهید. بعد از ۶ ماه می توانید نتیجه نهایی این جراحی را ببینید.

پرسش و پاسخ عمل جراحی زیبایی کلیتوریس در تهران

زنانی که می خواهند عمل جراحی هودکتومی را در تهران انجام دهند، معمولا سوالات زیر را می پرسند:

آیا عمل زیبایی کلیتوریس درد دارد؟

به دلیل استفاده از بی حسی موضعی قبل از عمل، هیچ دردی احساس نمی کنید. بعد از جراحی نیز درد و سوزش قابل تحملی دارید که با مصرف داروهای مسکن از بین می رود.

عمل جراحی زیبایی کلیتوریس همان ختنه زنان است؟

خیر. عمل هودکتومی با ختنه فرق دارد. در جراحی هودکتومی، هود را کنار می زنیم تا بیشتر لذت جنسی را تجربه کنید. اما در ختنه زنان، متاسفانه کلیتوریس را با هود بر می دارند تا زن لذت جنسی را احساس نکند.

بهترین جراح عمل زیبایی کلیتوریس در تهران کیست؟

برای انجام عمل هودکتومی در تهران باید به متخصص زنانی که در زمینه جراحی های زیبایی زنان مهارت کافی دارد، مراجعه کنید. چون این جراحی معمولا با عمل زیبایی واژن انجام می شود، بهترین جراحان لابیاپلاستی در تهران گزینه مناسبی برای شما است.

اگر شما هم سوالی درباره عمل جراحی زیبایی کلیتوریس در تهران دارید، می توانید در بخش نظرات سوالات خود را از دکتر ذاکرین بپرسید.

۴.۷/۵ - (۴۵ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۴۴ دیدگاه ها
 • سلام ارمطالب مفیدتون نهایت استفاده رومیبرم ممنون ازاینکه وقت میذارین وتطلاع رسانی میکنی درباره هزینه درمان کوچک کردن لبه های واژن وازبین بردی تیرگی راهنمایی بفرمایید لطفا

 • تشکراز مطالب مفیدتون من لاهک کلیتوریسم تقریبا غیرنرمال بلند هست و اصلا از این حالت راضی نیستم و اگه ازدواج کنم خجالت میکشم چه کاری میتونم انجام بدم ایا برایه من کا هنوز ازدواج نکردم جراحی مشکلی ایجاد نمیکند؟ و روشن کردن با لیزر با یک بار ایا تاثیری دارد؟

  • سلام. عزیزم روشن سازی واژن معمولا یک تا سه جلسه نیاز هست. برای اصلاح هود کلیتوریس میتونین همین عمل هود ریداکشن رو انجام بدین و در مورد پرده بکارت نگران نباشین. بهش آسیبی نمیرسه.

 • سلام مجرد هستم و حس میکنم ناحیه کلیتوریسم در اثر خودارضایی که گذشته ها داشتم و الان ۶ ۷ سالی میگذره آسیب دیده هیچ حسی به حز درد در هنگام تحریک ندارم تحریک و ارگاسمم همراه درده و ِلذتی ندارم و به خاطر این مشکلم و ترس ازدواج نمیکنم چیکار باید بکنم؟ تا اخر عمرم هیچ لذتی تجربه نمیکنم یا راه حلی وجود داره امکان مراجعه برای معاینه هم ندارم

  • سلام بدون مراجعه نمیشه برای شما کاری کرد! بعد از مراجعه بهتره از نظر هورمونی بررسی بشین و همچنین تزریق به نقظه جی بسیار موثر هست.

 • عمل كوچك كردن كليتوريس با بيهوشي انجام ميشه؟ اندازه اين ناحيه بعد از تحريك گاهي به ٢بند انگشت ميرسه ايا با اين عمل به حالت نرمال برميگرده؟ و هزينه عمل رو ميخواستم بدونم ممنون ميشم

  • سلام.. عمل با بی حسی انجام میشه اما به درخواست بیمار میتونه با بیهوشی کامل نیز انجام بشه. بله هدف از عمل زیبایی همینه که سایز کلاهک کلیتوریس رو کاهش بده و برای اطلاع از هزینه ها نیز با مطب تماس بگیرید.

 • سلام خانم دكتر، وقت بخير. آثار بد ناشي از ختنه شدن نامطلوب در آقايان، در سن ٣٧ سالگي قابل رفع مي باشد. لطفا راهنمايي بفرماييد.

  • سلام بله. برای این کار بهتره به جراح پلاستیک برای مردان مراجعه کنید. حیطه کاری من در حوزه زنان هست.

 • سلام من دوست دارم كليتوريسم بزرگ بشه چون احساس ميكنم اونايي كه كليتوريس بزرگ دارن ميل جنسي شون و ارگاسم شون بيشتره اگر حرفم درسته لطفا جواب بدين ممنون

  • سلام خیر این حرف درست نیست. بزرگی کلیتوریس فقط ناشی از بزرگی کلاهک کلیتوریس هست که فقط پوست میباشد و فاقد عصب جنسی هست. شما برای افزایش ارگاسم میتونید تزریق به نقطه جی رو امتحان کنید.

 • از رابطه جنسی هیچ لذتی نمیبرم هیچ حسی ندارم هیچ وقت ارضا نمیشم و این منو خیلی عذاب میده ، اگه عمل زیبایی کلیتوریس انجام بدم ممکنه که از رابطه لذت ببرم؟؟

  • سلام بهتره شما ابتدا از نظر هورمونی بررسی بشین، اگر سالم بودید میتونید تزریق به نقطه G رو انجام بدین که باعث افزایش احتمال به ارگاسم رسیدن میشه. عمل زیبایی کلیتوریس نیز موثر هست چون باعث کاهش پوست روی کلیتوریس موجب تحریک بیشترش میشه. همچنین این مقاله رو درباره علل بی میلی جنسی در زنان مطالعه کنید.

 • پوست من سبزه است رنگ واژنم خیلی تیره است مخصوصا با شیو کردن بدتر شده آیا راه حلی برای روشن شدن رنگ واژن هست.در ضمن عمل لابیا پلاستی و کوچک کردن کلاهک چقدر هزینه دارد

  • سلام عزیزم. برای برای روشن سازی واژن میشه از لیزر استفاده کرد که خیلی خوب نتیجه میده. پیشنهاد میکنم مقاله روشن سازی واژن رو بخونید. برای اطلاع از هزینه عمل لابیاپلاستی و کوچک کردن کلاهک کلیتوریس به شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ در واتساپ پیام بدید.

 • سلام ، وقت بخیر ، میخواستم بدونم ایا امکان داره که عصب مربوط به این قسمت قطع بشه یعنی به نوعی فلج حسی در این قسمت با عمل از بین بره ؟ پاسخ بدید ممنون میشم ، دنبال پزشکی میگردم که این کار رو برام انجام بده

  • سلام عزیزم. بله متاسفانه امکانش هست. قطع شدن عصبها وقتی اتفاق میفته که جراح تون رو درست انتخاب نکرده باشید. اگر جراح تازه کار باشه یا زیاد تجربه هودکتومی نداشته باشه ممکنه به اشتباه عصب رو قطع کنه. برای همین حتما سعی کنید پیش کسی جراحی کنید که بیماران قبلی راضی بودن و دکترتون زیاد هودکتومی انجام داده باشه. ولی در حالت عادی با یه جراح خوب مطمئن باش این مشکل پیش نمیاد. اگه خواستید عمل کنید بنظرم دنبال جراح خوب باشید که از این مشکلات پیش نیاد.

 • باسلام من مجرد هستم و خود ارضایی داشتم حس میکنم کلیتوریسم ازهم باز شده و قسمت سمت چپ اش کلیتوریسم حس میکنم از کلاهک جدا شده و حس شلی کلیتوریس بهم دست مید ه الان باید چیکار کنم چه عملی نیاز هست

  • سلام عزیزم. دلیل شکل فعلی کلیتوریس نمیتونه خود ارضایی باشه. ولی با عمل زیبایی کلیتوریس میشه مشکلش رو برطرف کرد.

 • من ۳۰ سال دارم وازدواج کردم احساس میکنم لبه های کلیتوریسم خیلی بزرگ هستش خودم ازش راضی نیستم چیکار باید بکنم وهزینه اش چقدر هستش

  • سلام عزیزم. میتونی عمل هودکتومی رو انجام بدی که برای زیبایی کلیتوریس انجام میشه. برای هزینه هم باید معاینه ت کنند، ببینند ترمیم کلیتوریس چقدر طول میکشه.

 • سلام. كليتوريس بزرگي دارم كه خيلي حساس هست. و با هر تماس با لباس يا نوار بهداشتي شروع به خارش و ملتهب شدن ميكنه. اصلا انگار اون قسمتي كه بايد تو باشه بيرون هست و هي با سابيده شدن به لباس زير حس خيلي بدي دارم. چرا من اينجوري هستم؟ واقعا آزار دهنده هست. حتي هي بزرگتر ميشه. فكر ميكنم فقط من اينجوري هستم كه كليتوريسم بيرونه، ممكنه؟ بايد عمل انجام بدم يا راه ديگه هم هست؟ عمل تغييري در شكل ظاهري ايجاد ميكنه؟

  • سلام در بعضی از خانم ها کلیتوریس به این شکل هست و این مختص شما نیست. میتونید عمل هودکتومی رو انجام بدید تا هم مشکل سوزش و خارش کلیتوریس رفع میشه هم ظاهر کلیتورس زیبا بشه.

 • ببخشید من در رابطه هام همیشه احساس ساییدگی دارم نزدیک به ۴ ساله ازدواج کردم و همیشه همینطوره طوری که بعد رابطه وقتی خودم رو خشک میکنم روی دستمال قطره های روشن خون میبینم و تاچند روز سوزش دارم و حتی اگه نیاز داشته باشم از رابطه دوری میکنم دکتر هم رفتم گفت چیزی نیست اما این واقعا اذیتم میکنه نمیدونم این مشکل مربوط به کلیتوریسه یا لابیا یا نوع رابطه میشه راهنماییم کنید که چطور باید این مشکلو برطرف کنم؟ در ضمن من تهران نیستم که بتونم راحت بیام پیشتون برای معاینه

  • سلام. برای اینکه لکه بینی بعد از نزدیکی دارید حتما باید معاینه بشید. در مورد ظاهر لابیاها چیزی نگفتید برای همین نمیتونم نظری بدم که هودکتومی لازم دارید یا لابیاپلاستی. باید معاینه بشید تا علتش مشخص بشه. پیشنهاد می کنم به پزشک متخصص زنانی مراجعه کنید که جراحی های زیبایی هم انجام میدن. سعی کنید بهترین پزشک رو برای جراحی انتخاب کنید.

 • سلام.من دوطرف کلیتوریسم تقارن نداره و نمیدونم این مشکل کی به وجود اومده و شاید بر اثر خودارضایی سالیان پیش باشه.خیلی این موضوع اعتماد به نفسمو از بین برده و نمیدونم باید چیکار کنم…و حتی ازدواج هم میترسم چیکار باید بکنم؟

  • سلام. مشکل خاصی نداره، بعضی ها به طور طبیعی کلیتوریس نامتقارن دارند. با عمل هودکتومی می تونید دو طرف رو متقارن کنید و اعتماد به نفستون رو برگردونید. پیشنهاد می کنم این جراحی رو جایی انجام بدید که جراح تون تجربه زیادی در این جراحی داره.

 • با سلام.من ۴ روز از عمل لابیاپلاستی و هودکتمی ام میگذرد و الان بعد از ۴ روز خونریزی از ناحیه کلیتوریس دارم،خیلی ترسیدم و سوزش دارم.باید چیکارکنم؟تورو خدا راهنماییم کنین

  • سلام. اگر یک هفته تا ۱۰ روز بعد از عمل ادامه پیدا کرد یا خونریزی زیاد بود به جراحتون مراجعه کنید. مراقبتهای بعد از لابیاپلاستیرو هم به دقت انجام بدید.

 • سلام من ۱۶سالم هست و میخواستم بدونم این عمل شرایط سنی نداره؟؟چون واقعا احتیاج به این عمل دارم و یکی دیگه اینکه من موقع ارضا شدن هیچ کنترلی روی خودم ندارم و ممکنه حتی بدون تحریکم ارضا بشم اما به شدت کم هست این موضوع به کلیتروسیم ربط داره؟

 • سلام من دوهفته س که عمل زیبایی رو انجام دادم و از اون موقع تا الان در ناحیه کلیتوریس احساس درد دارم آیا با گذشت زمان خوب میشه یا اینکه آسیب دیده

  • سلام. متاسفانه نباید این درد تا دو هفته ادامه دار باشه. بنظر میاد جراحتون تخصص کافی در عمل رو نداشتن. پیشنهاد می کنم اگر دردش خوب نشده برای معاینه به متخصص مراجعه کنید.

  • سلام. اگر شخص نیاز داشته باشه کلاهکش رو عقب بزنیم، براش عمل زیبایی کلیتوریس رو انجام میدیم. بعد از معاینه میتونیم بگیم هودکتومی نیاز دارید یا نه. برای بهبود ارگاسم واژینال و افزایش لذت جنسی هنگام رابطه هم می تونید تزریق ژل به نقطه جی رو انجام بدین.

 • سلام .آیا ممکنه ک کلاهک کلیتوریس طی خودارضایی بزرگ بشه؟(کلا پوستش رو میگم) و اینکه برای این نوع عمل هم نیاز به اجازه والدین هست؟

  • خیر. خودارضایی در بزرگ شدنش تاثیری نداره. اگر بالای ۱۸ سال هستید به رضایت والدین نیاز ندارید. ولی این جراحی ها رو برای زیر ۱۸ سال انجام نمیدیم چون هنوز دستگاهه تناسلی در حال رشده و نتیجه عمل بهم میخوره.

 • سلام خانم دکتر ممنون از مطالب مفیدتون.بعد از عمل لابیا پلاستی و کلیتوریس بارداری مشکلی به وجود نمیاره؟

  • سلام. خواهش میکنم. نه عزیزم مشکلی نداره. فقط بطور طبیعی در تمام زنان باردار، لابیا و کلیوریس متورم میشن و بعد از زایمان دوباره به همون حالتی که بعد از عمل لابیاپلاستی بوده برمیگردن. نگران نباشید.

 • سلام خانم دکتر من یک هفته س عمل لابیادو کلیتوریس انجام دادم.حس میکنم کلیتوریسم بیشتر نامتقارن شده و نوک کلیتوریس از زیر پوستش زده بیرون آیا این مشکل ایجاد نمیکنه.چیکار کنم

  • خیر هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. عمل هودکتومی رو برای همین انجام میدیم که کلاهک کلیتوریس رو که خیلی بزرگه کمی کنار بزنیم تا کلیتوریس بیشتر در دسترس باشه و ارگاسم قوی تری رو تجربه کنید. تورم ها هم عادیه. نگران نباشید. بعد از ۶ تا ۸ هفته تقریبا تمام ورم کلیتوریس و لابیاها میخوابه.

 • سلام من اطراف کلیتوریسمم گوشت اضافه درومده بزرگ و چروکیده شده فکر میکنم بخاطر خودارضایی هام باشه میشه درستش کرد؟

  • سلام. بدون معاینه نمیتونم نظر بدم. مراجعه کنید تا ببینم اون زائده ها چی هستند بعد طبق اون تصمیم می گیریم چه کار کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *