مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران: کاربردها و هزینه

مرکز-لیزر-مونالیزاتاچ-در-تهران

به کارگیری فناوری لیزر مونالیزا در غرب تهران به درمان غیر جراحی، سریع و قطعی بسیاری از بیماریهای زنان مثل بی اختیاری ادرار، هایپرتروفی لابیاها، … کمک کرده است. با مراجعه به یک کلینیک لیزر مونالیزا می توانید از مزایای درمان با این روش بهره مند شوید.
در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با کاربردهای این تکنولوژی جدید در مراکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران آشنا کنیم. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لیزر مونالیزاتاچ چیست؟

لیزر مونالیزاتاچ یکی از محبوبترین دستگاه های لیزر دی اکسید کربن یا CO2 است که جایگزین بسیاری از روشهای جراحی، دارویی و هورمون تراپی در زنان شده است. لیزر مونالیزا با انرژی حاصل از شکستن گاز CO2 طول موجهای مختلفی ایجاد می کند.

این طول موجها توسط هندپیس های (hand piece) مختلفی که برای داخل و خارج واژن به کار می روند، تنظیم می شوند تا گرما و خاصیت این پرتوها به رفع مشکلات ادراری-تناسلی زنان کمک کند.

طرز کار لیزر مونالیزا

پرتوهای لیزر مونالیزا با ارسال پالسهای کوچک گرما به لایه های سطحی پوست در داخل یا خارج واژن، زخمهای بسیار ریزی ایجاد می کنند. در نتیجه، بافتهای این نواحی برای ترمیم زخمها تحریک شده و کلاژن و الاستین بیشتری می سازند.

لیزر-مونالیزا-تاچ-در-تهران

تعداد جلسات لیزر

تعداد جلسات لیزر مونالیزا و فواصل بین جلسات بستگی به نوع عارضه شما و شدت آن دارد. بعد از مراجعه به یک کلینیک لیزر مونالیزا و معاینه پزشک می توانید از حدود تعداد جلسات مورد نیازتان مطلع شوید.

ولی به طور کلی، اغلب مشکلات واژینالی با ۲ تا ۳ جلسه لیزر مونالیزاتاچ درمان می شوند؛ به جز عمل لابیاپلاستی با لیزر که در یک جلسه انجام می شود.

کاربردهای زیبایی و درمانی لیزر مونالیزا در غرب تهران

به گفته خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان، موارد زیر از جمله مهمترین و پرطرفدارترین کاربردهای لیزر مونالیزاتاچ برای درمان مشکلات دستگاه تناسلی-ادراری در زنان هستند:

عمل زیبایی واژن: در عمل زیبایی واژن یا لابیاپلاستی با لیزر، از لیزر مونالیزاتاچ برای برش و برداشتن بافتهای اضافی لابیاها استفاده می شود. برشهای این لیزر بسیار ظریف و دقیق هستند و به سریعتر خوب شدن زخم ها و زیبایی بیشتر نتیجه کار کمک می کنند.

روشن سازی واژن: می توانید از لیزر مونالیزاتاچ برای سفیدی واژن استفاده کنید. پرتوهای لیزر با نابودی رنگدانه های اضافی و تیره پوست، رنگ واژن را چند درجه روشن تر می کنند.

نکته مهم: از لیزر مونالیزا برای دختران باکره فقط جهت سفید کردن واژن و عمل لابیاپلاستی که روی واژن انجام می شوند و کاری به پرده بکارت ندارند، استفاده می شود.

جوانسازی واژن: پرتوهای لیزر مونالیزا با تقویت کلاژن سازی در لایه مخاطی واژن کمک می کنند سلولهای این لایه دوباره ترشحات مخاطی بسازند و خشکی و آتروفی واژن درمان شود.

بنابراین با جوانسازی واژن با لیزر در تهران می توانید رطوبت، استحکام و خاصیت ارتجاعی دیواره های واژن را بازگردانید.

کاهش علائم یائسگی: به دلیل کاهش هورمون استروژن در یائسگی، رطوبت و ضخامت دیواره واژن از بین رفته و شخص دچار خشکی و آتروفی واژن می شود. تنها درمان موثر برای رفع علائم آتروفی و خشکی واژن در یائسگی، جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا است.

رایجترین-علائم-یائسگی

درمان عفونتهای مزمن: استفاده از لیزر مونالیزا در غرب تهران، تنها راه درمان عفونت‌ مکرر واژن و مثانه است که با هیچ آنتی بیوتیکی درمان نمی شوند. در این روش با جوانسازی واژن و رفع خشکی آن، ترشحات لایه مخاطی بیشتر می شود.

در نتیجه واژن می تواند به کمک ترشحات واژینالی، میکروبها را از محیط واژن پاکسازی کرده و با متعادل کردن اسیدیته واژن، جلوی رشد مجدد باکتریها و قارچهای مضر واژن را بگیرد.

درمان بی اختیاری ادرار استرسی: لیزر مونالیزاتاچ با جوانسازی و محکم کردن دیواره های واژن و مجرای ادرار جلوی نشت ادرار موقع خنده و سرفه می گیرد. از این روش برای درمان موثر بی اختیاری ادرار زنان استفاده می شود.

رفع دردهای مقاربتی: خانم هایی که دچار خشکی واژن هستند از علائمی مثل سوزش، درد و لکه بینی حین نزدیکی یا بعد از آن رنج می برند. استفاده از لیزر مونالیزا برای رفع این علائم نقش مهمی در کاهش دردهای مقاربتی و افزایش حس جنسی در بانوان دارد.

از بین بردن زگیل تناسلی: به کمک پرتوهای لیزر مونالیزا به سرعت و در یک جلسه می توانید از شر ضایعات گوشتی زگیل تناسلی در قسمتهای داخلی و بیرونی واژن و مقعد خلاص شوید.

درمان اسکارهای ناحیه تناسلی: لیزر مونالیزا با تحریک کلاژن سازی در بافتهای مختلف می تواند به شکل موثری ترکهای دوران بارداری (استرچ مارکها) را از بین ببرد.

همچنین از این روش می توانید برای درمان جای بخیه و اسکار ناشی از زایمان سزارین، عمل هیسترکتومی، … استفاده کنید.

برای درمان مشکلات عملکردی یا زیبایی واژن با لیزر مونالیزا تاچ در غرب تهران، می توانید از جدیدترین نسل این لیزرها در مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

مزایا و معایب لیزر مونالیزاتاچ

استفاده از لیزر مونالیزاتاچ نه تنها به درمان سریع و قطعی مشکلات واژن کمک می کند، بلکه درمان با این روش با مزایای دیگری نیز همراه است. مثلا:

 • بدون عوارض جانبی
 • یک روش ایمن و غیرتهاجمی
 • بدون نیاز به بیهوشی یا بیحسی (به جز عمل لابیاپلاستی)
 • کمک به تنظیم pH واژن و کاهش عفونتهای واژینالی-ادراری در زنان
 • درمان مشکلات جنسی و افزایش کیفیت روابط زناشویی
 • نیاز به مراقبت و هزینه بسیار کمتر در مقایسه با عملهای جراحی
 • کوتاه بودن مدت زمان هر جلسه (۲۰ دقیقه تا ۱ ساعت بسته به نوع یا شدت عارضه)

همچنین درمان با لیزر مونالیزا تاچ بدون درد، خونریزی یا نیاز به بستری شدن است و می توانید آن را در مطب متخصص زنان انجام دهید.

عوارض لیزر مونالیزاتاچ

استفاده از لیزر واژینال برای درمان بیماریهای مختلف زنانه یک روش مطمئن و بدون است. با این حال ممکن است بعد از درمان با این روش، عوارض زیر را به صورت خفیف تجربه کنید:

 • التهاب
 • قرمزی
 • تورم
 • درد و سوزش

این عوارض طبیعی هستند و بدون نیاز به درمان، در کمتر از ۴۸ ساعت بهبود می یابند.  اما عفونت و سوختگی بعد از لیزر عوارضی هستند که به دلیل اشتباهات پزشکی یا عدم رعایت بهداشت توسط شما ایجاد می شوند.

توجه: اگر به بهترین مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران مراجعه نکنید و پزشک مهارت لازم در تنظیم طول موجهای لیزر را نداشته باشد، احتمال سوختگی بافتهای داخلی یا خارجی واژن وجود دارد.

بهترین-مرکز-لیزر-مونالیزاتاچ-در-تهران

مراقبتهای بعد از لیزر مونالیزا تاچ

بسته به نوع درمانی که انجام می دهید، مراقبتهای بعد از لیزر متفاوت هستند و پزشک به طور کامل در مورد آنها به شما توضیح می دهد. در اکثر موارد، رعایت نکات زیر بعد از لیزر مونالیزا الزامی است:

 • برای رفع علائمی مثل سوزش، درد، التهاب یا تورم از داروهای تجویزی یا کمپرس سرد استفاده کنید.
 • اگر قرار است مدتی رابطه واژینالی نداشته باشید، از انجام آن خودداری کنید.
 • بهداشت واژن را رعایت کنید.
 • از دستکاری محل درمان جداً بپرهیزید.

اگر در طول دوره نقاهت با علائم مشکوکی مثل خونریزی، درد یا التهاب شدید یا ترشحات غیرعادی از واژن یا محل تحت درمان روبرو می شوید، باید هر چه سریعتر به کلینیک لیزر مونالیزا که در آن لیزر کرده اید، مراجعه کنید.

نتایج درمان: در مواردی مثل عمل زیبایی واژن در تهران می توانید بلافاصله نتیجه لیزر را ببینید. اما برخی درمانهای دیگر مثل رفع آتروفی واژن، روشن سازی لابیاها و درمان علائم یائسگی که نیاز به ترمیم بافت هست، بعد از چند هفته می توانید شاهد نتایج لیزر مونالیزا در غرب تهران باشید.

ماندگاری: مدت ماندگاری نتایج لیزر مونالیزاتاچ بستگی به نوع عارضه دارد و بین ۶ ماه تا چند سال متغییر است. به جز عمل لابیاپلاستی که ماندگاری دائمی دارد.

چه کسانی نباید از لیزر مونالیزاتاچ استفاده کنند؟

درمان بیماریهای زنانه با لیزر مونالیزا در افراد زیر ممنوع و یا غیر موثر است:

 • زنان مبتلا به زگیل تناسلی فعال یا عفونت واژینالی درمان نشده
 • بیمارانی که پرولاپس های شدید دارند.
 • زنان باردار
 • زنانی که به تازگی روی رحم یا واژن خود جراحی داشته اند.
 • زنان مبتلا به گشادی واژن خفیف تا شدید
 • نتایج مشکوک یا غیرطبیعی در تست پاپ اسمیر یا کولپوسکوپی
 • درمانهای داخل یا خارج واژینالی در دوران قاعدگی

همچنین، هر گونه کاربرد لیزر مونالیزا برای داخل واژن برای دختران مجرد و باکره ممنوع است.

بهترین-کلینیک-لیزر-واژینال-در-غرب-تهران

هزینه لیزر مونالیزا در تهران ۱۴۰۲

هزینه لیزر مونالیزا در غرب تهران بسته به فاکتورهای زیر فرق دارد:

 • شهر، محل درمان (مطب یا کلینیک، …)
 • تعداد جلسات
 • انجام همزمان چند عمل زیبایی با لیزر
 • مراجعه به بهترین مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران و درمان توسط مجربترین پزشکان در زمینه به کارگیری لیزر

برای اطلاع دقیق از هزینه های خود باید توسط پزشک معاینه شوید تا شدت عارضه و تعداد جلسات مورد نیازتان مشخص شود.

برای درمان مشکلات واژن با لیزر مونالیزا تاچ در غرب تهران، می توانید از جدیدترین نسل این لیزرها در مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

جمع بندی پایانی

لیزر مونالیزا در غرب تهران یکی از موثرین روشهای درمان مشکلات واژینالی-ادراری در زنان است. یک کلینیک لیزر مونالیزا با استفاده از این تکنولوژی جدید می تواند عملکرد، سلامت و زیبایی قسمتهای داخلی و خارجی واژن شما را بهبود دهد.

به عنوان مثال، با مراجعه به بهترین مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران می توانید برای درمان قطعی و بدون عارضه ی مشکلاتی مثل خشکی و آتروفی واژن، بی اختیاری ادرار، عفونتهای مزمن و عمل لابیاپلاستی  اقدام کنید.

پرسش و پاسخ لیزر مونالیزا در غرب تهران

درباره کاربرد درمانی و زیبایی لیزر مونالیزا در غرب تهران معمولا سوالات زیر از خانم دکتر ذاکرین پرسیده می شود:

آیا روشن سازی واژن با لیزر می تواند باعث سرطان شود؟

تنظیمات طول موج پرتوهای لیزر مونالیزا طوری است که صرفا تا چند میلی متری ناحیه تحت درمان نفوذ می کند. بنابراین سفید کردن واژن با لیزر نمی تواند باعث بروز مشکلاتی مثل سوختگی، سرطان یا نازایی در زنان شود.

درمان با لیزر مونالیزا دردناک است؟

خیر. درمان با این روش بدون درد است و به جز عمل لابیاپلاستی حتی نیازی به بیحسی موضعی ندارید.

عمل تنگ کردن واژن با لیزر چقدر موثر است؟

چون عمق نفوذ پرتوهای لیزر فقط تا لایه مخاطی واژن است و به لایه های عمیق عضلات دیواره واژن نمی رسد، هیچ تاثیری برای تنگی واژن ندارد. به جای آن می توانید تنگ کردن واژن با آر اف را انجام دهید که یک روش بسیار موثر برای تنگ شدن واژن است.

معمولا چه کسانی به لیزر مونالیزا نیاز دارند؟

زنانی که دچار سوزش، خارش، دردهای مقاربتی یا خشکی واژن هستند؛ لابیاهای تیره ای دارند و یا از علائم یائسگی، بی اختیاری استرسی ادرار یا شلی واژن رنج می برند، بهترین کاندید لیزر مونالیزا در غرب تهران هستند.

اگر شما هم سوالی درباره درمان در یک مرکز لیزر مونالیزاتاچ در تهران دارید، سوالات خود را در بخش نظرات بپرسید.

۴.۷/۵ - (۴۹ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۵۶ دیدگاه ها
 • لیزر مونالیزا تاچ.برای رفع سیاهی واژن و کشاله ی ران هم کاربرد دارد ؟دختران میتوانند از این لیزر استفاده کنند ؟؟

 • سلام خسته نباشید.خانم دکترازلیزر مونالیزا تاچ برای رفع سیاهی زیربعل وزانوو کشاله ران هم میشه استفاده کرد؟

  • سلام. بله برای تیرگی لابیا مینور هم استفاده میشه. اگر تیرگی لابیا مینور زیاد باشه، خود دوستانی ک مراجعه می کنند اکثر اوقات انجام عمل لابیاپلاستی رو ترجیح میدن. با این حال اگر نیاز داشته باشید لیزر برای روشن سازی لابیای مینور هم مفیده.

 • سلام،میشه لطفا در مورد بهداشت دستگاه مونالیزا تاچ توضیح بفرمایید،آیا این دستگاه با ناحیه تناسلی تماس مستقیم دارد؟و چطور میشه مطمئن شد که بیماری از طریق دستگاه منتقل نمیشه،ممنون

  • سلام شستشو و ضدعفونی کردن پروب بعد از هر استفاده با مواد مخصوص انجام میشه. استفاده از لیزر کاملا ایمنه و تا بحال موردی نبوده که بعد از مراحل ضدعفونی، به بیماری نواحی تناسلی دچار شده باشه.

 • سلام خانوم دکتر من مشهدم میخواستم بدونم شما خانوم دکتر خوبی که که کار لیزر برای تنگی واژن و سفید کردنش و انجام بده رو میشناسید

  • سلام. بهتره چند روزی رابطه جنسی نداشته باشید تا تاثیرات دستگاه روی کلاژن ها و بافت مخاطی تثبیت شه.

 • سلام خانم دکتر من کاشان هستم یکی از متخصصین زنان زایمان با یه دستگاه لیزری جهت جوانسازی و لابیاپلاستی کار میکنن که من هرچی تو گوگل گشتم اسمش نبود.اسمش لدی لیفت هست شما اطلاعاتی ازش دارین؟ من برای تیرگی میخوام برم ولی موندم چیکار کنم

  • سلام عزیزم. این دستگاه رو نمیشناسم. باید دید اسم علمیش چیه و چه کاربردی داره. این اسم، اسم تجاری دستگاهه.

  • سلام. نه عزیزم لیزر مونالیزاتاچ اسم دستگاه و تکنولوژی هست که استفاده می کنیم. با توجه به مودهای دستگاه، کارکردهای متفاوتی داره که در مقاله کاملا توضیح دادیم.

 • سلام خانم دکتر.استفاده از این دستگاه برای درمان واژینیسموس هم موثره؟درمان واژینیسم به این روش تضمینیه؟ و چند جلسه مراجعه برای درمان نیاز هست؟

 • سلام خانم دکتر میخواستم بدونم قیمت دستگاه مونالیزا چند هست واینکه من توی یک مرکز لیزر توی تهرانسر کار میکنم که اگه تمایل داشته باشید باهم همکاری کنیم چون خانم ها بشدت دنبال این موضوع هستن

  • سلام بستگی داره برای چه کاری بخواین ازش استفاده کنید، برای لابیاپلاستی و روشن سازی اگه بخواین چون در ناحیه بیرونی واژن هست، بله برای دختران هم انجام میشه و بهتره بالایی هجده سال داشته باشین اما اگر برای رفع خشکی، جوانسازی یا درمان عفونت مکرر یا بی اختیاری ادراری باشه، برای دختران انجام نمیشه چون دستگاه داخل واژن میشه.

  • سلام. بله این قابلیت رو داره اما در مرکز ما تنها سفیدسازی واژن و کشاله ران برای خانمها انجام میشه.

  • سلام. بله کاربرد داره برای روشن سازی آقایان اما قاعدتا ما انجام نمیدیم و باید پزشکان آقایی که این کار رو انجام میدن پیدا کنید.

 • سلام. من یائسه هستم میخاستم بدونم آیا میشه بدون نسخه از داروخانه داروی استروژن خرید تا خشکی واژن و تمایل جنسی برطرف بشه.ممنون

  • سلام. نه حتما باید با تجویز پزشک باشه چون این نوع داروها هورمونی هستند و عوارض جانبی زیادی دارند. به طور کلی این روشها برای درمان خشکی واژن موقتیه و مرتب باید تکرار بشه.

 • سلام خانم دکترمادرم ۶۸ سالسشه یک ماهی هست دچاربی اختیاری ادارشده صبح بلندمیشه هرروزبایدپوشک روعوض کنم مدفوع هم نمیتونه کنترل کنه هم مادرم هم خسته شدم انقدرپوشک عوض کردم پیش دکترارولوژیست هم بردم سیپرپفروفلاکستین بادکترولیت چندتاقرص دیگه هم دادتاثیری نداشت آیابالیزرهردوبرطرف میشه ایشون نزدیک دوساله کمرش روعمل کرده جدیداام آی آرانجام دادتنگی کانال مشکل مهره نداشت لطفاراهنمایی کنین باتشکر

  • سلام. من ایشون رو معاینه نکردم ولی شاید عمل جراحی باعث آسیب به عضلات کف لگن ایشون شده. اگر مشکل مربوط به ضعف عضلات کف لگن یا مشکلات زنانه مثل افتادگی رحم و مثانه باشه. باید به متخصص زنان مراجعه کنید تا معاینه بشن. با توجه به چیزهایی که نوشتید احتمالا به جراحی نیاز دارند.

  • نه. نمیشه جلوی باد واژن رو گرفت. روشهایی برای پیشگیری از اون هست که کمترش میکنه و در موارد خاصی مثل همراه بودن باد واژن با بوی بد و یا التهاب واژن باید به پزشک مراجعه کنید. میتونید مقاله علت خروج باد واژن و روشهای پیشگیری از آن را بخونید.

 • سلام خانم دکتر خسته نباشید.من ۲۲سالمه و دوبار زایمان طبیعی داشتم آیا لیزر مونالیزا تأثیری برای تنگی داره که انجام بدم؟خودتون چه پیشنهادی دارین؟ ممنو‌‌ن‌ از‌ زحماتتون

  • سلام. نوع عمل تنگ کردن واژن بستگی داره به شدت گشادی واژن، بعضی مواقع لیزر جواب میده و در موارد دیگه باید واژینوپلاستی، پرینورافی و … انجام بشه. این مورد رو میشه بعد از معاینه و تعیین درجه گشادی واژن مشخص کرد. بنابراین چون معاینه تون نکردم، نمیتونم بگم چه روشی براتون موثرتر.

 • سلام من عفونت مقاوم به درمان دارم خیلی ساله درگیرم ، دی بی دی پلاسماهم کردم ولی برگشت ، لیزر جوابگو هس برام یانه ،همه نوع دارو و کرمی هم استفاده کردم هیچ هیچ تاثیری نداره . ممنون

  • بله عزیزم میشه استفاده کرد. تیره هم نمیشه چون در واقع یکی از کاربردهای رایج لیزر مونالیزا روشن سازیه.

  • سلام. لیزر رو برای درمان بعضی از علائم یائسگی مثل خشکی و سوزش واژن یا آتروفی واژن استفاده می کنیم. قطعا لیزر بهتر از هورمون تراپیه چون هورمون عوارض جانبی داره و دوزش خیلی مهمه. اما لیزر دو سه جلسه است و موضعیه. عوارض جانبی هم نداره.

 • سلام خانم دکتر وقتتون بخیر. من چهار سال و نیم هست ک مرتب دچار عفونت و عفونت قارچی میشم. چنتا دکتر عوض کردم. انداع قرصها از جمله فلوکونازول ب مدت یکسال بطور مرتب خوردم. انواع کرمهای واژینال استفاده کردم. تست پاپ اسمیر و آزمایشهای دیگه انجام دادم خداروشکر مشکلی ندارم اما بعد از قطع داروها یک هفته الی دوهفته بعد از درمان دوباره عفونت و خارش و سوزش و کمر درد شدید میگیرم. دلیلش چی هست؟؟ آیا درمان از طریق لیزر مونالیزا نتیجه داره؟؟؟

  • سلام. شما عفونتت به آنتی بیوتیکها کاملا مقاوم شده و عفونت مکرر دارید که میتونه علتش خشکی واژن باشه. تنها روش درمانی که برای افرادی مثل شما باقی میمونه، لیزر واژیناله که خشکی و عفونت واژن رو درمان میکنه.

 • سلام من افتادگی رحم دارم همراه با عفونت و سوزش طوری که دهانه رحم از واژن بیرون میزند میشه با لیزر درمانش کرد

  • سلام. نه عزیزم با علائم بیرون زدگی از واژن که گفتید، نشون میده گریدش بالاست و فقط با جراحی میشه درمان کرد.

  • سلام. سفید کردن واژن برای دختران محدودیت سنی نداره. میتونید برای روشن سازی نوبت قبلی بگیرید.

 • سلام من ۵ جلسه لیزر مونالیزا انجام دادم و از نتیجه راضی بودم منتها بعد از ۶ ماه علائم بیماری دوباره برگشته. میخوام بدونم تکرار جلسات مونالیزا اشکالی نداره و چند جلسه میتونم مجدد از لیزر استفاده کنم

  • سلام. ننوشتین لیزر رو برای چه کاری انجام دادین ولی در بعضی از درمانها، ماندگاری درمان با لیزر ۶ تا ۱۲ ماه هست و بعد از اون یک تا دو جلسه شارژ برای بیمار انجام میشه که نتیجه لیزر قبلی از بین نره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *