هزینه هر جلسه لیزر واژن برای جوانسازی چقدر است؟

هزینه-جوانسازی-واژن-با-لیزر

واژن خانم ها با افزایش سن، زایمان، بارداری و یائسگی دچار تغییرات زیادی می شود. جهت بازگرداندن جوانی، زیبایی و عملکرد واژن می توانید از روشهای جوانسازی واژن کمک بگیرید که با تکنیک های جراحی و غیرجراحی انجام می شود.
در این مقاله قصد داریم شما را با رایجترین تکنیک های جوانسازی یعنی جوانسازی واژن با لیزر آشنا کنیم. همچنین به شما خواهیم گفت که هزینه هر جلسه لیزر واژن چقدر است. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لیزر جوانسازی واژن در تهران

لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین انواع لیزر دی اکسید کربن (CO2) برای جوانسازی واژن در تهران است. پرتوهای این دستگاه با افزایش کلاژن سازی و تولید الاستین در بافتهای واژن به استحکام و جوانسازی آنها کمک می کنند.

متخصص زنان از این خاصیت لیزر مونالیزاتاچ برای رفع علائم مشکلات واژینالی و جوانسازی قسمت های داخلی و خارجی واژن استفاده می کنند.

کاربردهای لیزر جوانسازی واژن

بیشترین کاربرد لیزر در جوانسازی کانال واژن است. پزشکان از این دستگاه برای رفع مشکلات واژینالی و بهبود عملکرد واژن استفاده می کنند. بنابراین جوانسازی داخل واژن بیشتر جنبه درمانی دارد تا زیبایی. نمونه ای از این کاربردها عبارتند از:

 • لیزر واژن برای عفونت مکرر و مقاوم به درمان
 • لیزر تنگ کردن واژن (سفت کردن دهانه و کانال واژن با لیزر RF)
 • درمان بی اختیاری ادراری استرسی (ریزش ادرار با عطسه و خنده)
 • درمان خشکی واژن (رفع علائم سوزش و خشکی واژن و رابطه جنسی دردناک)

استفاده از لیزر واژن علاوه بر بهبود علائم بیماری، کیفیت رابطه جنسی زن را نیز بهبود می بخشد.

لیزر جوانسازی برای بیرون واژن

از لیزر مونالیزا برای جوانسازی قسمتهای بیرونی واژن نیز استفاده می شود که بیشتر جنبه زیبایی دارند و ظاهر واژن را بهبود می دهند. این کاربردها عبارتند از:

 • استفاده از لیزر مونالیزا تاچ برای سفیدی واژن
 • برش لابیاهای مینور در عمل لابیاپلاستی با لیزر
 • لیفت لابیا ماژورها و رفع چین و چروک ریز آنها

جوانسازی-واژن-با-لیزر-مونالیزا-تاچ

برای جوانسازی واژن با لیزر در غرب تهران، شما هم می توانید از جدیدترین نسل این لیزرها در مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

قیمت هر جلسه لیزر واژینال در تهران

قیمت هر جلسه لیزر واژینال مبلغ ثابتی برای همه خانم ها نیست. چون هزینه هر جلسه لیزر واژن در تهران بسته به فاکتورهای زیر تعیین می شود:

محل مراجعه

به طور طبیعی، موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر مونالیزا تاچ در تهران، شهرت و تجربه پزشک و مهارت او در لیزر تراپی واژن روی قیمت هر جلسه لیزر واژینال تاثیرگذار است.

ولی در عوض با مراجعه به بهترین متخصصان زیبایی واژن و مراکز لیزر مونالیزا، خیالتان بابت اشتباهات پزشکی مثل عدم تنظیم صحیح لیزر و سوختگی واژن یا نتیجه نگرفتن از درمان راحت است.

دلیل درمان

معمولا نوع درمان روی هزینه های لیزر واژن تاثیر دارد. مثلا هزینه تنگ كردن واژن با لیزر شامل سه جلسه لیزر درمانی برای تقویت استحکام واژن است.

اما برای درمان بی اختیاری های شدید ادراری یا عفونتهای واژینالی ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید.

شدت عارضه

هر چقدر مشکلات واژن مثل خشکی واژن، تیرگی واژن، بی اختیاری ادرار و … شدیدتر باشند، به تعداد جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارید.

تعداد جلسات

هر چند تعداد جلسات لیزر ۲ تا ۳ جلسه ذکر می شود، اما در بعضی از خانم ها به دلایل زیر تعداد جلسات لیزر بیشتر می شود:

 • شدیدتر بودن عارضه
 • نوع اختلال و بیماری تحت درمان
 • کند بودن سرعت ترمیم و کلاژن سازی بدن

بعد از معاینه پزشک می تواند تا حد زیادی مشخص کند به چه تعداد جلساتی برای درمان نیاز دارید.

لیزر-واژن-برای-جوانسازی

مدت زمان هر جلسه

طول مدت لیزر واژن در هر جلسه برای درمان عوارض مختلف متفاوت است و بستگی به ناحیه تحت درمان دارد. مثلا هر چقدر ناحیه بزرگتری را بخواهید لیزر کنید، مدت زمان لیزر بیشتر شده و هزینه هر جلسه لیزر واژن نیز بیشتر می شود.

محدوده تحت درمان

قیمت هر جلسه لیزر واژینال بستگی به مساحت ناحیه تحت درمان دارد. مثلا در تعیین هزینه لیزر سفید کننده واژن این مسئله در نظر گرفته می شود که فقط لابیاها را روشن سازی می کنید و یا قصد دارید نواحی دیگری مثل بیکینی، کشاله ران، … را هم روشن سازی کنید.

درمان های همزمان

اگر همزمان با جوانسازی کانال واژن بخواهید لیفت لابیاماژور یا لیزر روشن سازی واژن را نیز انجام دهید، قیمت هر جلسه لیزر واژینال در تهران بیشتر می شود.

درمان با لیزر واژن چه مزایایی دارد؟

درمان سریع و قطعی مشکلات واژینالی با لیزر واژن با مزایای زیر همراه است:

 • درمان شلی بافتهای واژن
 • درمان سوزش، درد و خشکی واژن
 • رفع دردهای مقاربتی
 • جوانسازی واژن و بهبود حس جنسی در زنان
 • درمان غیر تهاجمی، بدون درد و خونریزی
 • نیازی به مراقبتهای زیاد ندارد (به جز در لابیاپلاستی با لیزر)
 • دوره نقاهت کوتاه
 • کوتاه بودن مدت زمان هر جلسه لیزر واژینال

علاوه بر این، درمان با این روش در مطب پزشک زنان به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به بستری شدن یا پرداخت هزینه های بیمارستان و اتاق عمل را ندارید.

برای جوانسازی واژن با لیزر در غرب تهران، شما هم می توانید از تخصص خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زایمان در این زمینه بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

جمع بندی نهایی

لیزر مونالیزا تاچ یکی از رایجترین دستگاه های لیزر جوانسازی واژن است که برای درمان بیماری های واژینالی و بهبود ظاهر واژن به کار می رود. از این دستگاه می توان برای جوانسازی قسمتهای درونی و بیرونی واژن استفاده کرد.

درمان با این روش در چند جلسه انجام می شود. قیمت هر جلسه لیزر واژینال در تهران بستگی به ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، شدت عارضه، سن و سرعت ترمیم بدن بیمار دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه هر جلسه لیزر واژن در تهران می توانید با یک متخصص زنان در این زمینه مشورت کنید.

سوالات رایج درباره لیزر جوانسازی واژن

معمولا سوالات زیر در مورد لیزر جوانسازی واژن پرسیده می شوند:

چقدر از هزینه هر جلسه لیزر واژن تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

چون جوانسازی واژن اغلب یک روش انتخابی است، بیمه به ندرت آن را پوشش می دهد. پس پرداخت کامل قیمت هر جلسه لیزر واژینال در تهران به عهده بیمار است.

هزینه لیزر روشن کننده واژن چقدر است؟

هزینه لیزر برای رفع تیرگی واژن بستگی به شدت تیرگی واژن و تعداد جلسات لیزر دارد. در ضمن اگر به جز لابیاها قصد روشن سازی کشاله ران، بیکینی، مقعد یا نواحی دیگر بدنتان را داشته باشید، هزینه هر جلسه لیزر وایتنینگ شما بیشتر می شود.

لابیاپلاستی با لیزر در چند جلسه انجام می شود؟

عمل زیبایی واژن در تهران با هر ابزاری که انجام شود (قیچی، لیزر، آر اف، …) در یک جلسه است و مدت زمان جراحی نیز حدود یک ساعت خواهد بود.

اگر شما هم سوالی درباره لیزر جوانسازی واژن دارید، در بخش نظرات می توانید از ما بپرسید.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *