بهترین روش برای چاق شدن و تپل شدن واژن

بهترین-روش-چاق-شدن-واژن.

خانم های زیادی مایل هستند برای بهبود روابط زناشویی و اعتماد به نفس خود در رابطه جنسی، فرم واژن خود را زیباتر کنند. یکی از مواردی که به زیبایی واژن خانم ها و البته تحریک شریک جنسی آنها کمک می کند، چاق بودن واژن است. راههای مختلفی برای تپل شدن واژن وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به سریعترین روشهای چاق شدن واژن بدون جراحی اشاره کنیم. برای دسترسی سریع می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

دلایل لاغر شدن واژن

لبه های بیرونی پوست واژن ممکن است به دلایلی مثل بالا رفتن سن چین و چروک و لاغر شده و از زیبایی واژن کم شود. دلایل لاغر شدن واژن ممکن است ناشی از موارد زیر باشد:

 • زایمان
 • کاهش هورمون استروژن
 • یائسگی
 • رژیم های لاغری
 • عوامل ژنتیکی
 • ورزشهای شدید

در نتیجه ی این عوامل حجم چربی واژن کم شده و لابیاهای ماژور یا همان لبه های بیرونی و بزرگ واژن لاغر و چروک می شوند.

راههای چاق و تپل شدن واژن

روشهای بدون جراحی و کم هزینه ای برای تپل شدن واژن و برجسته شدن ناحیه تناسلی وجود دارد که با توجه به شرایط شخص و با مشورت پزشک می توان یکی از گزینه های درمان را انتخاب کرد. رایجترین روش چاق شدن فوری ناحیه تناسلی، تزریق چربی یا ژل به واژن است که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

در صورتیکه مایل به تپل شدن واژن و زیبایی فرم آن هستید، برای تزریق ژل و چربی به واژن شما هم می توانید از مهارت و تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

راههای چاق و تپل شدن واژن

تزریق ژل به واژن یا جیودرم

در این روش از تزریق هیالورونیک اسید برای چاق کردن لب های بیرونی واژن استفاده می شود. سه نوع ژل برای تزریق ژل به واژن وجود دارد: موقتی، نیمه دائمی و دائمی. پزشکان برای حجم دهی واژن از ژلهای نیمه دائمی استفاده می کنند. این روش درمانی کاملا سرپایی است. ماندگاری ژل به دلیل جذب شدن آن حدود ۱ الی ۲ سال است.

تزریق چربی به واژن

در این روش پزشک از چربی های بدن شخص برای تزریق استفاده می کند. چربی معمولا از ران و پهلوها برداشته می شوند. برای این کار به یک جراحی بسیار کوچک و جزئی نیاز است. چربی برداشته شده بعد از تصفیه شدن با سرنگ به لابیای ماژور تزریق می شود. این روش چاق شدن ناحیه تناسلی نیز سرپایی و بدون هیچ عوارضی است. ماندگاری تزریق چربی به واژن به سرعت جذب چربی بدن فرد بستگی دارد. معمولا ماندگاری این عمل زیبایی ۳ سال یا بیشتر خواهد بود.

مراقبتهای بعد از تزریق چربی یا ژل به واژن

اگر پزشک بعد از تزریق ژل یا چربی داروی مسکن یا آنتی بیوتیک تجویز کرده است برای کاهش درد و تورم واژن باید سر موقع طبق دستور پزشک داروها را مصرف کنید.

 • به مدت یک ماه نباید فعالیتها یا ورزش های سنگین انجام دهید.
 • به مدت یک هفته از الکل و دخانیات بپرهیزید.
 • بعد از تزریق ژل یا چربی رانندگی نکنید.
 • تا یک هفته بعد از تزریق نباید رابطه جنسی داشته باشید.
 • مایعات زیادی بنوشید و از خوردن غذاهای چرب و پر نمک خودداری کنید.
 • تا ۳ روز ناحیه تزریق را ماساژ ندهید و تا ۲ هفته نباید این نواحی در معرض نور آفتاب باشند.

مراقبتهای بعد از تزریق چربی یا ژل به واژن

همچنین می توانید ۲۴ ساعت بعد از تزریق با آب ولرم استحمام کنید اما نباید به مدت یک هفته دوش آب داغ گرفته یا در وان داغ بمانید. طی این مدت رفتن به استخر و شنا ممنوع است.

تفاوت تزریق چربی و ژل به واژن

نتیجه هر دو عمل یکسان است و به تپل شدن و چاق شدن واژن، رفع چروکهای واژن و رفع شلی و افتادگی لابیا ماژور کمک می کند. اما تفاوت هایی نیز بین این دو روش وجود دارد که عبارتند از:

۱. تزریق چربی یک جراحی کوچک برای برداشتن چربی بدن شخص نیز نیاز دارد. اما تزریق ژل به هیچ برشی نیاز ندارد.

۲. برای تزریق چربی از بی حسی موضعی استفاده می شود اما تزریق ژل بدون درد است.

۳. در روش تزریق چربی شما باید قبل از رفتن به منزل، چند ساعت بعد از تزریق استراحت کنید. اگر مشکلی نبود می توانید مرخص شوید. اما بعد از تزریق ژل بلافاصله می توانید به منزل برگردید.

تفاوت دیگر این دو روش نیز ماندگاری آنهاست که ماندگاری تزریق چربی به علت سرعت جذب کمتر آن توسط بافتهای بدن طولانی تر از تزریق ژل است.

در صورتیکه از چین و چروک و لاغری لابیا ماژور خود رنج می برید برای چاق شدن واژن به کمک تزریق ژل و چربی از مهارت و تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان در این زمینه بهره مند شوید. برای رزرو وقت قبلی با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس حاصل فرمایید.

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی؟

هر دو روش با هدف چاق شدن واژن انجام می شوند و مزایای خاص خود را دارند. نمی توان گفت کدام روش بهتر از دیگری است. با توجه به شرایط خود و با مشورت پزشک می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. برای انتخاب هر یک از این روشها به موارد زیر توجه کنید.

تزریق ژل به واژن بهتر است یا چربی

برتریهای تزریق ژل به واژن نسبت به چربی

بعد از تزریق ژل و چربی، واژن به طور طبیعی متورم می شود اما این تورم در تزریق چربی بیشتر از تزریق ژل است. همچنین:

۱- برای تزریق چربی به یک جراحی کوچک برای برداشتن چربی نیاز دارید.

۲- تزریق ژل ساده تر است. تزریق چربی پیچیده تر از ژل بوده و نیاز به تکنیکهای پیشرفته تری دارد که تجربه جراح در این رابطه بسیار مهم است.

۳- تزریق ژل سریعتر از چربی انجام می شود و به سرعت بعد از جیودرم می توانید به کارهای عادی خود برگردید.

به دلایل بالا ممکن است بعضی از افراد تزریق ژل را ترجیح دهند اما واقعیت این است که تزریق چربی مزایای خیلی بیشتری نسبت به تزریق ژل دارد.

برتری تزریق چربی به واژن نسبت به ژل

چربی که از بدن فرد برداشته می شود دارای فاکتورهای رشد است و این امر به کلاژن سازی و جوانسازی واژن کمک می کند. همچنین:

۱- چربی دیرتر جذب بدن می شود و ماندگاری طولانی تری نسبت به ژل دارد و با تزریق چربی بیشتر از حد نیاز، بعد از جذب طبیعی بخشی از چربی توسط بدن تا مدت طولانی تری واژن تپل می ماند.

۲- ژلها وارداتی هستند و تابع قیمت ارز هستند. اگر به تزریق بیشتر ژل نیاز داشته باشید باید هزینه های تزریق دوز بیشتر ژل را بپردازید در حالیکه در تزریق چربی شما می توانید حجم بیشتری را تزریق کنید. این کار باعث می شود که نگران جذب آن نباشید.

۳- جوش خوردن چربی نسبت به ژل با پوست خیلی سریعتر و بهتر است. در نتیجه چربی زیر پوست جمع نمی شود.

۴- چربی بدلیل داشتن فاکتورهای رشد نه تنها باعث حجم دهی می شود، بلکه موجب روشن سازی واژن و جوانسازی آن هم می شود.

۵- احتمال اینکه چربی با بدن شما پیوند نخورد بسیار پایین است. گرافت چربی بسیار بالاست و نتیجه بهتر و زیباتری را هم ایجاد می کند.

۶- شما می توانید با استفاده از تزریق چربی به تپه ونوس تقاضای تپل شدن و حجیم شدن بالای واژن را هم بکنید در حالیکه در تزریق ژل امکان تزریق به این ناحیه وجود ندارد. (تپه ونوس= فاصله بین واژن و زیر شکم)

با توجه به این موارد، بعضی از خانم ها برای چاق شدن واژن، بیشتر ترجیح می دهند از روش تزریق چربی به واژن استفاده کنند. انتخاب شما برای حجم دهی به ناحیه تناسلی بانوان چیست؟

در صورتی که سوالی درباره تپل شدن واژن با تزریق ژل یا چربی دارید، می توانید سوالات تان را در بخش نظرات زیر این مقاله مطرح کنید. 

۴.۴/۵ - (۷۱ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۱۸ دیدگاه ها
  • سلام. عزیزم این ژلها تزریقی هستند شما نمی تونید ازش استفاده کنید و حتما باید به یک متخصص زنان که عملهای زیبایی انجام میدن مراجعه کنید.

  • سلام. چربی رو از شکم برداریم البته اگر به اندازه کافی ذخیره داشته باشید. تزریق چربی به واژن نیازی به بیهوشی نداره و با بیحسی موضعی انجامش میدیم.

  • سلام. هزینه شما بستگی به این داره که چقدر باید چربی براتون تزریق کنیم. برای معاینه مراجعه کنید تا بتونم تشخیص بدم چقدر لابیاها چروکه و چربی نیاز داره. برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاور مطبم صحبت کنید: ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵

  • سلام. عزیزم مقدار چربی تزریقی حداقل یا حداکثرنداره. چون هر کسی بسته به میزان آتروفی لابیاها به مقدار خاصی از تزریق چربی نیاز داره. باید معاینه بشید تا ببینم چقدر چربی نیاز هست.

  • سلام. شما میتونید تزریق ژل به واژن رو انجام بدین. البته باید معاینه کنم ببینم میشه تزریق ژل کرد یا نه. چون تپلی بیش از حد هم از نظر زیبایی و عملکردی خوب نیست.

 • سلام خانم دکتر چرا نمیشه ارضا شدن زنها رو دید. شوهرم دوست داره وقتی ارضا میشم بیرون بیاد ولی نمیاد راهی هست برای دیدن که خارج بشه

  • پاشیدن مایع هنگام ارگاسم در خانمها بسیار نادره. عدم پاشش مایع به بیرون از واژن در هنگام ارضا شدن طبیعیه و اکثرا به این شکل هستند. روشی برای ایجاد یا رفع کردن این مورد وجود نداره.

  • سلام. میتونیم چربی های بدن خودتون رو تزریق کنیم که بهش میگیم عمل فت گرفتینگ که ماندگاری بیشتری نسبت به تزریق ژل داره. به جز روشهای تزریقی (چربی و ژل) روش دیگه ای برای تپل شدن لابیاماژورها در حال حاضر وجود نداره.

  • نه عزیزم. عمل افتادگی رحم یه جراحی درمانی برای بالاکشیدن رحم هست و تزریق فیلر عمل زیبایی هست که برای جوانسازی و تپل شدن لابیاهای بزرگ انجام میشه.

  • سلام. نه عزیزم. مگر اینکه چروکهای واژن به حدی باشه که با لیفت کردن با نخهای مخصوص، افتادگی لابیاها رو رفع کنیم تا جوانسازی و زیبا بشن. وگرنه یا جراحی نیاز دارید یا تزریق فیلر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *