۷ نکته درباره تزریق چربی به واژن دختران

تزریق-چربی-به-واژن-دختران

لابیاماژورها لبه های بیرونی واژن هستند که بیشتر بافت آنها را چربی تشکیل می دهد. لابیاهای دختران به دلایلی مثل برخی اختلالات هورمونی یا کاهش وزن شدید دچار شلی، چروک و افتادگی می شوند.
این مشکل را می توان با تزریق چربی به لابیا ماژور برطرف کرد. در این مقاله همراه ما باشید تا با مهمترین نکات درباره تزریق چربی به واژن دختران آشنا شوید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

تزریق چربی به لابیا ماژور دختران

به گفته خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان، تزریق چربی به لابیاماژور یا فَت گِرَفت (Fat Grafting) یک روش جوانسازی واژن است که با پیوند چربی انجام می شود.

در این جراحی، چربی های اضافه سینه، باسن، پهلو یا ران با لیپوساکشن (یک عمل کم تهاجم) برداشته شده و سلولهای چربی بعد از تصفیه به لابیاها تزریق می شوند. فَت گِرَفت یک عمل سرپایی است که در مطب، تحت بیحسی موضعی انجام می شود.

۷ نکته مهم درباره تزریق چربی به واژن برای دختران

پیوند چربی لابیا چون کاری به پرده بکارت ندارد برای دختران مجرد هم انجام می شود. موارد زیر از مهمترین نکات پروتز واژن با چربی برای دختران هستند:

۱- آمادگی های قبل از تزریق چربی به واژن

برای اینکه بعد از پروتز واژن دچار مشکل نشوید، حتما نکات زیر را قبل از تزریق چربی به واژن رعایت کنید:

۱- از دو هفته قبل از تزریق تا دو هفته بعد از آن مصرف سیگار و الکل را کنار بگذارید. چون تاثیر منفی بر جوش خوردن چربی ها و ریکاوری بعد از عمل دارد.

۲- از یک هفته قبل از تزریق باید مصرف داروهای رقیق کننده خون (آسپرین، وارفارین، …)، برخی مکمل ها یا ویتامین ها و داروهای خاص را با مشورت پزشکتان قطع کنید.

۳- از ۶ ساعت قبل از تزریق باید ناشتا باشید و آب نخورید. ولی از چند روز قبل از تزریق سعی کنید زیاد مایعات مصرف کنید.

۴- دخترانی که دچار عفونت قارچی واژن، زگیل تناسلی یا تبخال تناسلی روی لابیاها هستند، قبل از پروتز واژن باید حتما عفونت خود را کاملاً درمان کنند.

بیشتر بخوانید: تفاوت تبخال با زگیل تناسلی

۲- مراقبتهای بعد از تزریق چربی به لابیا

دخترانی که تزریق چربی به لابیا ماژور را انجام می دهند، برای گرفتن بهترین نتیجه از تزریق و جلوگیری از عوارض ناخواسته آن باید نکات زیر را در مورد مراقبتهای بعد از پروتز واژن در نظر داشته باشند:

۱- بعد از گِرَفت چربی نیازی به بستری شدن ندارید. اما بهتر است پس از انتقال چربی، یک تا دو روز در منزل استراحت کنید.

۲- بسته به اینکه چربی از کجای بدن برداشته شده و یا برای جذب کامل چربی به بافت لابیا ممکن است لازم باشد گِن بپوشید.

۳- در محل برداشتن چربی، برش کوچکی ایجاد می شود. پس حتما این ناحیه را بعد از عمل همیشه تمیز و خشک نگه دارید.

۴- نباید تا ۳ روز بعد از تزریق چربی، با آب داغ حمام کنید یا در وان آب گرم و جکوزی بنشینید.

مراقبتهای-بعد-از-تزریق-چربی-به-لابیا

برای تزریق چربی به واژن دختران در تهران، می توانید از تخصص خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زیبایی زنان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

۳- پیشگیری از جابجایی چربی تزریقی

برای جلوگیری از جابجا شدن سلولهای تزریق شده و گوله شدن آنها زیر پوست، حتما بعد از تزریق چربی به واژن نکات زیر را رعایت کنید:

۱- بهتر است بعد از تزریق تا چند روز رانندگی نکنید.

۲- به هیچ عنوان ناحیه تزریق را دستکاری نکنید و ماساژ ندهید.

۳- تا زمان بهبودی روی شکم نخوابید یا کارهای سنگینی که به واژن فشار می آورند، انجام ندهید.

۴- به مدت ۴ تا ۶ هفته از ورزشهای سنگین مثل وزنه برداری، دوچرخه سواری، … و رابطه زناشویی بپرهیزید تا پیوند چربی ها خوب بگیرد.

۴- دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به بیکینی

تا زمان بهبودی عوارض تزریق چربی، مراقبتهای بعد از این عمل زیبایی را انجام دهید و نکات زیر را در نظر داشته باشید:

۱- دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به واژن کوتاه است. اما هر چقدر حجم چربی تزریق شده بیشتر باشد، دوره نقاهت نیز طولانی تر می شود.

۲- یکی دو روز پس از بزرگ کردن لابیا با تزریق چربی می توانید به زندگی عادیتان برگردید.

۳- دوران نقاهت یا ریکاوری بعد از پروتز با چربی کوتاهتر و بی دردسرتر از ایمپلنتهای مصنوعی برای پر کردن لابیاها است.

قبل-و-بعد-از-تزریق-چربی-به-واژن

۵- ماندگاری تزریق چربی به واژن

مهمترین نکاتی که دختران باید در مورد ماندگاری تزریق چربی به واژن بدانند، عبارتند از:

۱- تزریق چربی به واژن می تواند بیش از ۳ سال دوام داشته باشد. حتی در بعضی از دختران به دلیل ثبات وزن و عدم اختلالات هورمونی ماندگاری تزریق چربی تقریباً دائمی است.

۲- برای حفظ پُری لابیاها می توانید با کاهش حجم لابیا، برای تزریق مجدد چربی اقدام کنید.

۳- نحوه استخراج و تصفیه صحیح چربی در ماندگاری پروتز واژن موثرند. پس در مراکزی تزریق چربی را انجام دهید که مجهز به جدیدترین امکانات تصفیه چربی هستند و استانداردهای لازم را رعایت می کنند.

۶- عوارض تزریق چربی به واژن دختران

تزریق چربی به واژن یکی از ایمن ترین عمل های زیبایی زنانه است. مهمترین نکاتی که در مورد عوارض این جراحی باید بدانید، در زیر آمده است:

۱- بلافاصله بعد از جراحی، لبیاها متورم می شود. این تورم عادی است و سه تا شش هفته طول می کشد.

۲- نکروز (مرگ بافت چربی)؛ ایجاد لخته های خونی یا عدم تقارن لابیا ماژورها از مهمترین عوارض تزریق چربی به بیکینی دختران هستند. با مراجعه به بهترین دکتر برای تزریق چربی به واژن می توانید از بروز این نوع مشکلات جلوگیری کنید.

۳- اگر لیپوساکشن چربی درست انجام نشود، یکدستی و صافی بافتها در ناحیه برداشتن چربی از بین می رود.

۴- برای تزریق چربی چون از لوله های کوچک (کانول) استفاده می شود، هیچ جای زخم یا اسکاری در ناحیه تزریق باقی نمی ماند.

تزریق-چربی-به-واژن-دختر

بهترین دکتر برای تزریق چربی به واژن در تهران

بهترین جراحان زیبایی زنان در تهران برای تزریق چربی به واژن نکات زیر را در نظر می گیرند:

۱- از تزریق بیش از حد چربی خودداری می کنند. چون باعث نکروز چربی و گوله گوله شدن آن زیر پوست می شود.

۲- تزریق چربی را به لابیاهای دو طرف طوری انجام می دهند تا بیش از یک یا دو میلیمتر با هم تفاوت نداشته باشند.

۳- لیپوساکشن چربی را با حفظ زیبایی ناحیه برداشت چربی انجام می دهند.

۴- چون ۳۰ تا ۴۰ درصد از چربی تزریقی، بعد از یکی دو هفته جذب لابیاها می شود، برای جلوگیری از کاهش ناگهانی حجم لابیا بعد از عمل، کمی بیش از حد نیاز چربی تزریق می کنند.

می توانید با خواندن نظرات در مورد تزریق چربی به واژن در سایتها و فضاهای مجازی و یا پرسیدن نتیجه کار از بیماران قبلی، بهترین دکتر را برای تزریق چربی به واژن تان پیدا کنید.

پیوند-چربی-در-لابیا-ماژور

شما هم برای رفع چروک و شلی لابیا ماژورها با تزریق چربی به واژن می توانید به مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان مراجعه و از سالها تجربه ایشان در این زمینه بهره مند شوید. جهت رزرو نوبت با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

جمع بندی نکات تزریق چربی به بیکینی

تزریق چربی به لابیا ماژور یک عمل زیبایی بدون عارضه است که به مراقبتهای زیادی بعد از تزریق نیاز ندارد. دوره نقاهت بعد از این عمل زیبایی کوتاه است. ماندگاری تزریق چربی به بیکینی بالا است و حتی در بعضی از دختران تا بعد از بارداری و زایمان آنها هم ماندگاری دارد.

تزریق چربی به واژن را حتما زیر نظر متخصص زنان مجرب انجام دهید تا با عوارضی مثل عفونت، نکروز چربی و عدم تقارن لابیاها مواجه نشوید.

سوالات متداول تزریق چربی به لابیا در تهران

دختر خانم هایی که می خواهند تزریق چربی به لابیا را در تهران انجام دهند، معمولا سوالات زیر را از متخصص و جراح زیبایی زنان می پرسند:

قیمت تزریق چربی به واژن در تهران چقدر است؟

بستگی به حجم لیپوساکشن دارد. هر چقدر چربی بیشتری نیاز داشته باشید، هزینه تان بیشتر می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدوده قیمت تزریق چربی به واژن در مطب دکتر ذاکرین می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

چه دخترانی بهترین کاندید تزریق چربی به بیکینی هستند؟

دخترانی که به دنبال افزایش حجم بافت لابیاها هستند و دارای وزن مناسب و غیرسیگاری هستند، می توانند این عمل زیبایی را انجام دهند.

بعد از تزریق چربی به لابیا چه داروهایی باید مصرف کنیم؟

می توانید برای کاهش درد و تورم از داروهای مسکن تجویزی یا کمپرس سرد استفاده کنید. اگر آنتی بیوتیک هم برایتان تجویز شده، تا آخر آنها را بخورید.

آیا تزریق چربی به لابیا درد دارد؟

خیر. این عمل زیبایی با بیحسی موضعی انجام شده و بدون درد است. بعد از عمل هم درد کمی دارید که با خوردن داروهای مسکن سبک رفع می شود.

اگر شما هم سوالی درباره تزریق چربی به بیکینی دارید، می توانید در بخش نظرات بپرسید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *