هزینه عمل لابیاپلاستی-هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه-عمل-لابیاپلاستی

بسیاری از خانمها به علت تغییر شکل لبه های واژن یا به علت نامتقارن بودن لابیاها اقدام به کوچک کردن لابیاهای مینور با لیزر یا جراحی می کنند. این جراحی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی زنانه است که همیشه درباره قیمت و هزینه لابیاپلاستی از ما سوال می شود.
در هیچ سایتی نمی توانید رقم خاصی را به عنوان قیمت لابیاپلاستی پیدا کنید. در این مقاله به شما خواهیم گفت که چرا و اینکه چطور جراحان هزینه عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی را تعیین می کنند. برای دسترسی سریع می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لابیاپلاستی چیست؟

عمل زیبایی واژن با هدف کوتاه کردن لابیا و برابر شدن لابیاهای نامتقارن انجام می شود. برای انجام این کار، قسمتهای اضافی لبه های داخلی واژن برش خورده و قسمتهای باقی مانده بخیه زده می شوند. جراحان برای برش لبه های اضافی واژن از لیزر یا تیغ جراحی استفاده می کنند.

عوامل تعیین کننده قیمت جراحی زیبایی واژن

عوامل مختلفی در تعیین هزینه لابیاپلاستی نقش دارند که باعث تفاوت قیمت جراحی زیبایی واژن از خانمی به خانم دیگر و یا حتی از جراحی به جراح دیگر می شوند. فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه برداشتن لابیا عبارتند از:

شکل و فرم لابیاهای مینور

ظاهر، ضخامت پوست، فرم و اندازه لابیاها مهم ترین عامل تاثیرگذار بر هزینه لابیاپلاستی هستند. زیرا بزرگی لابیای کوچک یا مینور تعیین کننده موارد زیر است:

 • تکنیک برش
 • روش جراحی
 • میزان برش

هر یک از این موارد از خانمی به خانم دیگر فرق دارد چون بزرگی لابیا مینور زنان با هم متفاوت است.

تکنیک جراحی

بزرگی لابیای کوچک تعیین می کند که جراحی با تیغ انجام شود و یا با لیزر. جراحی با تیغ باید در اتاق عمل و در بیمارستان انجام شود. این تکنیک معمولا برای لابیاهایی است که خیلی بزرگ هستند و با لیزر نمی توان آنها را برش داد و نتیجه خوبی گرفت.

لابیاپلاستی با لیزر در مطب برای کوچک و متقارن کردن لابیاهایی استفاده می شود که خیلی بزرگ نیستند. در واقع، تکنیک جراحی را پزشک تعیین می کند که طبق تجربه می داند چه روشی برایتان موثرتر است. بنابراین تکنیک جراحی یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت لابیاپلاستی است.

میزان برش‌های مورد نیاز در جراحی

هرچه لابیامینور بزرگتر و آویزان تر باشد به برش بیشتر و جراحی طولانی تری نیاز دارد. این مسئله روی هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر دارد. کار بیشتر برابر با دستمزد بیشتر است. همچنین برشها با تکنیک های متفاوتی انجام می شوند مثل برش صاف، V شکل، Z شکل و غیره. وضعیت و شکل لابیامینور نوع برش را تعیین می کند. بعضی برشها پیچیده تر بوده و قیمت لابیاپلاستی را افزایش می دهند.

هزینه لابیاپلاستی براساس شکل لابیامینور

مواد مصرفی و ابزار جراحی

لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی به وسائلی نیاز دارد که هرچه کیفیت مطلوبتری داشته باشند، هزینه بیشتری دارند. این موارد عبارتند از:

وسائل جراحی

مثل کاور، آیتم های یکبار مصرف جراحی، …

نخ بخیه

برند، جنس و نوع بخیه در قیمت لابیاپلاستی اثر دارد. بعضی از نخها بدون جای اسکار و وارداتی هستند که هزینه شما را بیشتر می کنند.

مواد بیهوشی

نوع مواد بیهوشی یا بیحسی موضعی و برند آنها متفاوت است. میزان مصرف بیحسی نیز فرق دارد. گاهی چند مرحله بیحسی انجام می شود.

نوع لیزر

برای جراحی زیبایی واژن از لیزرهای مختلفی استفاده می کنند. هرچه کیفیت دستگاه بالاتر باشد، برشها تمیزتر و نتیجه عمل برداشتن لابیا بهتر است. یکی از بهترین لیزرهای لابیاپلاستی، لیزر مونالیزاتاچ است.

هزینه جراح

قاعدتا هزینه بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران بالاتر از یک جراح تازه کار است. لابیاپلاستی یک عمل ظریف است که روی حساس ترین اندام زنانه انجام می شود. پس پرداخت هزینه بیشتر برای بهترین دکتر لابیاپلاستی به صرفه است. چون هم تجربه عمل زیبایی واژن رضایت بخش بوده و هم دچار عوارض عمل زیبایی واژن مثل عدم تقارن لابیاها نمی شوید.

به علاوه، خوب نشدن نتیجه عمل هزینه های سنگین تر جراحی های ترمیمی واژن را به شما تحمیل می کند. پس با انتخاب یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی فقط لازم است یک بار برای همیشه عمل کرده و هزینه عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی را بپردازید.

برای انجام لابیاپلاستی و عملهای زیبایی زنانه دیگر در تهران، شما هم می توانید به خانم دکتر میتن ذاکرین، یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی و زیبایی زنان در تهران مراجعه و از مهارت و تجربه ایشان در این زمینه بهره مند شوید. جهت اطلاع از هزینه عمل های زیبایی زنان و رزرو نوبت با ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس حاصل فرمایید.

همراه شدن لابیاپلاستی با دیگر جراحی‌های زیبایی دیگر

ممکن است بخواهید همزمان با متقارن سازی لابیاها، عملهایی مثل تنگ کردن واژن، لابیاماژور پلاستی، تزریق چربی به واژن و … را انجام دهید که به هزینه های جراحی زیبایی لابیا اضافه می شوند. در ضمن بعضی از خانمها برای زیبایی واژنشان علاوه بر لابیاپلاستی به هودکتومی حتما نیاز دارند که به هزینه شان اضافه می شود. در مقاله عمل همزمان لابیاپلاستی و هودکتومی شما اطلاعات کاملی در این زمینه به دست خواهید آورد.

تورم و قیمت ارز

مواردی مثل نخ بخیه، دستگاههای لیزر مورد استفاده، مواد بیهوشی و … وارداتی هستند. بنابراین قیمت ارز در تغییر قیمت این آیتمها تاثیر گذار است. با افزایش تورم و قیمت ارز، قیمت خرید وسائل و به طبع هزینه جراحی کوچک کردن لابیا بیشتر می شود.

هزینه ویزیت‌های قبل و پس از عمل

برای عمل کوچک کردن لابیا باید اول معاینه شوید تا تکنیک و روش جراحی مشخص شود. یک هفته بعد از لابیاپلاستی باید برای بررسی جوش خوردن بخیه لابیا و وضعیت واژن معاینه شوید. یک ماه بعد از عمل کوچک کردن لابیا نیز باید معاینه شوید تا اگر مشکلی ندارید، روابط زناشویی را شروع کنید.

محل انجام عمل

لابیاپلاستی با لیزر در مطب و جراحی لابیاپلاستی در اتاق عمل بیمارستان یا کلنیک انجام می شود. جراحی در اتاق عمل شامل هزینه متخصص بیهوشی و اتاق عمل نیز می شود. به علاوه، بالا بودن هزینه زندگی در کلانشهرها، دستمزد جراح را بالاتر می برد.

هزینه لابیاپلاستی براساس محل انجام عمل

هزینه های جانبی

موارد جانبی زیر نیز جزء فاکتورهای تاثیرگذار در هزینه لابیاپلاستی در تهران هستند:

 • ریکاوری در اتاق خصوصی
 • رفت و برگشت به تهران
 • آزمایشهای قبل از عمل

خرید داروهای لازم و کرم ترمیم لابیاپلاستی نیز به هزینه جراحی اضافه می شوند.

هزینه عمل لابیاپلاستی در دنیا

هزینه عمل زیبایی واژن در کشورهای مختلف، متفاوت است. مثلا هزینه این عمل در ایالت تگزاس در امریکا بین ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار است که خیلی بالاست. به همین دلیل زنان اروپایی و آمریکایی به دنبال جراحانی در دنیا هستند که بهترین جراحی را انجام داده و قیمت عمل زیبایی واژن در کشورشان کمتر از کشور خودشان باشد.
(منبع: www.womenswellnessinstitute.com)

قیمت عمل لابیا در ایران

به دلیل پایین بودن قیمت عمل زیبایی واژن و معروف بودن نتیجه عالی جراحی های زیبایی در ایران، علاوه بر بانوان هموطن مان، سالانه مراجعین زیادی از کشورهای همسایه (عراق، ترکیه، …) یا کشورهای دیگر برای کوچک کردن لابیا به ایران می آیند. بانوان ایرانی مقیم اروپا و آمریکا نیز به دلیل اختلاف قیمتها این عمل را در ایران انجام می دهند.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بیشتر است یا با جراحی؟

هزینه جراحی بیشتر از لیزر است. چون تکنیکهای برش سخت تر و پیچیده تر هستند. به علاوه جراحی زیبایی واژن در کلینیکهای جراحی انجام می شود. بنابراین هزینه متخصص بیهوشی، هزینه های کلنیک و اتاق عمل هم به هزینه های برداشتن لابیا اضافه می شود.

جراحی در مواردی استفاده می شود که لیزر جوابگو نیست و نتیجه کار با لیزر رضایت بخش نیست. هرچند عوارض لابیاپلاستی با لیزر کمتر است اما جراحتان تصمیم می گیرد که چه روشی برای کوچک کردن لابیاها موثرتر است. پس نمی توانید برای کاهش هزینه ها به جای جراحی، لیزر کنید.

هزینه لابیاپلاستی دکتر متین ذاکرین در تهران

خانم دکتر متین ذاکرین، بهترین دکتر برای لابیاپلاستی در تهران هستند که تجربه صدها عمل موفق لبیاپلاستی دارند. با جراحی نزد ایشان می توانید از عوارض عمل زیبایی واژن و جراحی های ترمیمی جلوگیری کنید.

جهت اطلاع از هزینه لابیاپلاستی در تهران نزد ایشان، باید حتما معاینه شوید تا تکنیک برش، نیاز به جراحی های زیبایی دیگر مثل عمل مونس پلاستی و … مشخص شود. همچنین می توانید آلبوم عکسهای واقعی قبل و بعد از لابیاپلاستی ایشان را در مطب ببینید.

اگر قصد دارید جراحی زیبایی واژن را در تهران انجام دهید، پیشنهاد می کنیم به خانم دکتر میتن ذاکرین، یکی از بهترین جراحان لابیاپلاستی تهران مراجعه کنید. جهت اطلاع از هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی و رزرو نوبت معاینه با ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس حاصل فرمایید.

سوالات مهم درباره هزینه عمل زیبایی واژن و لابیاپلاستی

کسانی که قصد کوچک کردن لابیاها را دارند درباره هزینه عمل زیبایی واژن سوالات زیر را از خانم دکتر ذاکرین می پرسند:

آیا بیمه ها هزینه های لابیاپلاستی را پوشش می دهند؟

چون عمل لابیا یک عمل زیبایی محسوب می شود، هزینه های آن را بیمه یا بیمه های تکمیلی پوشش نمی دهند.

می توانم عمل هودکتومی را برای کاهش هزینه ها انجام ندهم؟

اگر جراحتان تشخیص داده، حتما باید هودکتومی انجام شود. چون بعد از جراحی، کلیتوریس حالت بیرون زده دارد و واژنتان بدفرم می شود و مجبورید هودکتومی را جداگانه انجام دهید.

هزینه جراحی های زیبایی اگر همزمان باشند چقدر به صرفه هستند؟

عملهای همزمان به طورکلی به صرفه ترند. چون یک بار هزینه یک سری موارد را می دهید. بخصوص اگر جراحی لابیاپلاستی در اتاق عمل باشد، انجام همزمان جراحی لابیاماژورپلاستی، پرینورافی و … که به اتاق عمل نیاز دارند بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت عمل زیبایی واژن در تهران چقدر است؟

بستگی به فاکتورهایی دارد که در بالا به آن اشاره شد. برای اطلاع از هزینه لابیاپلاستی دکتر متین ذاکرین می توانید با مطب ایشان تماس بگیرید (۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵).

اگر شما هم سوالی درباره قیمت و هزینه لابیاپلاستی در تهران دارید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله بپرسید. 

۴.۵/۵ - (۵۴ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۱۲۸ دیدگاه ها
  • سلام عزیزم. بله امکان انجام عملهای زیبایی و ترمیمی روی هر دو عضو کلیتوریس و لابیامینور وجود داره.

 • سلام اگه عمل تزریق ژل به لابیاها انجام بشه و بعدا شخص بخواد لیزر موهای زاید اون ناحیه رو انجام بده مشکلی پیش نمیاد؟

  • سلام. خیر عزیزم این دو موردی که گفتین با هم اختلالی ایجاد نمی کنند و مشکلی ندارن. در اصل لیزر موهای زائد مشکلی برای هیچکدام از عملهای ترمیمی یا زیبایی مثل عمل زیبایی لابیا، تزریق چربی به واژن یا تزریق ژل به واژن ایجاد نمی کنند.

  • سلام. عزیزم همونطوری که در مقاله و پاسخ به سوالات هم توضیح دادم، تاثیر عمل لابیاپلاستی دائمیه چون جراحی صورت می گیره و بعد از تکمیل بلوغ، اینطوری نیست که لابیاها دوباره رشد داشته باشند.

  • سلام بله. بهترین روش برای روشن سازی واژن انجام این کار با لیزر مونالیزاتاچ هست که تاثیر خیلی خوبی داره و بازگشت هم نداره. فقط هر دو سال یکبار نیاز به یه جلسه داره که فولیکولهای جدید پوست رو ترمیم کنه. پیشنهادم اینه مقاله سفیدکردن واژن رو مطالعه کنین.

  • سلام. برای انجام عمل خیر نیازی نیست و دختران زیادی این روزها برای داشتن یه بدن زیباتر و دلخواه، این عمل رو انجام میدن و از هیچ کس رضایتنامه ای دریافت نمیشه. با اینحال بهتره در جریان باشن.

 • مطالب و توضیحات خانم دکتر کامل و شفاف بودن . از ایشان بسیار متشکرم . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون .

  • ممنون عزیزم. خوشحالم که سوالاتتون جواب داده شده. سوال دیگه ای هم بود می تونید در بخش نظرات زیر مقالات مطرح کنید.

 • سلام وقتتون بخیر .من الان باردارم میخواستم ببینم بلافاصله بعد زایمان امکان جراحی زیبایی وجود داره؟واینکه زایمان های بعد تاثیری تو زیبایی بعد جراحی نداره؟

  • سلام. عزیزم امکان انجام عمل لابیاپلاستی همراه با زایمان وجود نداره. به دلیل تغییرات هورمونی در دوران بارداری بهتره سه ماه صبر کنید تا سایز و فرم لابیاها به حالت عادیشون برگردن و بعد برای عمل زیبایی اقدام کنید. و مورد دیگه اینکه خیر زایمان باعث تغییر در نتیجه عمل نمیشه چرا که لابیاها دیگه رشد نمی کنند. حین بارداری ممکنه فرمشون تغییر کنه اما مجددا سه ماه بعد از زایمان به فرم ایده آل بعد از عمل برمیگردن.

 • سلام ببخشید من ۵۳ساله هستم وبعلت بیرون زدگی رحم از واژن باید جراحی بشم ورحمم برداشته بشه سوالم اینه که در حین اون جراحی میشه لابیا پلاستی هم انجام بدم؟؟؟

  • سلام بله. امکان انجام عملهای ترمیمی مثل عمل افتادگی رحم و عمل لابیاپلاستی با همدیگه وجود داره. البته خیلییییی بندرت بدلیل افتادگی رحم، رحم برداشته میشه. بنظرم با یکی دوتا جراح دیگه هم مشورت کنید.

  • سلام. ماندگاری چربی چون از بدن خودتون استخراج میشه بیشتر از ژل هست. ماندگاری تزریق چربی به واژن حدود ۳ تا ۵ ساله و بعد از این زمان هم به طور کامل از بین نمیره بلکه می تونید دوباره ترمیم کنید که هزینه اش از انجام اولیه این عمل کمتر خواهد بود.

  • سلام عزیزم. بله میتونی بیای اما چون هنوز ۱۸ سالت نشده باید همراه مادرت برای دادن رضایت بیای. ضمن اینکه بهت پیشنهاد میدم بعد از ۱۸ سالگی مراجعه کنی تا فرم لابیاها تثبیت شده باشه و مطمئن شیم که نتیجه عمل، رضایتبخش میشه و در آینده تغییری نمیکنه.

 • سلام با تشکر فراوان از توضیحات خوبتون .دختری بیست و دو ساله دارم که از شکل الت تناسلی خودش خوشش نمی آید و کولیتوریس او کمی بیرون آمده است آیا عمل زیبایی کلیتوریس داریم؟و اگر هست آیا بر روی میل جنسی او تاثیر نمیگذرد؟و آسیبی به بکارت او وارد نمیشود؟ممنونم

  • سلام عزیزم. بله عمل کلیتوریس هود ریداکشن (clitoral hood reduction) برای تغییر اندازه کلیتوریس انجام میشه و باید حتما توسط پزشک مجرب انجام بشه. و اینکه عمل زیبایی کلیتوریس به پرده بکارت آسیبی نمیزنه چون یه عضو خارجیه و با پرده بکارت کاری نداریم. برای آشنایی با این عمل، مقاله عمل زیبایی کلیتوریس رو مطالعه کن.

 • خانم دکتره عزیزم مجددا سلام .من دو سال چهار سال پیش عمل افتادگی رحم و مثانه رو انجام دادم که متاسفانه بعد از عمل به شدت واژن رو تنگ کرد و هنگام نزدیکی فقط زجر میکشم.اما نکته ی مهم اینه که الان ۴۹ ساله هستم و پریودهام کمی نامنظم و طولانی شده اما خونریزی اصلا شدید نیست و طبیعیه و فقط بعد از شش هفت روز با لکه بینی دارم آیا به میل خودم میتونم رحمم رو بردارم.؟و آیا بعد عمل میشه که دیگه اینقدر درد نکشم چون رحمم رو خیلی جمع کرده

  • سلام عزیزم. واژن باید با جراحی مجدد گشادتر شه که البته عمل سبکی محسوب میشه. عمل برداشتن رحم، جراحی سنگینیه و دلیل کافی باید براش باشه که دلیل شما کافی نیست. چون برداشتنش عوارض شدیدی داره و اصلا توصیه نمیشه.

  • سلام عزیزم. خیر ممکن نیست. بافت نوک سینه ها طوری نیست که بشه با استفاده از لیزر اون رو روشن تر کرد.

 • سلام وقتتون بخیر من تهران نیستم میخواستم ببینم برا انجام عمل و ازمایش قبلش چند روز باید بیام و تهران بمونم؟همینطور برا معاینه یک هفته بعدش حتما باید بیام؟ واینکه خیلی وحشت دارم از دردش چون لیزر موهایه زائد انجام دادم انقد سختی کشیدم چشمم ترسیده از هر لیزری انجام عمل کاملا بی درده؟همینطور انجام سفید کردن واژن و اطرافش هم بی درده؟؟؟و اینکه من اگه همون روز عمل بخوام برگردم ۶تا۷ساعت توی راهم میتونم؟یا اگه فرداش بخوام برگردم

  • سلام. همون روز که برای ویزیت تشریف میارین میتونین عمل هم بشین و بهتره که یک روز تهران تشریف داشته باشین. درد و مشکل خاص دیگه ای هم وجود نداره. و ضمنا روشن سازی واژن با لیزر خیلی سبک تر از لیزر موهای زائده و درد و ناراحتی اصلا احساس نمی کنید.

 • سلام ببخشید خانم دکتر بنده اگر که بخوام لابیاسکوپی رو همراه تزریق ژل انجام بدم حدودا چقدر هزینه داره؟ این تزریق ژل هم دایمی هست یا اینکه بعد به مدت باید تمدید بشه.. چون دوست دارم علاوه بر لابیاسکوبی لب های بیرونی رو هم حجیم کنم.. اگه بخوام میتونم واسه این عمل بیهوشی کامل کنم چون خیلی میترسم راستش.

  • سلام عزیزم برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید. بجای تزریق ژل، می تونین تزریق چربی به واژن رو انجام بدید که ماندگاری بالا (بین سه تا پنج سال) رو داره. بعد از این مدت، برای تمدید تاثیرش، یه مقدار کمی نیاز به تزریق چربی پیدا میکنه که هزینه ش نسبت به انجام اولیه خیلی کمتره. بعلاوه بیهوشی هم برای مریض انتخابی است.

  • سلام. عزیزم سه ماه پس از زایمان مراجعه کنید تا فرم لابیاها که بدلیل تغییرات هورمونی در دوران بارداری باعث تغییر فرم لابیا شده تاثیرش از بین بره.

 • سلام خانم دکتر. من خیلی در مورد لابیاپلاستی تحقیق کردم و همچنان بشدت از این عمل ترس دارم. سوالم این هست که آیا می توان برای روشن کردن لابیا مینورا هم از لیزر استفاده کرد و اگر امکان پذیر هست تا چه حد اثر دارد؟ و اینکه برای از بین بردن چروک های اون ناحیه و بویژه بالای کیتوریس چطور؟

  • سلام. بله امکان روشن سازی لابیا مینور هم با لیزر وجود داره. اما با اینحال لابیاپلاستی گزینه بهتریه و بسیار عمل شایعی در تمام دنیاست که غیر از زیبایی لابیا مینور، موجب بهبود چروکهای واژن هم میشه.

 • سلام ببخشید من در خارج از کشور هستم و تا چند ماه دیگه به ایران میام ممکن هست که از قبل نوبت بگیرم چون متاسفانه به مدت ۱ هفته بیشتر نمیتونم ایران بونم

 • سلام خانم دکتر لابیاهای ماژور رو هم میشه کوچیک کرد؟من از وقتی یادم میاد مشکل خارش هنگام پیاده روی دارم.آخر به این نتیجه رسیدم بخاطر اصطکاک لابیای ماژور هست.لطفا راهنمایی کنین میشه هر دو جفت لابیاها رو کوچیک کرد؟هزینه چقدره؟

  • سلام عزیزم بله. مشکلی که گفتید در برخی از خانمها پیش میاد که با کاهش سایز لابیا ماژور قابل رفعه. برای هزینه ها با مطب تماس بگیرید.

 • سلام خانم دکتر، وقتتون بخیر. خانم دکتر از اونجایی که امروز چهارشنبه هست وشما تا روز شنبه مطب تشریف ندارید امکانش هست برای شنبه یه وقت برای من معین کنید؟ و اینکه ممکن هست تاریخ عملم برای یکشنبه باشه؟

  • سلام برای بعد از ۵۰ سالگی باید حتما تست انعقاد خون داده بشه و هم اینکه زخم دیرتر بهبود پیدا میکنه. مواردی داریم که انجام میدیم اما با اینحال قبلش در این سن باید معاینه شین و تستهای موردنظر رو بدید تا مطمئن شیم احیانا عارضه ای مثل دیرجوش خوردن بخیه ها وجود نداشته باشه.

 • سلام خانم دکتر هر دو عمل لابیا پلاستی و کلیتوریس توسط لیزر حدودا هزینه ش چقدر میشه ؟ آیا هزینه ها با توجه به عدم ثبات شرایط اقتصادی جامعه متغیره؟ ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید.

 • سلام خانوم دکتر خسته نباشید من ۱۷ سالمه و حس میکنم به عمل لابیا پلاستی نیاز دارم میتونم الان انجام دهم؟

  • سلام عزیزم بعد از ۱۸ سالگی مراجعه کن. به این علت که در این سن دیگه مطمئنیم دوره بلوغ کامل شده و رشد لابیاها متوقف شده و نتیجه عمل، برای همیشه ماندگار میشه.

 • من هم نیاز به کرایوتراپی زگیل در ناحیه انتهایی لابیا ها دارم و هم لابیاپلاستی. قبلا مراجعه حضوری هم به خودتون داشتم. میخواستم ببینم ایا امکان انجام هردوی این موارد در یک جلسه هست؟ دوم اینکه اگر بعد از عمل دو روز استراحت مطلق کنم و از روز سوم برم سر کار ایا برام مشکلی ایجاد میکنه؟ حتما لازمه مرخصی بگیرم؟

  • سلام. بهتره ابتدا زگیل ها درمان شه بعد لابیاپلاستی انجام بشه. درمان بیماری در اولویته و از اونجایی که امکان داره زگیلها در دوران نقاهت و جوش خوردن بخیه ها دوباره عود کنند در حال حاضر توصیه نمیشه. برای اطلاعات کامل در مورد مراقبتهای بعد از لابیاپلاستی این مقاله رو مطالعه کنین.

 • سلام خانم دکتر ممنون بابت مطالبتون من مشکل گشادی واژن دارم ۶ماه پیش عمل جراحی تنگ کردن انجام دادم ولی بازم تاثیر چندانی نداشت بنظرتون چیکار کنم

  • سلام. عزیزم باید معاینه بشین. در صورتیکه نیاز به عمل ترمیمی یا عمل مجدد تنگ کردن واژن داشته باشید در جلسه حضوری خدمتتون میگم.

 • سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید من یک قسمت از کلیتوریسم خیلی درازه حدوده ۶سانت میشود من ۱۵ سال دارم ایا میتوانم عمل جراحی انجام دهم

  • سلام. عزیزم برای اصلاح کلیتوریس باید مراجعه کنید. ابتدا باید معاینه شین. توصیه میکنم ابتدا مقاله عمل زیبایی کلیتوریس رو مطالعه بفرمایید تا دید بهتری به عمل داشته باشید.

 • سلام وقت بخیر من اهواز هستم برای عمل نوبت دهی چطور هست؟؟ و اینکه واقعا واژن قشنگی ندارم و دوست دارم زود عمل لابیا رو‌انجام بدم جوری باشه که صبح بیام بعد از ظهر برگردم ممنومم دکتر جان

  • سلام. برای گرفتن نوبت با مطب تماس بگیرید. بله در صورتیکه نوبت عملتون صبح باشه میتونین عصر به منزل برگردید. فقط اینکه بهتره یکی از دوستان یا آشنایان بعنوان همراه، باهاتون تشریف بیاره.

 • سلام وقت بخیر من سوالم در مورد تزریق ژل هست میخواستم بدونم ماندگاری ژلی که تزریق میکنید چقدر هست و اینکه احتیاج به ترمیم یا تزریق مجدد داره بعد یه مدت کوتاه؟!

  • سلام. خود شرکتهای سازنده ژل میگن تا دو سال نیاز به تزریق مجدد نیست اما تجربه نشون داده که بعد از هفت هشت ماه باید مجددا ژل رو احیا کرد. بنظرم اگر قصد حجم دهی لابیاماژور رو دارید از تزریق چربی به واژن استفاده کنین که هم نتیجه بهتری میده و هم سه سال ماندگاری داره. بعلاوه تزریق چربی های مجدد هم در حجم خیلی کمتر از حجم اولیه موردنیازه.

 • سلام وقت بخیر من سوالم در مورد تزریق ژل هست میخواستم بدونم ماندگاری ژلی که تزریق میکنید چقدر هست و اینکه احتیاج به ترمیم یا تزریق مجدد داره بعد یه مدت کوتاه؟!و اینکه ایا میسه دستگاه ای یو دی رو گذاست و تزریق چربی رو هم انجام داد؟!

  • سلام. تزریق ژل به واژن معمولا نیازمند تزریق مجدد بعد از شش ماه هست. توصیه میکنم برای فرم دهی به لابیاهای ماژور از روش تزریق چربی به واژن استفاده کنید که ماندگاری سه الی پنج سال داره و البته بعد از این مدت هم برای شارژ مجدد، مقدار خیلی کمتری نیاز به تزریق داره که هزینه ش هم خیلی کمتر میشه. و در جواب به سوال آخرتون، تزریق چربی با قراردادن آی یو دی منافاتی نداره و میشه هر دو را با هم انجام داد.

 • سلام خوبي خانم دكتر من ١٧ سالمه و رابطه جنسي با نمزادم داشتم الان هم ميخوام واژنم سفيد و تنگ و كوچك بشه بايد چيكار كنم ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم????

  • سلام. بله عزیزم غیر از روشن سازی واژن که معمولا دو جلسه نیاز میشه، میشه لابیاپلاستی و تزریق ژل به واژن رو با هم انجام داد.

  • سلام نه عزیزم. متاسفانه کسی رو نمیشناسم. ولی بهتره فردی ککه پیدا می کنید مشخصاتی که در مقاله بهترین جراح زیبایی زنان نوشتیم رو داشته باشه.

 • سلام دو مورد برجستگي واژن و لابياها سوال داشتم با توجه به اينكه من بيپوليزر مونس پوبيس رو انجام دادم الان قسمت لابيا ماژورام برجسته و به عبارتي كاملا مشخص كه چربي دارن و براي لباس هاي تنگ حالت زشتي داره ميخواستم بپرسم كه انكان تخليه چربي لابيا ماژورا و كاهش سايز اون وجود داره ؟؟ ممنون ميشم پاسخم رو بديد

 • سلام خانم دکتر من فقط یکی از لابیاهام نیاز ب جراحی داره و تزریق چربی .هزینه این دو مورد باهم ب صورت تقریبی چقدر میشه . اینکه برای نوبت گرفتن از چند وقت قبل معمولا باید زنگ بزنیم؟

  • عزیزم برای دریافت هزینه عمل زیبایی واژن در واتساپ به شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ پیام بدین. مشاور لیزر و زیبایی مطب راهنمایی تون می کنند.

 • سلام خانوم دکتر عزیز یه سوال داشتم,هزینه دوختن پرده بکارت و لابیاپلاستی با لیزر تا سقف۵تومن امکان پذیره؟ممنونم ازشما

  • سلام عزیزم نگران نباشید. در صورتیکه نیاز باشه قبل از عمل آزمایشهای ضروری تجویز میشه. مورد دیگه اینکه لابیاپلاستی با بی حسی موضعی و کاملا بدون درد انجام میشه.

 • سلام وقت بخیر بعد از زایمان طبیعی دچار افتادگی شدم آیا بعد از عمل جراحی میتوانم دوباره به صورت طبیعی زایمان کنم؟

  • سلام. بله عزیزم این امکان وجود داره. در این صورت باید عمل لابیاپلاستی در کلینیک جراحی و زیر نظر متخصص بیهوشی انجام بشه.

 • سلام خسته نباشین ایا این عمل برا افرادی که خود ارضایی کردن و به علت خود ارضایی دچار چروکی و بزرگی واژن اونها شده هم تاثیری داره؟

 • سلام من ۳۰ هفته بارداری هستم میشه پس ازتولدبچه عمل ترمیم واژن داشته باشم ؟بعداین عمل اگه بعدچندسال دوباره حامله بشم مشکلی پیش نمیاد؟

  • سلام عزیزم. در این مورد در مقاله ترمیم واژن بعد از زایمان کامل صحبت کردیم. شما بهتره چهار الی شش ماه بعد از زایمان برای ترمیم تشریف بیارید. نگران نباشید برای زایمانهای بعدی مشکلی پیش نمیاد.

 • سلام خانم دکتر من دختری ۱۷ ساله هستم و به دلیل خودارضایی های مکرر لابیاهاوکلیتوریس من دچار افزایش حجم شده و رشد زیادی داشته میخواستم بدونم میشه برطرفش کرد؟ و بهبودی بعد عمل چه قدر طول میکشه چون باید از شهر دیگری به تهران بیایم؟ ومیخواستم ازتون بپرسم برای سفید کردن واژن و کشاله ی ران از چه کرم و پمادی میتوانم استفاده کنم؟ ومورد دیگری هم که میخواستم ازتون بپرسم اینکه من زیر باسنم جوش های ریزی میزنه و جای جوش ها باقی میمونه و باعث تیرگی زیر باسنم شده برای رفع تریگی زیر باسن و رد جوش ها باید چه کاری انجام بدهم؟آیا کرم یا پمادی برای این منظور وجود دارد؟

  • سلام. چقدر سوال!! 🙂
   عزیزم علت بزرگی لبه های واژن و کلیتوریس، خودارضایی نیست. خودارضایی باعث بزرگی لبه های واژن نمیشه. اینمساله بخاطر مسائل هورمونی و بعضا ژنتیکی هست. میشه با استفاده از عمل لابیاپلاستی فرم لبه های مینور واژن رو اصلاح کرد. اگر کلیتوریس هم پوست اضافه داشته باشه، میشه حین عمل اونه رو اصلاح کرد. البته اگر خود کلیتوریس بزرگ باشه نیاز به عمل هودکتومی دارید. این عمل در یک روز انجام میشه و بهبودی اولیه بعد از عمل دو الی سه روز استراحت نیازه. این مقاله رو بخونید: مراقبتهای بعد از عمل زیبایی واژن . برای روشن سازی واژن بهترین روش انجام سفیدسازی واژن با لیزر هست که دو الی سه جلسه با فاصله های یک ماهه باید انجام شه. برای رد جوش ها تشریف بیارید داروی ترکیبی هست میدیم خدمتتون. اگر سوال دیگه ای داشتید در واتساپ به شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ پیام بدین. مشاور لیزر و زیبایی مطب راهنمایی تون می کنند.

 • سلام خانم دکتر من دختری ۱۷ ساله هستم وبه دلیل خودارضایی های مکرر دچار افزایش حجم لابیا و کلیتوریس شدم میخواستم بدونم امکان ترمیم وجود داره؟وبهبود بعد عمل تقریبا چند روز طول میکشه چون باید از شهر دیگری به تهران بیایم؟ ومیخواستم بدونم برای رفع تیرگی واژن و کشاله ی ران پماد یا کرم مناسبی هم وجود داره؟اگه هست میشه معرفی کنین؟ واینکه زیر باسن من جوش های ریز میزنه و معمولا جای جوش ها تیره شده و باقی میمونه و باعث تیرگی زیر باسنم شده،برای رفع تیرگی زیر باسنم وجای جوش ها باید از چه روشی توی خونه استفاده کنم؟

  • سلام عزیزم. بعد از ۱۸ سالگی و بلوغ کامل میتونی عمل لابیاپلاستی رو انجام بدی الان عمل کنی نتیجه عملت بهم میخوره. با منشی باید هماهنگ کنی که همون روز که میای تهران جراحی رو انجام بدم. یه شب تهران باشی کافیه بعد میتونی برگردی خونه. پمادهای روشن سازی رو از داروخانه میتونی تهیه کنی. برای روشهای خانگی هم در این مورد اطلاعی ندارم. ولی میتونی روشن سازی با لیزر رو سریع و راحت انجام بدی.

 • سلام خانم دكتر ببخشيد من لابيا مينورم كاملا بيرون زده است و خيلي حالت نافرمي دارد ميخواستم بدونم كه طبيعيه من حتي خجالت ميكشم كه دكتر برم

  • سلام عزیزم. نیازی به خجالت نیست. برای چکاپ و درمان حتما به پزشک مراجعه کنید. بزرگ بودن لابیا در خیلی از خانمها وجود داره و اینطوری نیست که شما بخواهید از این موضوع ناراحت باشید یا خجالت بکشه. فرم واژن انواع مختلفی داره و مطمئین باشید در این مورد هیچ پزشکی نظر منفی نداره. اینکه بعضی ها لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن انجام میدن یک انتخاب شخصیه.

 • سلام. من ۶ روزه عمل لابیا و پرینه رو انجام دادم . که لابیا رو با لیزر کوچیک کردن و پرینه بخیه داره. بعد از ۶ روز همچنان سوزش شدید لابیا دارم. چه مدت طول میکشه این سوزش از بین بره؟

  • سلام عزیزم حدود ۱۰ روز طول میکشه خوب بشی البته فرق میکنه بین آدمها ولی تا بهبود جای زخم و بخیه معمولا ادامه داره. اگه بیشتر ادامه پیدا کرد و سوزش کم نشد به پزشکت مراجعه کن شاید مشکلی ایجاد شده باشه.

 • سلام دکتر سلام خانم دکتر من مجردم لابیای بزرگم حتی در حالت ایستاده از هم بازن من میخوام مث بقیه بسته باشند عین خط واینکه من لابیاهام قرینه نیستن و اطراف کلیتوریسم چروک شده به عبارتی دوچین اضافه به علت خودارضایی زیاد افتاده میتونم همه این مشکلاتو برطرف کنم؟؟ واینکه می‌خوام ناحیه تناسیلم مث بدنم روشن باشه بازم میشه؟؟هزینه اینا کلن به طور تقریبی چقد میشه؟؟خیلی ذهنم درگیرع

  • سلام عزیزم. بله عمل لابیاپلاستی انجام بدید لابیاها قرینه میشه و مشکلش بر طرف میشه. برای کلیتوریس هم به عمل زیبایی هودکتومی نیاز دارید. روشن سازی واژن هم میتونه به روشن شدن لابیاهاتون کمک کنه. برای تعیین هزینه ها هم مشاوره لازمه. با شماره واتزاپ مطب ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ تماس بگیرید.

  • سلام عزیزم. بهتره این جراحی را زیر ۱۸ سال انجام نشه چون مرحله بلوغ کامل نشده و نتیجه عمل بهم میخوره. بعد از ۱۸ سالگی می تونید عمل لابیاپلاستی رو انجام بدید و نیازی به حضور مادرتون نیست.

 • سلام، وقت بخیر، چرا انجام این عمل برای سنین زیر ۱۸ ممانعت داره؟ یعنی به هیچ صورت ممکن نیست انجام بشه برای این سن؟

  • سلام. چون نتیجه عملتون به هم میخوره. اگه مقاله آیا دختران می توانند لابیاپلاستی انجام دهند را بخونی کاملا متوجه میشی.

 • باسلام بنده ۴۵ سالمه و دو بچه دارم واژنم کمی بدریخت شده در ضمن گشادی واژن هم دارم راهنمایی بفرمائید چطور بیام تا هم معاینه انتجام شود و هم عمل باتوجه به بعد زیاد مسافت تا تهران در ضمن در صورت امکان هزینه ان را نیز مرقوم فرمائید

  • سلام. برای اینکه عمل و معاینه شما در یک روز انجام بشه باید از قبل با منشی مطب هماهنگ کرده باشید. باید معاینه تون کنم تا مشخص بشه چه نوع عملهایی برای فرم لابیاها و تنگ کردن واژن نیاز دارید. میتونید قبل از مراجعه با شماره واتزاپ ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ در مورد عملهای زیبایی و هزینه ها مشاوره بگیرید.

  • سلام خب من الان یه قیمتی بگم مرتب قیمت همه چیز رو میبینید که بالا میره برای همین قیمت نمی نویسیم که کسی دچار سوتفاهم نشه که چرا قیمت سایت با مطب فرق داره. برای هزینه ها می تونید با مشاور عملهای زیبایی مطب تماس بگیرید، ایشون میتونن با توجه به مشکلی که دارید و خواسته های شما، بهتون یه حدود قیمت بدن. شماره واتساپ مطب اینه: ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵

  • سلام. بله میشه با تکنیکهایی که در لابیاپلاستی به کار میره و با بخیه زدن پارگی رو ترمیم کرد. جای بخیه ها هم نمیمونه و کاملا تمیز و یکدست میشه بافت لابیاها

  • سلام. اینها دلیل گشادی واژن نمی تونه باشه. باید معاینه بشید. اگر پزشک تشخیص داد که گشادی واژن دارید، اونوقت می تونید به یکی از روشها برای درمانش اقدام کنید.

 • سلام ببخشید من ۱۹ سالمه خاستم ببینم برای عمل کلیتورس به دکتر زنان شهر خودم میتونم مراجعه کنم یا کس خاصی انجام میده این عملو ؟؟؟؟لیزر میتونم تو شهر خودم برم ؟

  • سلام. برای هودکتومی باید ببینید دکتر زنان شما این جراحی رو انجام میدن یا نه و اینکه تحقیق کنید چقدر با تجربه هستند در این زمینه. چون عمل حساسیه.

 • سلام.روزتون بخیر.من۲۰سالمه ومجردم.امااصلا ازظاهرخودم راضی نیستم.حتی لیزرموهای زائدم که برای کل بدنم انجام دادم، بخاطر ظاهربدواژنم، از لیزر اون قسمت خودداری کردم.خیلی پیگیرم که بیام عمل کنم اماچون توشهر کوچیک و محدودی زندگی میکنم اطرافیانم حتی خانواده خودم،اطلاعات کافی درمورد این دسته از جراحیاندارن وباعث شده دیدبدی نسبت به این موضوع داشته باشن. میشه یه راهنمایی کنید چطور قانعشون کنم برا انجام این جراحی؟!

 • سلام خسته نباشید خانوم دکتر ذاکرین میخواستم بدونم در دوران کرونا هم عمل میکنید؟؟؟ و احتمال اینک جای عمل بمونه چن درصده؟؟؟

  • سلام. کرونا افت و خیز داره برای همین نمیتونم جواب کلی بدم بهتون. با شماره مطب (۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵) تماس بگیرید هر وقت که خواستید تا ببینم شرایط برای جراحی هست یا نه. جای عمل هم نمیمونه. اگر بمونه که دیگه عمل زیبایی نیست :))))

  • سلام روشهای مختلفی برای روشن سازی واژن هست که هزینه هاش متفاوته. به مشاور زیبایی مطبم در واتساپ پیام بدید: ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵

 • ببخشید من خود دستگاه تناسلیم سایزش بزرگ هست و وقتی شلوار تنگ‌میپوشم معلومه برای کوچک کردنش عملی هست یا خیر؟

  • سلام. بله میتونید عمل لابیاپلاستی انجام بدید. اگر لابیاهای بیرونی هم خیلی بزرگ باشه میتونید لابیاماژور پلاستی انجام بدید.

 • سلام،دختری سیزده ساله دارم که کلیتوریس وی پس از بلوغ بزرگ شده،به طوری که هنگام ورزش ،پیاده روی و پریودی برایش رنج آور است.آیا امکان این وجود دارد که در این موارد استثنا عمل لابیاپلاستی در زیر سن ۱۸ سال انجام شود؟

  • سلام. نه عزیزم نمیشه چون هنوز در حال رشده نواحی تناسلیش و نتیجه عمل بهم میخوره. برای کوچک کردن کلیتوریسش باید عمل هودکتومی انجام داد.

 • سلام خانم دکتر من ۲۰ سالمه از شکل و رنگ تیره ی ناحیه تنسلیم خیلی رنج میبرم و خجالت میکشم حتی دکتر برم برای معاینه سوالی ک داشتم اینه ک ایا لابیای مینور و کلا خط بیکینی رو میشه همزمان با عمل های دیگه سفید کرد یا خیر

  • سلام. اگر مشکلی در فرم لابیا باشه با عمل زیبایی میشه درستش کرد. لازمه معاینه کنم تا متوجه بشم مشکلتون چیه. روشن سازی رو هم میتونید همزمان با عمل زیبایی اانجام بدید.

 • سلام من موقع استفاده از تیغ لبه های واژنم آسیب دید و ب مرور بیشتر شد و شکل ظاهری زشتی گرفت آیا عملی هست ک درست بشه؟

 • با سلام و احترام خدمت شما خانم دكتر ذاكرين من تقريبا بالاي ۱۰ سال و بيشتر هست كه نميتونم ادرار خودم رو در بيشتر مواقع كنترل كنم و هميشه نشتي دارم به صورتيكه هميشه لباس زير من نم هستش و هميشه مجبور هستم از نوار بهداشتي استفاده كنم . شايان ذكر هست يكبار تزريق بوتاكس كردن براي مثانم و متاسفانه جواب نداد و از قرص وزيكر و اكسي بوتيين هم استفاده كردم و متاسفانه بازم بعد از اتمام قرصها دوباره بدنم به حالت اول بازگشته ، ميخواستم بدونم آيا با استفاده از دستگاه RF ميشه درمان كرد؟( من داراي مثانه نوروزونيك هستم و مجرد هستم و ۴۱ سال سن دارم) ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد. با تجديد احترام

  • سلام. برای بی اختیاری های استرسی مثل حالت شما درمانهای مختلفی داریم. یکی از بهترین درمانها استفاده ترکیبی از آر اف و لیزر مونالیزا ست که خوب جواب میده.

 • سلام خانم دکتر من شونزده سالمه و ازدواج کردم مسخاستم بپرسم. امکان عمل برای منم. هستش چون سنم پایینه میشه قیمتش رو هم بگین قیمت با لیزر و عمل جراحی رو خاهشا بگین

  • سلام. عزیزم برای زیر ۱۸ سال نمیشه این جراحی رو انجام داد چون هنوز لابیاها دارن با سرعت بالایی رشد می کنند و ربطی به مجرد یا متاهل بودن نداره. بعد از ۱۸ سالگی میتونید این جراحی رو انجام بدین.

  • سلام. مدت زمان جراحی بستگی به بزرگی لابیاها و انجام عمل های زیبایی دیگه همزمان با لابیاپلاستی داره. بنابراین از حدود ۱ ساعت تا ۲ ساعت متغییره. برای هزینه ها و مشاوره بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *