ویژگیهای یک مرکز یا دکتر خوب برای لابیاپلاستی

دکتر-خوب-برای-لابیاپلاستی

خانمهای زیادی برای افزایش اعتماد به نفس خود در هنگام نزدیکی، رو به عمل های زیبایی واژن می آورند. این جراحی زیبایی زنان در ایران هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از این جراحی های زیبایی، عمل لابیاپلاستی است. چون خانمها این جراحی را برای بهبود روابط جنسی خود با همسرشان انجام می دهند، پس نتیجه عمل زیبایی باید خوب از کار دربیاید. به خصوص که این جراحی روی نقطه حساسی از بدن زنان انجام می شود. به همین دلیل انتخاب یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی برای خانمهایی که می خواهند این جراحی را انجام دهند بسیار مهم است. اما چطور باید یک جراح خوب لابیاپلاستی پیدا کنیم؟ ما در این مقاله به این سوال شما پاسخ خواهیم داد. جهت دسترسی سریعتر به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر کمک بگیرید.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی، جراحی زیبایی واژن است که هدف آن کوچک کردن لابیای مینور (لبهای داخلی واژن) و تغییر فرم لابیای ماژور (لبهای بیرونی واژن) برای زیبا کردن شکل ظاهری واژن است. جراحی لابیای مینور و ماژور جراحی های جداگانه ای هستند که هر کدام فرایند خود را دارند.

وقتی در مورد لابیاپلاستی صحبت می کنیم منظورمان عمل لابیاپلاستی است که روی لابیای مینور انجام می شود. طی جراحی لابیاپلاستی، چین و چروکها و بخشهای اضافی لابیای مینور از طریق جراحی از بین می رود. بزرگ شدن لابیای مینور و چروکهای آن به دلایل زیر اتفاق می افتد:

  • زایمان طبیعی
  • بالا رفتن سن
  • تغییرات هورمونی
  • عوامل ارثی

عمل لابیاپلاستی

برای انجام لابیاپلاستی و برداشتن بخش اضافی و چروکهای لابیای مینور یکی از تکنیک های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

لابیاپلاستی با جراحی:

برداشتن قسمتهای اضافی و چروکهای لابیای مینور به کمک تیغ جراحی برداشته می شود. این روش یک روش تهاجمی است و به بخیه نیاز دارد. برای به هم دوختن بخشهای مورد جراحی، از نخ بخیه جذبی استفاده می شود و نیازی به کشیدن بخیه نیست. رعایت مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی در این روش بسیار اهمیت دارد.

لابیاپلاستی با لیزر:

این تکنیک کمتر تهاجمی است و برای بریدن قسمتهای اضافی لابیای مینور به جای تیغ جراحی از لیزر استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

عمل لابیاپلاستی به چه کسانی توصیه می شود؟

انجام عمل لابیاپلاستی چه به عنوان یک روش درمانی و چه به عنوان یک عمل زیبایی واژن به افراد زیر توصیه می شود:

۱- خانمهایی که لابیای مینور آنها خیلی بزرگ و نامتقارن است و به دنبال زیبایی و تقارن لابیای خود هستند.

۲- یکی از تاثیرات لابیاپلاستی بر میل و رابطه جنسی افزایش اعتماد به نفس در بین زنان است بنابراین این عمل به خانمهایی توصیه می شود که ظاهر لابیای آنها باعث کاهش اعتماد به نفس شان در برقراری رابطه جنسی می شود.

۳- خانمهایی که به خاطر داشتن لابیای مینور بزرگ، موقع پوشیدن لباس تنگ و یا انجام برخی حرکات ورزشی در این ناحیه دچار سوزش و احساس درد می شوند.

۴- بانوانی که تمایل به داشتن لابیومینورهای قرینه دارند.

۵- خانمهایی که لابیا مینور آنها ظاهر چروک و تیره و بدفرمی دارد.

۶- خانمهایی که به خاطر داشتن لابیا مینور بزرگ، موقع تخلیه ادرار با مشکل مواجه می شوند.

کاندید عمل لابیاپلاستی

بیشتر بخوانید: مزایا و فواید عمل لابیاپلاستی

بهترین جراح برای عمل لابیاپلاستی

پیدا کردن بهترین متخصص لابیاپلاستی تبدیل به دغدغه خانمهایی شده است که قصد انجام این جراحی را دارند. از کجا متوجه شویم که بهترین جراح لابیاپلاستی چه کسی است؟ پیش از معرفی بهترین جراح زیبایی زنان باید به این نکته اشاره کرد که، جراحی هایی که روی اندام تناسلی خانمها انجام می شود، به دو دسته کلی قبل تقسیم هستند:

جراحی های زیبایی زنان:

این جراحی ها کمتر جنبه درمانی دارند و اغلب با هدف زیبایی انجام می شوند. جراحی هایی مثل: تنگ کردن واژن، پرینورافی، روشن سازی واژن (سفید کردن واژن)، لابیاپلاستی، جوانسازی واژن، عمل زیبایی کلیتوریس و غیره. این جراحی ها را بیشتر متخصصین جراحی زیبایی زنان انجام می دهند.

جراحی های درمانی:

این دسته از جراحی ها که توسط متخصص و جراح زنان و زایمان انجام می شود، صرفا برای درمان بیماری مورد استفاده قرار می گیرند. جراحی هایی مثل: عمل هیسترکتومی، هیستروسکوپی، لاپاراسکوپی رحم و تخمدان، عمل کورتاژ تشخیصی.

در انتخاب یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی باید ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید:

۱- متخصصی را انتخاب کنید که در کار خود مجرب و خوشنام باشد.

۲- در کارنامه کاری خود تا به حال عمل های زیبایی زنانه موفق زیادی را داشته باشد.

۳- مراجعین مطب که قبلا لابیاپلاستی را انجام داده اند، از نتیجه جراحی خود راضی باشند.

۴- بهتر است این عمل را به جراح زیبایی زنان بسپارید که دوره های تکمیلی عملهای زیبایی و ترمیمی را گذرانده اند نه صرفا به یک متخصص زنان. چون متخصصانی که روی جراحی های زیبایی تمرکز کرده اند، قاعدتا جراحی های بیشتری انجام داده اند، دورهای فلوشیپ زیبایی را گذرانده اند و مهارت کافی برای لابیاپلاستی را دارند. اما جراح زنان بیشتر روی جراحی های درمانی زنانه تمرکز دارد تا جراحی هایی که جنبه زیبایی دارند.

۵- توجه داشته باشید که جراح زیبایی زنان، علاوه بر اینکه دانش و تخصص در زمینه جراحی زنان دارد، دوره های تخصصی را نیز برای انجام این جراحی ها گذرانده اند. بنابراین دانش کافی و به روزی در این زمینه دارند. پس پیش از انتخاب پزشک بهتر است تا حد امکان در مورد دوره های تخصصی و مدارک جراح خود تحقیق کنید.

لاپاراسکوپی رحم و تخمدان

اگر برای عمل لابیاپلاستی خود به دنبال یک جراح خوب لابیاپلاستی هستید، شما هم می توانید از تخصص و تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان بهره مند شوید. جهت دریافت نوبت یا مشاوره با شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ تماس حاصل فرمایید یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید.

اهمیت انتخاب بهترین جراح برای لابیاپلاستی 

عمل لابیاپلاستی به این دلیل که روی بخش حساسی مثل لابیای مینور انجام می شود، عمل بسیار حساسی است که نمی توان انجام آن را به هر جراحی سپرد. زیرا ممکن است جراح به خاطر عدم مهارت یا اطلاعات ناکافی به اندام تناسلی شما آسیب بزند. هر آسیبی به این نقطه حساس می تواند باعث از صدمه به کیفیت رابطه جنسی، زیبایی واژن شما شود.

جراحی های ترمیمی می تواند بسیار سخت و پر هزینه باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که پیش از انجام چنین جراحی هایی روی انتخاب جراح خود حساسیت لازم را داشته باشید تا از بروز عوارض ناخوشایند لابیاپلاستی که در اثر ماهر نبودن پزشک ایجاد می شود، جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره عوارض لابیاپلاستی

اشتباه در انتخاب جراح و نیاز به ترمیم لابیاپلاستی

اگر قصد انجام لابیاپلاستی را دارید، بهترین متخصص لابیاپلاستی را برای این کار انتخاب کنید. چون اشتباه در انتخاب جراح می تواند مشکلات زیر را برای شما ایجاد کند:

آسیب به اعصاب حسی ناحیه واژن: این مسئله می تواند میل جنسی و لذت جنسی شما را کاهش دهد و به رابطه زناشویی شما صدمات جدی وارد کند. ترمیم چنین ضایعاتی اگر ممکن باشد، با انجام عملهای سخت و سنگین و پر هزینه همراه خواهد بود.

عدم تقارن و ظاهر نازیبا در واژن: اگر جراح شما به اندازه کافی ماهر و باتجربه نباشد ممکن است اندازه لابیاها و کلیتوریس با هم هماهنگ نباشند. گاهی جراحی ترمیمی هم نمی تواند مشکل بوجود آمده را حل کند. مثلا اگر لابیای مینور بیش از اندازه کوتاه شود یا هماهنگ با کلیتوریس نباشد.

درست بخیه زده نشود: در این صورت، جای بخیه ها روی لابیا باقی می ماند که چیز خوشایندی نیست. یا بخیه ها باز شوند و خونریزی و درد شدیدی را ایجاد کنند.

هزینه های ترمیمی: هر نوع عمل ترمیمی در ناحیه واژن نسبت به اولین جراحی سخت تر و پر هزینه تر است. با انتخاب درست جراح از هزینه جراحی ترمیمی و عوارض جراحی جلوگیری می شود.

بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران

اگر دنبال بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران هستید، توصیه می کنیم در این زمینه از تخصص خانم دکتر متین ذاکرین بهره مند شوید. ایشان علاوه بر تخصص در جراحی زنان، دارای گواهی نامه های معتبر در زمینه جراحی زیبایی زنان هستند. خانم دکتر ذاکرین در زمینه جراحی زیبایی زنان نیز سابقه تدریس دارند. همچنین تا به حال بیش از ۶.۰۰۰ عمل زیبایی واژن را تجربه کرده اند. در نتیجه ایشان را می توان به عنوان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان تهران معرفی کرد.

خانم دکتر متین ذاکرین

اگر برای عمل لابیاپلاستی خود به دنبال بهترین متخصص لابیاپلاستی در تهران هستید، شما هم می توانید از تخصص و تجربه خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان بهره مند شوید. جهت دریافت نوبت یا مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۴۶۳۴۷۵ تماس حاصل فرمایید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران

هزینه عمل لابیاپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه:

  • در چه شهری انجام شود.
  • چه پزشکی آن را انجام دهد.
  • در چه محلی جراحی انجام شود: مطب یا کلینیک جراحی؟
  • همراه این عمل، عملهای زیبایی دیگری نیز انجام شود یا خیر.
  • از تکنیک جراحی استفاده شود یا با لیزر مونالیزا باشد.
  • شرایط بیمار و زمانی که برای انجام عمل باید صرف شود.

برای اطلاع از هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران توسط بهترین متخصص لابیاپلاستی تهران می توانید از مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زیبایی زنان مشاوره بخواهید. برای دریافت نوبت یا مشاوره با شماره ۰۹۹۰۹۲۳۶۰۶۵ تماس حاصل فرمایید یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید.

در پایان امیدوارم این مقاله مفید بوده باشد و به شما در انتخاب بهترین متخصص برای عملهای زیبایی واژن کمک کرده باشد. در صورتیکه سوالی داشتید می توانید آنرا در بخش نظرات زیر این مقاله مطرح نمایید. 

۴.۷/۵ - (۵۰ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

۳ دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *