بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم

دستگاه-لیزر-برای-موهای-ضخیم

نسل های جدید لیزر موهای زائد که با تکنولوژی های روز کار می کنند، دستگاه های خوبی برای رفع موهای زائد هستند. ولی بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاهی است که متناسب با رنگ پوست و ضخامت موهای زائدتان باشد.
پس اشتباه در انتخاب دستگاه لیزر باعث می شود، جلسات بیشتری نیاز به لیزر داشته باشید و نتیجه کمتری بگیرید. اگر موهای زائدتان ضخیم یا تیره هستند و به دنبال بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم خود هستید، این مقاله را حتما تا آخر بخوانید. برای دسترسی سریع به تیترها می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

لیزر مناسب موهای ضخیم چه ویژگی دارد؟

به گفته خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان و زیبایی، موارد زیر در انتخاب دستگاه لیزر مناسب موهای ضخیم اهمیت دارند:

 • سازگار با رنگ پوست و موهای زائد
 • تعداد شات (شلیک لیزر)
 • قطر پرتوی لیزر
 • وقفه های بین شات‌ های لیزر
 • مجهز بودن لیزر به سیستم خنک کنندگی یا کولینگ
 • قدرت جذب و نفوذ پرتوهای لیزر به فولیکول مو

بدون در نظر گرفتن این موارد، نمی توانید نتیجه رضایت بخشی از لیزر موهای ضخیم تان بگیرید و از شر آنها خلاص شوید.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین لیزرهای رفع موهای زائد در سراسر جهان در حال حاضر دستگاه های زیر هستند:

لیزر دایود: این لیزر با پرتوهایی با طول موج ۸۱۰ نانومتر کار می کند و برای رفع موهای زائد افرادی که پوست روشنی دارند، مناسب است.

لیزرهای الکساندرایت: انواع لیزر الکساندرایت با طول موج ۷۵۰ نانومتر  بهترین انتخاب برای لیزر موهای زائد در پوست های گندمی یا تیره است.

هر دو دستگاه لیزر دایود و الکساندرایت در نوع خودشان جدیدترین و بهترین لیزر موهای زائد هستند. اما بهترین دستگاه لیزر موهای ضخیم و زائد برای شما، لیزری است که با رنگ پوست، رنگ موهای زائد و ضخامت آنها مطابقت داشته باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را در کمترین تعداد جلسات بگیرید.

ماندگاری روشهای رفع موی زائد بدن

بهترین دستگاه لیزر برای موهای ضخیم

لیزرهای سوپرانو تیتانیوم، برای مردمان خاورمیانه، آمریکای جنوبی و استرالیا طراحی شده اند. چون فناوری لیزر الکس برای لیزر موهای خیلی ضخیم و پوستهای سبزه، برنزه و گندمی بسیار مناسب است. پرتوهای لیزر به خوبی جذب فولیکول موهای تیره و ضخیم در پوستهای گندمی یا سبزه می شوند.

جذب حداکثری پرتوهای لیزر توسط فولیکولها یا ریشه های موهای ضخیم که عمق بیشتری در پوست دارند، باعث می شود، ملانین آنها نابود شده و فولیکول موها بسوزد. بنابراین لیزر سوپرانو می تواند از برگشت موهای زائدتان تا حد زیادی جلوگیری کند و هیچ عارضه ای هم ندارد.

بیشتر بخوانید: عوارض ناخواسته لیزر

بهترین دستگاه لیزر موهای ضخیم: سوپرانو تیتانیوم

لیزر سوپرانو تیتانیوم با طول موجهای ۱۰۶۴ و ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر کار می کند و فقط تا عمق چند میلی متری پوست (تا فولیکولها) قدرت نفوذ دارد. از ویژگی های این دستگاه عبارت است از:

 • بهترین دستگاه لیزر بدون درد و سوختگی به دلیل وجود سیستم خنک کننده
 • هندپیس بزرگ که باعث بالا رفتن سرعت لیزر می شود
 • مناسب پوست های روشن، برنزه، تیره، سبزه و گندمی
 • مناسب برای موهای نازک،کرکی و روشن
 • بهترین دستگاه لیزر موهای ضخیم و تیره
 • جوانسازی پوست
 • قابل استفاده برای نواحی بیکینی، زیر بغل، صورت، … (فول بادی)
 • غیرتماسی بودن سر دستگاه جهت جلوگیری از انتقال بیماریها
 • درمان موهای زیرپوستی
 • بدون نیاز به استفاده از کرمهای بی حس کننده

همچنین استفاده از لیزر سوپرانو تیتانیوم علاوه بر رفع موهای زائد می تواند ضایعات عروقی (رگهای عنکبوتی روی پوست) و بعضی از لکه های پوستی را هم برطرف کند.

لیزر-موهای-ضخیم-با-لیزر-سوپرانو-تیتانیوم

سوالات رایج درباره لیزر موهای ضخیم

در این بخش، خانم دکتر ذاکرین به سوالات رایج شما درباره لیزر موهای ضخیم و تیره پاسخ داده اند که در ادامه آنها را می خوانید:

لیزر موهای ضخیم با لیزر سوپرانو چقدر طول می کشد؟

سرعت لیزر با این دستگاه به خاطر هندپیس بزرگ آن بالا است. هر جلسه لیزر فول بادی در حدود نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می کشد.

لیزر سوپرانو تیتانیوم چطور باعث جوانسازی پوست می شود؟

این لیزر با سه طول موج کار ۱۰۶۴ و ۷۵۵ و ۸۰۸ نانومتر کار می کند. طول موج ۱۰۶۴ این دستگاه باعث تحریک کلاژن سازی در سطح پوست و جوانسازی آن می شود. به علاوه لیزر با این دستگاه از خشکی پوست تان هم جلوگیری می کند.

برای لیزر موهای ضخیم لازم است چند جلسه لیزر کنیم؟

تعداد جلسات لیزر با دستگاه سوپرانو تیتانیوم به طور متوسط به ۴ تا ۸ جلسه لیزر نیاز دارید.

لیزر موهای ضخیم درد و سوزش بیشتری دارد؟

خیر. اگر با دستگاه سوپرانو تیتانیوم، لیزر را انجام دهید، سیستم کولینگ این دستگاه باعث خنک شدن پوست و جلوگیری از درد و سوزش آن می شود. بعد از لیزر اگر احساس ناراحتی دارید، می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

اگر سوالی درباره بهترین دستگاه لیزر برای موهای زائد دارید، در بخش نظرات این مقاله می توانید آنها را از ما بپرسید. 

۴.۸/۵ - (۴۷ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *