بهترین کلینیک لیزر موهای زائد غرب تهران

مرکز-لیزر-موهای-زائد-غرب-تهران

لیزر موهای زائد را می توان امروز در هر جایی از خانه تا آرایشگاه پیدا کرد. اینکار غیر بهداشتی و با هر نوع دستگاهی انجام می شود. بنابراین لیزر موهای زائد بیکینی می تواند با انتقال بیماری هایی مثل زگیل تناسلی همراه باشد. برای لیزر موهای زائد عاقلانه ترین کار مراجعه به مطب پزشکان است که به تمام اصول بهداشتی و سلامت افراد توجه دارند. در این مقاله به موضوع بهترین کلنیک لیزر موهای زائد در تهران پرداخته ایم. برای دسترسی آسان به مطالب از فهرست زیر می توانید استفاده کنید.

مزایای لیزر موهای زائد بدن

دستگاه های لیزر موهای زائد متنوع هستند. اما بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن دستگاه سوپرانو تیتانیوم است که ویژگی های زیر را دارد:

 • بدون درد
 • بدون دوره نقاهت
 • بدون ایجاد سوختگی روی پوست
 • بدون نیاز به هیچ نوع بی حسی موضعی
 • سرعت بالا در رفع موهای زائد برای هر جلسه لیزر
 • از بین بردن یکنواخت موهای زائد بدن
 • برای از بین بردن موهای زائد در انواع رنگ پوست ( از رنگ روشن گرفته تا رنگ تیره)
 • مناسب برای لیزر موهای زائد ضخیم و تیره

استفاده از این لیزر باعث خشکی پوست بعد از لیزر نمی شود. همچنین این دستگاه دارای خنک کننده است و هیچ گرمایی را موقع لیزر موهای زائد احساس نخواهید کرد.

نکات مهم در لیزر موهای زائد

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد بدن را دارید، برای اثربخشی لیزر موهای زائد و همچنین جلوگیری از عوارض لیزر موهای زائد باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • نوع دستگاه لیزر موهای زائد
 • مارک دستگاه لیزر موهای زائد
 • تجربه اپراتور در استفاده از دستگاه
 • رفع موهای زائد کرکی به طور کامل
 • رنگ پوست: جالب است بدانید که رنگ مو و نوع پوست در برگشت پذیری موهای زائد تاثیرگذار است. مقاله آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است نکات مفیدی را در اختیار شما عزیزان می گذارد.

نکات مهم در لیزر موهای زائد

به علاوه دانش و دقت اپراتور در تنظیم لیزر و رعایت پروتکل های لیزر موهای زائد زیر نظر پزشک نیز در ایجاد نتیجه دلخواهتان بسیار تاثیرگذار هستند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

در حال حاضر بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه سوپرانو تیتانیوم است. درباره مزایای لیزر موهای زائد با این دستگاه در بالا گفته شد. اما یک نکته مهم دیگر در این دستگاه این است که اپراتور می تواند هندپیس دستگاه را با استفاده از سلفون بپوشاند. بنابراین لیزر با این دستگاه کاملا بهداشتی بوده و مانع از انتقال بیماری هایی مثل زگیل تناسلی، تبخال تناسلی، سوزاک و غیره می شود.

ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد

یکی از اولین مواردی که برای انتخاب مرکز لیزر موهای زائد در تهران یا هر شهر دیگری باید در نظر بگیرید این است که به پزشکان و مراکز لیزر مراجعه کنید. برای انتخاب بهترین کلنیک لیزر موهای زائد به نکات زیر توجه کنید:

ویژگیهای بهترین مرکز لیزر موهای زائد

مهارت و تخصص اپراتور دستگاه لیزر موهای زائد

عدم مهارت اپراتور در تنظیم درجه لیزر می تواند به شما آسیب بزند. اپراتور خوب باید با حوصله کار لیزر را انجام دهد که فولیکول های مو را درست از بین ببرد و مانع از بازگشت موی زائد شود.

زیاد نبودن تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن

تعداد جلسات لیزر بسته به کلفتی یا نازکی ریشه مو و نیز مساحت تحت لیزر بستگی دارد. تعداد جلسات در همان جلسه اول معاینه تعیین می شود. اگر تعداد جلسات بیش از حد لازم باشد، کاربرد زیاد لیزر می تواند به سلامتی شما صدمه بزند. در بیشتر موارد ۵ تا ۶ جلسه لیزر کافی است.

استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای شما، مرکزی است که از دستگاه های جدید استفاده می کند. لیزر با دستگاه های قدیمی با درد، سوزش، سوختگی پوست و ایجاد لک همراه است. برای لیزر موهای زائد بدن حتما از مدل دستگاهی که برای لیزر استفاده می شود سوال کنید. همچنین مطمئن شوید که دقیقا از همان دستگاهی که ادعا می شود، برای لیزر موهای زائد استفاده می کنند.

مناسب بودن قیمت لیزر موهای زائد

تخفیف های زیاد و ارزان بودن جلسات لیزر را برای انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران یا شهرهای دیگر ملاک قرار ندهید. در نظر داشته باشید استفاده از دستگاه های جدید و اپراتورهای ماهری که بدون ایجاد آسیب موهای شما را لیزر می کنند، ارزان نخواهد بود.

تکرار جلسات سالانه

شما حتی با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و یا استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، به طور منطقی باز هم رشد موهای زائد را خواهید داشت. البته بعد از اتمام جلسات لیزر، ۸۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد از بین می روند. اما بهرحال سالی ۱ تا ۲ بار به جلسات دوره ای سالانه نیاز دارید.

بعضی مراکز لیزر ادعا می کند که بعد از اتمام جلسات دیگر نیازی به لیزر ندارید و یا اینکه چند ماه یکبار حتما باید دوباره لیزر کنید. این ادعاها نادرست است و این نوع مراکز نمی توانند در لیست بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن قرار بگیرند.

جلسات دوره ای سالانه برای لیزر موهای زائد

معتبر بودن مرکز لیزر موهای زائد

مرکزی که همه مجوزهای لازم را برای انجام لیزر موهای زائد دارد، بهترین مرکز لیزر موهای زائد است. چون این مجوزها نشان می دهد که اپراتور دستگاه (پزشک متخصص شما) از تمام دستورالعمل های لازم برای ایمنی شخص در استفاده از لیزر را مطلع است. این مجوزها نشان می دهند که پزشک شما دوره های تخصصی این کار را پشت سر گذاشته است.

فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد بستگی به نوع پوست و ضخامت موی فرد دارد. از بین بردن موهای ضخیم تر قاعدتا به زمان بیشتری نیاز دارد. سایر عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد عبارت است از:

 • سطح مورد نظر برای لیزر
 • لیزر کردن تمام بدن یا بخشی از آن
 • مهارت پزشک
 • محل لیزر (مطب یا کلنیک)
 • دستگاه لیزر مورد استفاده (هرچه دستگاه جدیدتر باشد و تاثیر آن ماندگار تر باشد هزینه لیزر بیشتر خواهد شد)
 • وضعیت بیمار (به هم ریختگی هورمون ها و برخی بیماری های مثل تنبلی تخمدان می تواند روی فولیکول های موهای زائد تاثیر بگذارد)

فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

بیشتر بخوانید: رژیم غذایی برای درمان pco یا تنبلی تخمدان

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم جدیدترین تکنولوژی، با کمترین عارضه و با بیشترین اثربخشی در رفع موهای زائد بدن است. بنابراین پرداخت کمی هزینه بیشتر برای لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه گزینه منطقی است.

سوالات پر تکرار درباره لیزر موهای زائد

در ادامه سوالاتی که مراجعان همیشه در مورد لیزر موهای زائد بدن می پرسند را به همراه پاسخ سوالات آورده ایم.

۱- استفاده از لیزر موهای زائد بیکینی خطرناک نیست و باعث نازایی نمی شود؟

لیزر موهای زائد بیکینی که با سوپرانو تیتانیوم انجام می شود که نفوذ امواج آن فقط به سطح پوست و در حد فولیکول های مو است. بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید.

۲- لیزر کردن موهای زائد برای پوست عوارض دارد؟

خیر. استفاده از دستگاه های جدیدی مثل سوپرانو تیتانیوم برای لیزر موهای زائد بیکینی و بدن بدون عوارضی مثل درد و سوختگی پوست و غیره است. حتی استفاده از لیزر سوپرانو می تواند به جوانسازی پوست کمک کند. کسانی که از این لیزر برای بیکینی استفاده می کنند، علاوه بر رفع موی زائد، جوانسازی پوست را هم تجربه می کنند.

۳- قبل از لیزر باید اپیلاسیون کنم؟

قبل از لیزر موهای زائد نباید از روشهایی باعث در آمدن مو را از ریشه می شوند، استفاده کنید. باید قبل و بین جلسات لیزر از ژیلت برای اصلاح موهای زائد استفاده شود.

۴- آیا لیزر بیکینی باعث سرطان رحم یا دهانه رحم می شود؟

سطح نفوذ لیزر موهای زائد بسیار کم است و فقط تا ریشه موهای زائد نفوذ می کند. اصلا به بافتهای عمقی نفوذ ندارد و هیچ عارضه ای برای رحم، دهانه آن و یا تخمدان ها ایجاد نمی کند.

در صورتی که سوال دیگری در مورد لیزر موهای زائد دارید، می توانید در بخش نظرات زیر همین مقاله برای ما سوالاتتان را ارسال کنید. 

۴.۸/۵ - (۴۵ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *