بهترین کلینیک لیزر موهای زائد غرب تهران

مرکز-لیزر-موهای-زائد-غرب-تهران

لیزر موهای زائد را می توان امروز در هر جایی از خانه تا آرایشگاه پیدا کرد. اینکار غیر بهداشتی و با هر نوع دستگاهی انجام می شود. بنابراین لیزر موهای زائد بیکینی می تواند با انتقال بیماری هایی مثل زگیل تناسلی همراه باشد. برای لیزر موهای زائد عاقلانه ترین کار مراجعه به مطب پزشکان است که به تمام اصول بهداشتی و سلامت افراد توجه دارند. در این مقاله به موضوع بهترین کلنیک لیزر موهای زائد در تهران پرداخته ایم. برای دسترسی آسان به مطالب از فهرست زیر می توانید استفاده کنید.

مزایای لیزر موهای زائد بدن

دستگاه های لیزر موهای زائد متنوع هستند. اما بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن دستگاه الکساندرایت است که ویژگی های زیر را دارد:

 • بدون درد
 • بدون دوره نقاهت
 • بدون ایجاد سوختگی روی پوست
 • بدون نیاز به هیچ نوع بی حسی موضعی
 • سرعت بالا در رفع موهای زائد برای هر جلسه لیزر
 • از بین بردن یکنواخت موهای زائد بدن
 • برای از بین بردن موهای زائد در انواع رنگ پوست ( از رنگ روشن گرفته تا رنگ تیره)
 • مناسب برای لیزر موهای زائد ضخیم و تیره

استفاده از این لیزر باعث خشکی پوست بعد از لیزر نمی شود. همچنین این دستگاه دارای خنک کننده است و هیچ گرمایی را موقع لیزر موهای زائد احساس نخواهید کرد.

نکات مهم در لیزر موهای زائد

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد بدن را دارید، برای اثربخشی لیزر موهای زائد و همچنین جلوگیری از عوارض لیزر موهای زائد باید نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • نوع دستگاه لیزر موهای زائد
 • مارک دستگاه لیزر موهای زائد
 • تجربه اپراتور در استفاده از دستگاه
 • رفع موهای زائد کرکی به طور کامل
 • رنگ پوست: جالب است بدانید که رنگ مو و نوع پوست در برگشت پذیری موهای زائد تاثیرگذار است. مقاله آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است نکات مفیدی را در اختیار شما عزیزان می گذارد.

البته دانستن این نکته ضروری است که قبل و بعد از لیزر موهای زائد به چه مراقبتهایی نیاز دارد تا میزان اثربخشی این روش مشهودتر باشد.

نکات مهم در لیزر موهای زائد

به علاوه دانش و دقت اپراتور در تنظیم لیزر و رعایت پروتکل های لیزر موهای زائد زیر نظر پزشک نیز در ایجاد نتیجه دلخواهتان بسیار تاثیرگذار هستند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

در حال حاضر بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر الکساندرایت Motus AY است. درباره مزایای لیزر موهای زائد با این دستگاه در بالا گفته شد. اما یک نکته مهم دیگر در این دستگاه این است که الکساندرایت Motus AY غیرتماسی است. بنابراین لیزر با این دستگاه کاملا بهداشتی بوده و مانع از انتقال بیماری هایی مثل زگیل تناسلی، تبخال تناسلی، سوزاک و غیره می شود.

بیشتر بدانید: درمان زگیل تناسلی زنان

تفاوت دستگاه لیزر Motus AX با Motus AY

قبل از اینکه مرکز لیزر موهای زائد را انتخاب کنید، توجه کنید که دستگاه لیزر آنها Motus AX است یا Motus AY. هر دو دستگاه را یک شرکت تولید کرده است و هر دو نسبت به بقیه دستگاه های لیزر جزء بهترین دستگاه لیزر موهای زائد هستند. Motus AX بدون درد می تواند موهای زائد را در هر نوع رنگ پوستی از بین ببرد. اما اگر می خواهید موهای کرکی را هم از بین ببرید، این قابلیت فقط در لیزر الکساندریت Motus AY وجود دارد.

شما هم برای لیزر موهای زائد با جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد با الکساندریت می توانید به مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات پکیج های رفع موی زائد با لیزر با شماره ۰۹۰۳۲۴۳۱۶۱۶ تماس بگیرید یا به همین شماره در واتساپ پیام دهید.

ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد

یکی از اولین مواردی که برای انتخاب مرکز لیزر موهای زائد در تهران یا هر شهر دیگری باید در نظر بگیرید این است که به پزشکان و مراکز لیزر مراجعه کنید. برای انتخاب بهترین کلنیک لیزر موهای زائد به نکات زیر توجه کنید:

ویژگیهای بهترین مرکز لیزر موهای زائد

مهارت و تخصص اپراتور دستگاه لیزر موهای زائد

عدم مهارت اپراتور در تنظیم درجه لیزر می تواند به شما آسیب بزند. اپراتور خوب باید با حوصله کار لیزر را انجام دهد که فولیکول های مو را درست از بین ببرد و مانع از بازگشت موی زائد شود.

زیاد نبود تعداد جلسات لیزر موهای زائد بدن

تعداد جلسات لیزر بسته به کلفتی یا نازکی ریشه مو و نیز مساحت تحت لیزر بستگی دارد. تعداد جلسات در همان جلسه اول معاینه تعیین می شود. اگر تعداد جلسات بیش از حد لازم باشد، کاربرد زیاد لیزر می تواند به سلامتی شما صدمه بزند. در بیشتر موارد ۵ تا ۶ جلسه لیزر کافی است.

بدون نیاز به ژل موهای زائد

در دستگاه های لیزر قدیمی از ژل لیزر موهای زائد برای خنک کردن پوست استفاده می شود. استفاده از این ژلها اثر بخشی لیزر را به خاطر پخش کردن پرتوها کم می کند. در بهترین مراکز لیزر، از روش لیزر موی زائد بدون ژل استفاده می شود. چون سیستم کولینگ در هندپیس این دستگاه ها کار خنک کردن پوست را انجام می دهد.

استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد برای شما، مرکزی است که از دستگاه های جدید استفاده می کند. لیزر با دستگاه های قدیمی با درد، سوزش، سوختگی پوست و ایجاد لک همراه است. برای لیزر موهای زائد بدن حتما از مدل دستگاهی که برای لیزر استفاده می شود سوال کنید. همچنین مطمئن شوید که دقیقا از همان دستگاهی که ادعا می شود، برای لیزر موهای زائد استفاده می کنند.

مناسب بودن قیمت لیزر موهای زائد

تخفیف های زیاد و ارزان بودن جلسات لیزر را برای انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران یا شهرهای دیگر ملاک قرار ندهید. در نظر داشته باشید استفاده از دستگاه های جدید و اپراتورهای ماهری که بدون ایجاد آسیب موهای شما را لیزر می کنند، ارزان نخواهد بود.

تکرار جلسات سالانه

شما حتی با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران و یا استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، به طور منطقی باز هم رشد موهای زائد را خواهید داشت. البته بعد از اتمام جلسات لیزر، ۸۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد از بین می روند. اما بهرحال سالی ۱ تا ۲ بار به جلسات دوره ای سالانه نیاز دارید.

بعضی مراکز لیزر ادعا می کند که بعد از اتمام جلسات دیگر نیازی به لیزر ندارید و یا اینکه چند ماه یکبار حتما باید دوباره لیزر کنید. این ادعاها نادرست است و این نوع مراکز نمی توانند در لیست بهترین مراکز لیزر موهای زائد بدن قرار بگیرند.

جلسات دوره ای سالانه برای لیزر موهای زائد

سریع بودن لیزر موهای زائد

بهترین مراکز لیزر موهای زائد اغلب دارای بهترین دستگاه لیزر موی زائد یعنی دستگاه الکساندرایت Motus AY هستند. سرعت این دستگاه ۲ برابر بقیه دستگاه های لیزر است. این دستگاه تمام بدن را می تواند در عرض ۳۰ تا ۴۵ دقیقه لیزر کند.

بیشتر بخوانید: آیا لیزر بیکینی برای دختران ضرر دارد؟

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران

برای برخورداری از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در تهران می توانید به مطب خانم دکتر متین ذاکرین، جراح و متخصص زنان مراجعه کنید. لیزر موهای زائد بدن در این مرکز با بهترین دستگاه لیزر موی زائد و با دستگاه الکساندرایت Motus AY انجام می شود. برخی از افرادی که در این مرکز لیزر شده اند، تنها با ۴ جلسه لیزر خود را کامل کرده اند. نظر این افراد را می توانید در صفحه اینستاگرام دکتر ذاکرین دنبال کنید.

معتبر بودن مرکز لیزر موهای زائد

مرکزی که همه مجوزهای لازم را برای انجام لیزر موهای زائد دارد، بهترین مرکز لیزر موهای زائد است. چون این مجوزها نشان می دهد که اپراتور دستگاه (پزشک متخصص شما) از تمام دستورالعمل های لازم برای ایمنی شخص در استفاده از لیزر را مطلع است. این مجوزها نشان می دهند که پزشک شما دوره های تخصصی این کار را پشت سر گذاشته است.

فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد بستگی به نوع پوست و ضخامت موی فرد دارد. از بین بردن موهای ضخیم تر قاعدتا به زمان بیشتری نیاز دارد. سایر عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد عبارت است از:

 • سطح مورد نظر برای لیزر
 • لیزر کردن تمام بدن یا بخشی از آن
 • مهارت پزشک
 • محل لیزر (مطب یا کلنیک)
 • دستگاه لیزر مورد استفاده (هرچه دستگاه جدیدتر باشد و تاثیر آن ماندگار تر باشد هزینه لیزر بیشتر خواهد شد)
 • وضعیت بیمار (به هم ریختگی هورمون ها و برخی بیماری های مثل تنبلی تخمدان می تواند روی فولیکول های موهای زائد تاثیر بگذارد)

فاکتورهای موثر بر هزینه لیزر موهای زائد

بیشتر بخوانید: رژیم غذایی برای درمان pco یا تنبلی تخمدان

دستگاه لیزر الکساندریت جدیدترین تکنولوژی، با کمترین عارضه و با بیشترین اثربخشی در رفع موهای زائد بدن است. بنابراین پرداخت کمی هزینه بیشتر برای لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه گزینه منطقی است.

اگر شما هم قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید، برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد در تهران و اطلاعات از پکیج های رفع موی زائد توسط لیزر Motus AY به شماره ۰۹۰۳۲۴۳۱۶۱۶ تماس بگیرید و یا به همسن شماره در واتساپ پیام دهید. مشاور لیزر مرکز، شما را راهنمایی می کند.

سوالات پر تکرار درباره لیزر موهای زائد

در ادامه سوالاتی که مراجعان همیشه در مور دلیزر موهای زائد بدن می پرسند را به همراه پاسخ سوالات آورده ایم.

۱- استفاده از لیزر موهای زائد بیکینی خطرناک نیست و باعث نازایی نمی شود؟

لیزر موهای زائد بیکینی که با دستگاه الکساندریت Motus AY انجام می شود، روی طول موج ۷۵۰ نانومتر تنظیم می شوند. برای همین نفوذشان فقط به سطح پوست و در حد فولیکول های مو است. بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید.

۲- لیزر کردن موهای زائد برای پوست عوارض دارد؟

خیر. استفاده از دستگاه های جدیدی مثل Motus AY برای لیزر موهای زائد بیکینی و بدن بدون عوارضی مثل درد و سوختگی پوست و غیره است. حتی استفاده از لیزر Motus AY می تواند به جوانسازی پوست کمک کند. کسانی که از این لیزر برای بیکینی استفاده می کنند، علاوه بر رفع موی زائد، جوانسازی پوست را هم تجربه می کنند.

۳- قبل از لیزر باید اپیلاسیون کنم؟

قبل از لیزر موهای زائد نباید از روشهایی باعث در آمدن مو را از ریشه می شوند، استفاده کنید. باید قبل و بین جلسات لیزر از ژیلت برای اصلاح موهای زائد استفاده شود.

۴- آیا لیزر بیکینی باعث سرطان رحم یا دهانه رحم می شود؟

سطح نفوذ لیزر موهای زائد بسیار کم است و فقط تا ریشه موهای زائد نفوذ می کند. اصلا به بافتهای عمقی نفوذ ندارد و هیچ عارضه ای برای رحم، دهانه آن و یا تخمدان ها ایجاد نمی کند.

در صورتی که سوال دیگری در مورد لیزر موهای زائد دارید، می توانید در بخش نظرات زیر همین مقاله برای ما سوالاتتان را ارسال کنید. 

۴.۸/۵ - (۴۵ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *