لیزر سوپرانو تیتانیوم و ویژگیهای منحصربفرد آن

دستگاه-لیزر-سوپرانو-تیتانیوم

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد خود را دارید و نمی توانید بین لیزرهای مختلف یکی را انتخاب کنید، این مقاله می تواند در انتخاب بهترین دستگاه لیزر موهای زائد به شما کمک کند. در این مقاله به موضوع رفع موهای زائد با لیزر سوپرانو تیتانیوم خواهیم پرداخت. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.

آشنایی با لیزر سوپرانو تیتانیوم

جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد، لیزر سوپرانو تیتانیوم است. این دستگاه جزو بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد است که برای همه رنگ های پوست بخصوص برای لیزر پوست سبزه و تیره به کار می رود. لیزر سوپرانو دارای سه طول موج ۸۱۰ و ۱۰۶۴ و ۷۵۰ نانومتر است و فقط تا سطح پوست و فولیکول موها نفوذ می کند. بنابراین نباید نگران عوارض جانبی استفاده از این لیزر باشید. چون به هیچ وجه به عمق بافت های بدن نفوذ نمی کند.

کاربردهای لیزر سوپرانو 

لیزر سوپرانو کاربردهای زیادی دارد. از جمله کاربردهای لیزر سوپرانو تیتانیوم استفاده از آن برای موارد زیر است:

  • رفع مو های زائد
  • جوانسازی پوست

جوانسازی همزمان پوست با لیزر سوپرانو تیتانیوم

کسانی که برای لیزر موهای زائد خود، دستگاه لیزر سوپرانو را انتخاب می کنند، علاوه بر لیزر موهای زائد، پوست آنها نیز جوانسازی می شود. چون طول موج ۱۰۶۴ نانومتری لیزر در دستگاه لیزر گرمایی را تولید می کند که موجب تحریک کلاژن های پوست و جوانسازی آن می شود. ساخت الاستین و کلاژن های جدید در پوست ناحیه تحت لیزر باعث جوانسازی و استحکام پوست در این ناحیه می شوند. به همین دلیل است که بهترین کلینیک های لیزر موهای زائد از این دستگاه برای رفع موهای زائد استفاده می کنند.

کافی ست شما این ویژگی را با دیگر دستگاههای لیزر مقایسه کنید که باعث خشکی و حتی سوختن پوست می شوند.

جوانسازی-پوست-با-لیزر-سوپرانو-تیتانیوم

مزایای لیزر سوپرانو تیتانیوم برای لیزر موهای زائد

سر دستگاه لیزر را می توان توسط سلفون های ویژه پوشاند، بنابراین در لیزر موهای زائد بیکینی امکان انتقال بیماری های مقاربتی مثل سوزاک، زگیل تناسلی و غیره وجود ندارد. سایر مزایای لیزر موهای زائد با لیزر سوپرانو عبارت است از:

  • لیزر بدون درد موهای زائد
  • لیزر موهای زائد بدون سوزش
  • بهترین دستگاه لیزر برای پوست سبزه و برنزه
  • بهترین دستگاه لیزر برای موهای بور، کرکی و ضخیم
  • دارای سیستم خنک کننده بسیار قوی بوده و موقع لیزر احساس گرما یا سوختگی در پوست ناحیه تحت لیزر ندارید
  • بدون نیاز به ژل بیحسی
  • سرعت دوبرابر نسبت به لیزرهای دیگر

همچنین استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو برای رفع موهای زائد بدن بدون عوارض جانبی است.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد با لیزر سوپرانو تیتانیوم

دانستن جواب این سوال که آیا لیزر موهای زائد برگشت پذیر است بسیار مهم و ضروری است. در این دستگاه تعداد جلسات لیزر به ضخیم بودن یا نبودن ریشه موهای زائد بستگی دارد. تعداد جلسات لیزر معمولا ۶ تا ۸ جلسه است و بعد از پایان این جلسات ۱۰۰ درصد موهای زائد کاملا از بین می رود. بعد از آن سالیانه یک بار به جلسات دوره ای برای شارژ نیاز خواهید داشت.

جالب اینجاست شما در دو جلسه اول به طور بی نظیری شاهد ریختن موهای زائد بدن خود می شوید. اتفاقی که همه مراجعین را شگفت زده می کند! اگر سوالی در این زمینه دارید در بخش نظرات از ما بپرسید.

۴.۹/۵ - (۴۶ امتیاز)
دکتر ذاکرین متخصص زنان

خانم دکتر متین ذاکرین (جراح و متخصص زنان) فارغ التحصیل رشته تخصص زنان و زایمان و دارای بورد تخصصی در این رشته هستند. خانم دکتر ذاکرین بیش از ده سال است که در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بانوان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت یکی از پزشکان پیشرو در فیلد عملهای زیبایی، ترمیمی و درمان اختلالات کف لگن در کشور هستند. حضور در کنفرانسهای بین المللی (بعنوان سخنران) و برگزاری ورکشاپهای آموزشی برای دیگر متخصصین زنان در تهران را می توان گوشه ای از رزومه کاری و حرفه ای دکتر ذاکرین به شمار آورد.

بدون دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *